Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 10
 • Klinika medycyny estetycznej Medicus Self Wrocław »

  Odwiedź klinikę Medicus Self we Wrocławiu i zapomnij o bliznach na swoim ciele. Wykonujemy bezbolesny zabieg laserowego usuwania blizn. Polecamy także farmakologiczne leczenie. Znajdziesz nas na Pl. Strzelecki 24 we Wrocławiu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń! Tel. 71 757 22 40. Wejdź na Medicusself.pl.

  Data dodania: 26 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medicusclinic.pl »

  Przytulna atmosfera, dobra postawa, wysoki profesjonalizm personelu. Potężna baza laboratoryjna, która umożliwia wykonywanie niemal wszystkich badań, nowoczesne i pełnowymiarowe wyposażenie techniczne gabinetów takich lekarzy jak laryngolog wrocław, neurolog dziecięcy wrocław, a także pulmolog Wrocław to zalety naszego centrum medycznego.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ból kręgosłupa Poznań »

  Gabinet chiropraktyki w Poznaniu to miejsce, gdzie warto się zgłosić w przypadku takich dolegliwości jak rwa kulszowa, przepuklina kręgosłupa. Chiropraktyk z Poznania Pan Przemysław Rybczyński ma duże doświadczenie i odpowiednie kompetencje, pomógł bardzo wielu pacjentom. To absolwent Akademii Chiropraktyki Dr. Henryka Dyczka w Toruniu.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przeszczep włosów w Turcji »

  Turcja to kraj kojarzony z pięknymi i bujnymi włosami. Właśnie tam wykonujemy udane zabiegi przeszczepu włosów. Meditravel oferuje przeszczep włosów metodami micro FUE i DHI w Turcji w Clinicana Hair Transplant Centre. Teraz połączysz świadczenie wysokiej jakości usług z konkurencyjną ceną. Meditravel.pl.

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Tratwa »

  Jesteśmy ośrodkiem, który specjalizuje się w pomocy osobom uzależnionym. Jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień świadczymy usługi na najwyższym poziomie i dbamy o zadowolenie wszystkich naszych pacjentów. Z tego też powodu warto odpowiednio podchodzić do sprawy i wybrać konkretne w swojej sytuacji działanie, które sprawdzi się rewelacyjnie.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie kacowe Gdańsk »

  Potrzebne jest pogotowie kacowe Gdańsk? W takim razie już jedziemy do Was. Bardzo szybko pojawiamy się na miejscu, dlatego jeśli macie problemy z alkoholem albo ktoś ze znajomym za dużo wypił to my pomożemy. Przygotowujemy specjalny pakiet na taką okazję. W pakiecie może znaleźć się elektrolit albo glukoza. Do tego mogą być duże dawki magnezu czy witamina C. Taka mieszanka postawi Was na nogi i będziecie mieć boleśnie odczuwać kaca. Skorzystajcie z naszej oferty i przekonajcie się jak skutecznie działamy.

  Data dodania: 27 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: