Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Peeling kawitacyjny - wiedza w pigułce »

  Wygląd naszej skóry jest dość ważną sprawą. Poświęcamy coraz więcej czasu na dbanie o zdrowie skóry. Stosujemy przeróżne zabiegi upiększające, czy odnawiające. Jednym z takich zabiegów jest peeling kawitacyjny, czyli zabieg, który bezboleśnie i bardzo dokładnie oczyszcza naszą skórę. Zabieg wykonywany jest przy użyciu fal ultradźwiękowych więc jest doskonały dla osób z wrażliwą skórą. Jest bardzo prosty w wykonaniu i daje niesamowite efekty. Na naszej stronie znajdziesz bardzo wiele informacji na temat tego zabiegu.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Dlaczego cały czas uważamy, że wizyta u terapeuty to coś złego i negatywnego? Na portalu tym omawiamy wszystkie kłopoty nieodłącznie złączone z ludzkim funkcjonowaniem. Nasi profesjonaliści wskażą Ci jak znaleźć ścieżkę satysfakcjonującego życia, udzielą pomocnych rad i zapewnią konieczną psychoterapię psychodynamiczną. Dodatkowo za pomocą naszego serwisu publikujemy Państwu wartościowe i ciekawe informacje na tematy takie jak: psychoterapia, psychologia oraz szczegółowy opis tego, jakie kwalifikacje zdobyli nasi specjaliści.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Nie wiesz jak pielęgnować skórę chorując na atopowe zapalenie skóry? Dowiesz się tego na stronie internetowej atopowezapalenieskory.com, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o tym schorzeniu. Tutaj dowiesz się na czym dokładnie polega atopowe zapalenie skóry, sprawdzisz na jakie objawy najczęściej uskarżają się osoby chore na atopowe zapalenie skóry, jak również poznasz skuteczne metody leczenia i pielęgnacji skóry. Podajemy sprawdzone, skuteczne sposoby pielęgnacji skóry, które nie zaostrzają choroby.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opryszczka »

  Opryszczka to najogólniej mówiąc wirusowa choroba skóry. Główne objawy opryszczki to: liczne drobne pęcherzyki wypełnione przezroczystą, wodnistą cieczą oraz swędzenie lub pieczenie. Opryszczka pojawia się głównie na: ustach, twarzy, narządach płciowych, narządach wzroku. Najczęściej opryszczka towarzyszy stanom osłabienia organizmu czy przeziębienia. Leczenie opryszczki dostosowuje się do jej rodzaju oraz stopnia zaawansowania. Opryszczka może też pojawić się u ciężarnych w drugiej połowie ciąży. Najczęściej ustępuje samoistnie po porodzie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat schorzenia jakim jest opryszczka, już dziś zajrzyj na stronę naszego poradnika.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROLAKTYNA »

  Prolaktyna - ważny hormon kobiecy, nazywany również hormonem laktogennym. Odpowiada za wywoływanie laktacji, ponadto pełni szereg innych funkcji. Chcesz dowiedzieć się więcej o prolaktynie? Gorąco zapraszamy na naszą witrynę internetową - naprawdę warto!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o egzemie »

  Jakie są najczęstsze przyczyny egzemy ? Zależy o jakim jej rodzaju mówimy – jeśli ma ono podłoże alergiczne to oczywiste jest że choroba pojawia się przy kontakcie z alergenem. Poza tym może wywoływać jak nadmierny stres a także potliwość. Wiadomo także iż nie bez znaczenia są tutaj uwarunkowania genetyczne. Aby poznać wszystkie przyczyny egzemy odwiedź naszą stronę poświęconą tej popularnej chorobie skóry – dowiesz się wielu nowych i ciekawych faktów które pozwolą ci poszerzyć wiedzę odnośnie egzemy.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nadżerka »

  Nadżerka jest jedną z licznych chorób układu rozrodczego, które spotykają kobiety. Jest też de facto najczęściej występującą, bowiem szacunkowo jedna na cztery kobiety choruje na nadżerkę. Mimo faktu, że choroba ta jest stosunkowo niegroźna, istotne jest, aby po wykryciu podjąć się jej leczenia -> leczenie nadżerki, gdyż na dłuższą metę grozić może nawet nowotworem szyjki macicy. Dzięki naszej witrynie dowiecie się wszystkiego, co musicie wiedzieć na temat nadżerki.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o progesteronie »

  Progesteron czyli tak zwana luteina, to żeński hormon płciowy. Jest on szalenie niezbędny w trakcie przygotowywania macicy, na przyjęcie zapłodnionego jaja. Progesteron musi znajdować się w ustroju kobiety, w odpowiedniej ilości. W przeciwnym razie, zarówno jego nadmiar jak i niedobór, mogą stać się zagrożeniem zdrowia i życia dla kobiety. Progesteron a ściślej mówiąc jego odpowiedni poziom, jest szczególnie ważny dla kobiet w ciąży. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego tak jest, to odwiedź stronę naszego poradnika progesteron.info.pl. Dowiesz się z niego, wszystkich najważniejszych rzeczy i faktów, dotyczących progesteronu. Dzięki temu, jakość Twojego życia może zmienić się diametralnie.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Larmedica »

  Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie otolaryngologii, którzy większą część swojego życia zawodowego spędzili na sali operacyjnej. Tworzymy profesjonalny zespół otolaryngologów specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, z zakresu nosa, gardła, uszu i krtani. Operujemy w warunkach nowoczesnych sal operacyjnych w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z monitorowaną opieką anestezjologiczną. Wykonujemy operacje skrzywionej przegrody nosa, polipów nosa i zatok przynosowych, a także operacje ucha środkowego. Używamy nowoczesnych technik operacyjnych z użyciem endoskopów i mikroskopu. Leczymy chrapanie metodą Celon.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fototerapia »

  Niepubliczny zakład opieki medycznej DAM-MED Sp z o.o. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie. Oferujemy opiekę ginekologiczna, onkologiczną oraz zabieg fototerapia fotodynamiczna (PDT), psychoterapię indywidualną lub małżeńską oraz porady psychologiczne dla chorych na choroby nowotworowe oraz Dorosłych Dzieci Alkoholików. Zapewniamy kompletną opiekę medyczną dla Ciebie i twojej rodziny. Najlepsze gabinety medyczne w Zabrzu

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne Białystok »

  Witamy w Salonie i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku.Zajmujemy się sprzedażą i wypożyczaniem wszelkiego rodzaju sprzętu do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie pokojowe i elektryczne, pionizatory, podnośniki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ssaki medyczne, ortezy, gorsety i wiele innych.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Servident - artykuły stomatologiczne i protetyczne »

  Sklep internetowy firmy Servident - krakowskiego dystrybutora artykułów stomatologicznych oraz protetycznych.. W szeregu naszych partnerów rynkowych znajdują się między innymi 3MESPE (kompozyty 3MESPE), GC ( glasionomery, cementy GC), Ivoclar (ceramika na metalu i ceramika bez metalu Ivoclar), Heraus Kulzer ( kompozyty Kulzer) oraz Zhermack ( masy wyciskowe alginatowe). Z producentów krajowych należy wymienić firmę Chema z Rzeszowa (np. woski dentystyczne Chema). Współpracujemy również z firmami oferującymi produkty dezynfekcyjne, jak . asortyment dezynfekcji firmy Ekolab.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie Publiczne »

  Elementem, który jest niezwykle istotny w życiu wszystkich ludzi jest edukacja zdrowotna, która przekazuje wiedzę dotyczącą promocji zdrowia. Uważamy, iż w każdej szkole powinno się wprowadzać programy zdrowotne, które wpływają na świadomość dzieci już od najmłodszych lat oraz mają ogromny wpływ na ich życie i zdrowie. Można tu rónież prosić o pomoc psycholog poznań. Życie i zdrowie dzieci jest najważniejszą wartością w każdym społeczeństwie, dlatego trzeba dbać o nie ze szczególną uwagą i poświęceniem oraz uczyć dzieci oraz dorosłych jak umiejętnie unikać używek i co robić.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA MEDYCZNE »

  Wykonujemy tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, tłumaczenia badań klinicznych, specyfikacji leków i szczepionek, dokumentacji do rejestracji leków. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, konferencyjne, symultaniczne i konsekutywne, uwierzytelnione. Siedziba Kraków

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Twoje dziecko ma problemy z atopowym zapaleniem skóry, ma wysypkę, czy też nienaturalnie czerwone policzki? Zapraszam na stronę, gdzie znajdziesz poradnik, który pomoże Ci z tym walczyć. Poznasz pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Czy wiesz, jakie są najczęstsze objawy hemoroidów? A czy wiesz jak powstają hemoroidy? Czy słyszałeś/łaś jak leczy się hemoroidy? Jeśli odpowiedzieliście na któreś z powyższych pytań negatywnie, to zapraszamy do lektury naszego poradnika. dowiecie się z niego nie tylko czym są hemoroidy lub jak powstają. Dzięki nam uzyskacie wiele cennych wskazówek na temat tego, w jaki sposób uniknąć hemoroidów i co zrobić jeśli już odkryjemy ich pierwsze objawy – czekać czy udać się po pomoc i kto może nam jej udzielić. My wyjaśniamy też bardzo częstą dolegliwość czyli hemoroidy w ciąży. Nie czekajcie dłużej i już dziś uzbroicie się w ‘wiedzę przeciwko hemoroidom’.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefoniczna Informacja Medyczna w Rzeszowie »

  Telefoniczna Informacja Medyczna obejmuje placówki medyczne i gabinety lekarskie z terytorium całego woj. podkarpackiego. Pod numerem telefonu (017) 194-39 uzyskać można informację o placówkach medycznych i przychodniach lekarskich w zakresie: godzin ich funkcjonowania, adresu i numeru telefonu, świadczonych usługach medycznych a także czy wykonywane usługi są refundowane.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Pacholski M. badania psychotechniczne warszawa »

  Wielofunkcyjna ocena oraz projekt terapii osób z przeróżnego typu zaburzeniami lękowymi czy depresją to branża warszawskiego gabinetu terapeutycznego SYNTONIA. Psychologowie-diagnostycy oraz psychoterapeuci oraz psychiatrzy trwale współdziałają z firmą, oferując konsultacje oraz badania psychologiczne (dotyczące też badań psychotechnicznych dla kierowców) a także leczenie depresji oraz psychoterapię czy farmakoterapię. Gabinet SYNTONIA posiada upoważnienia umożliwiające dalszą terapię osób z rozmaitymi zaburzeniami. Pełen zakres usług wraz z informacjami kontaktowymi oraz numerami telefonów dostępny jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja trójmiasto »

  Szalony pęd za pracą, utrzymaniem rodziny, spełnianiem swoich marzeń wyczerpuje, czasem psuje relacje międzyludzkie. Często stres, który temu towarzyszy powoduje bóle w ciele. Tak reaguje nasz organizm na to co się dzieje wokół nas. Dzięki wielu metodom stosowanym w gabinecie można pomóc w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna praktyka lekarska leczenie migreny »

  Gabinet medyczny sprofilowany w kurowaniu różnego rodzaju syndromów bólowych podejmuje się diagnozowania i następnie wiedzenia Pacjentów na terapie dostrojone do konkretnej sytuacji. Wśród lekarskich trybów oferowanych za sprawą lekarza medycyny o specjalizacji w anestezjologii oraz intensywnej terapii mieści się nie tylko terapia farmakologiczne, lecz dodatkowo przezskórna neuromodulacja dobranych partii ciała albo inwazyjne działania w postaci iniekcji toksyny botulinowej i blokady zwojów nerwowych. Dodatkowe wiadomości o normach funkcjonowania gabinetu leczenia bólu opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: