Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Leczenie chrapania »

  O tym jak ważny jest sen, nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala nie tylko wypocząć, ale też nabrać sił przed kolejnym dniem szkoły bądź pracy. Brak snu jest zatem poważnym kłopotem społecznym. Przyczyn bezsenności jest ze 100% pewnością wiele. Do najpopularniejszych należą: chrapanie współmałżonka, hałas w otoczeniu oraz upał. Jeśli hałas i upał są czynnikami tymczasowymi, o tyle chrapanie jest już zjawiskiem stałym. Konieczne jest więc jego leczenie. W pierwszej kolejności jednak trzeba poznać oraz wyeliminować czynniki nasilające chrapanie. Do najpopularniejszych należą: nadwaga, alkohol, leki nasenne, pozycja na wznak oraz czynniki dziedziczne. Jeśli jeszcze niektóre z nich można łatwo usunąć, o tyle na genetykę nie ma żadnego sposobu.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Glukozamina - działanie, właściwości, kontrowersje »

  Jeśli jesteś sportowcem i bardzo często: biegasz, jeździsz na rowerze, wspinasz się czy wędrujesz, narażasz swoje stawy kolanowe, na spore obciążenie. Może ono spowodować na starość, problemy z chodzeniem czy swobodnym poruszaniem się. Dlatego też, warto by w Twojej diecie znalazła się tak zwana glukozamina. Jest to specjalny preparat, którego główne zadanie polega na podtrzymaniu sprawności naszych stawów. Glukozamina przyjmowana jest głównie w postaci medykamentów doustnie przyjmowanych. Jednakże ta sama glukozamina, znajduje się również w niektórych owocach morza. Glukozamina ma ogromne znaczenie, zarówno dla sportowców, jak i dla osób starszych, które z wiekiem stają się mniej sprawne. Dowiedz się, jak działa glukozamina na te osoby oraz kto jeszcze, powinien ją przyjmować.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz4u.net »

  Nasza firma chcąc wyjść z pomocną rękom współczesnym osobom stworzyła stronę internetową, na której zamieszczone są opinie o lekarzach z całej Polski. Każdy użytkownik może skomentować specjalistę, z którego usług skorzystał, albo dodać go do listy, w przypadku gdy go tam jeszcze nie ma. Dodatkowo zapewniamy ciekawe artykuły dotyczące zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog w Krakowie - Gabinet psychologiczny »

  Polecany gabinet psychologiczny w Krakowie prowadzony przez Magdalenę Pikulską znajduje się w centrum. Psycholog i psychoterapeutka zajmuje się m.in terapią młodzieży i dorosłych z zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi, depresyjnymi oraz psychosomatycznymi. Formy wsparcia jakie oferuje gabinet psychologiczny Magdaleny Pikulskiej to m.in.: konsultacja, psychoterapia, konsultacja i terapia seksuologiczna, poradnictwo psychologiczne. Główna problematyka tozaburzenia seksualne, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, depresyjne, psychosomatyczne, nerwice, trudności w nawiązywaniu prawidłowych relacji interpersonalnych, stres i brak umiejętności radzenia sobie z nim, kryzysy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dobrym psychologiem z Krakowa.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dr Pernak usuwanie brodawek gdańsk »

  W gdańskim gabinecie medycyny estetycznej doktora Mikołaja Pernaka realizuje się szereg zabiegów związanych z estetyką ciała i twarzy i chirurgią kosmetyczną. Właściciel uzyskał tytuł lekarza medycyny na poznańskim Uniwersytecie Medycznym, na specjalności chirurgii II stopnia. Dr Mikołaj Pernak od 1999 r. prowadzi gabinet medycyny estetycznej, wykonujący osobne zabiegi poprawiające wygląd ciała bądź twarzy. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się m.in. powiększanie piersi (również przy użyciu tkanki tłuszczowej Pacjentki), profilowanie sylwetki poprzez liposukcję czy nieinwazyjny lifting. Więcej szczegółów osiągalnych na stronie www.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia »

  Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Estina. Nasza specjalność to medycyna estetyczna. W ramach zabiegów medycyny estetycznej oferujemy redukcję efektów starzenia się skóry oraz redukowanie innych niedoskonałości skóry. Nasza główna specjalnością jest powiększanie ust (botox) oraz mezoterapia (zastrzyki młodości). w naszych gabinetach pracują wybitni specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej oraz dermatologi. Zapraszamy do naszych gabinetów.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia »

  Hipnoterapia kliniczna - krótkoterminowa terapia z zastosowaniem technik indukcji hipnotycznej. Profesjonalna pomoc, której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Sprawdzająca się w szerokim spektrum problemów zdrowotnych i interpersonalnych, m.in. w terapii fobii, uzależnień (rzucanie palenia etc.), zaburzeń depresyjnych, zaburzeń łaknienia. Dyplomowany hipnoterapeuta zaprasza do gabinetów mieszczących się w Krakowie i Gliwicach.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRAKTYKA LEKARSKA LEK. MED. JAN WOŚ NOWY TARG okulista kraków »

  Specmed z siedzibą w Nowym Targu jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w którym oferowane są usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu dzieci i dorosłych. W ramach usług okulistycznych oferowane jest leczenie zachowawcze i chirurgiczne, a ponadto stosuje się laseroterapię. Pacjentom proponowany jest dobór odpowiednich soczewek kontaktowych i szkieł okularowych, a także wykonuje się pomiar grubości rogówki i autokeratorefraktometrię. Wśród leczonych schorzeń znalazła się m.in. jaskra, zaćma czy cukrzyca, a zabiegów m.in. udrażnianie dróg łzowych. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.odtruwamy.pl »

  Nasz zespół medyczny zapewnia fachowe usług w ramach odtruć poalkoholowych. Posiadamy w tym obszarze kilkanaście lat doświadczenia i dokładnie znamy swoją pracę, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom skuteczną obsługę. Działamy całodobowo na terenie Warszawy i okolic z dojazdem do 100 kilometrów. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dojechać do naszych pacjentów, a wszystkie czynności związane z odtruwaniem wykonywane są zawsze pod nadzorem specjalisty. Zapraszamy do odwiedzin strony i lektury artykułów, np. http://www.odtruwamy.pl/alkoholizm-i-zagrozenia.php.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Brak magnezu objawy - magneb6.pl »

  Na magneb6.pl dowiesz się, że długotrwały stres może być przyczyną wielu schorzeń i zaburzeń. Magnez może Cię przed tym uchronić. Wystarczy, że odpowiednio wcześniej zareagujesz. Ze strony dowiesz się, co należy robić, aby nie doszło to nieprzyjemnych sytuacji. Następstwa stresu mogą pojawić się, nawet po kilku latach. Są jednak preparaty, które ochronią Cię przed szybkim tempem życia i ciągłym napięciem. MagneB6 jest dla Ciebie i czeka na Twoją decyzję. Wejdź na stronę i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Promen - niepłodność męska »

  Promen jest sprawdzonym środkiem, stosowany w takich przypadkach, jak bezpłodność u mężczyzny. Przy współczesnym trybie życia bezpłodność u mężczyzn jest już często spotykaną dolegliwością. Niepłodność u mężczyzn jest bezpośrednio powiązana z niską jakością nasienia, na co składa się wiele czynników, na przykład ilość plemników albo ruchliwość plemników. Promen wspomaga prawidłową produkcję plemników, dostarczając do organizmu niezbędny zestaw składników mineralnych i witamin.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rwa Kulszowa »

  Borykasz się na co dzień z bólem wywołanym przez rwę kulszową? Jeżeli tak to warto zajrzeć na stronę internetową rwakulszowa.info i dowiedzieć się więcej o tym schorzeniu i metodach jego leczenia. Na stronie dostępne są ciekawe artykuły, z których dowiesz się jaka grupa osób jest najbardziej narażona na zachorowanie na rwę kulszową, jak się ona objawia -> objawy rwy kulszowej, a także jakimi metodami jest leczona. Poznasz też przydatne i bardzo pomocne rady jak zapobiegać kolejnym atakom choroby i nie dopuścić do jej nawrotu.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dna moczanowa - kompendium wiedzy »

  Takiego vademecum wiedzy o artretyzmie nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w sieci. Na stronie internetowej dnamoczanowa.com.pl dowiesz się wszystkiego co osoba chora na dnę moczanową wiedzieć obowiązkowo powinna. Wyjaśniamy co wywołuje tą chorobę, jakie symptomy świadczą o tym, że chorujesz właśnie na podagrę, a także jakimi metodami leczy się współcześnie to schorzenie. Co więcej, radzimy także jaką dietę stosować, aby objawy choroby nie nasilały się, a wręcz przeciwnie – łagodniały z każdym dniem.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Poznań nfz »

  Zdrowie - dbaj o nie. My jako specjaliści szanujemy zdrowie Twoje. Dobre samopoczucie to ważne sprawa. Zatroszcz się o siebie od dziś. U nas zawsze będziesz dobrze przyjęty. Nie trać czasu na poszukiwania dobrego lekarza specjalisty - zadzwoń do nas. Podpisane mamy aktualne umowy z NFZ. Pacjenci naszej przychodni wciąż do nas wracają. Dermatolog nfz poznań u nas przyjmuję zupełnie bez żadnych opłat.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne »

  Turnusy rehabilitacyjne Tairon. Biuro turystyczne Tairon zaprasza do korzystania z oferty dotyczącej aktywnej turystyki oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, upośledzeniem umysłowym. Aktywna rehabilitacja.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olej słonecznikowy włąściwości lecznicze »

  Czy wiesz że Olej słonecznikowy jest naturalnym i skutecznym środkiem leczenia wszelakich bólów głowy,zębów,zapaleń jamy ustnej oraz wielu innych chorób. Niestety bardzo mało osób wie coś na ten temat.Jeśli interesują cię naturalne sposoby zapobiegania i leczenia różnego typu schorzeń to zapraszam na stronę www. Strona powstała z myślą o wszystkich osobach, które narzekają na różnego rodzaju dolegliwości i chcą leczyć się naturalnymi metodami,środkami pochodzenia roślinnego. Na stronie znajdą Państwo ciekawy artykuł jak stosować taki olej i w jakich schorzeniach jest skuteczny.Zapraszam gorąco

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  Według światowej klasyfikacji chorób autyzm jest to zaburzenie w rozwoju psychicznym, które skutkuje nieprawidłowościami w procesie poznawczym i emocjonalnym. W wielu przypadkach są one tak duże, że człowiek, który jest chory na autyzm nigdy nie będzie mógł prowadzić samodzielnego życia. Oczywiście duże znaczeni ma wczesne podjecie terapii z chorym dzieckiem. Dlatego też zapraszamy wszystkich rodziców na stronę autyzmasd.pl, która stanowi zbiór cennych informacji o tym schorzeniu.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anatomia człowieka »

  Jeśli zdarza ci się szukać w Internecie informacji na tematy medyczne, zajrzyj na tę witrynę. Znajdziesz tutaj ponad 230 000 haseł, które opracowali specjaliści w swojej dziedzinie. Mediteka zawiera nie tylko interesujące publikacje w formie tekstu, ale także ponad 1500 zdjęć oraz przeszło 15 godzin filmów. Aby korzystać z zasobów Mediteki, wystarczy jedynie założyć konto na portalu. Przez pierwszy tydzień możemy korzystać z niego zupełnie bezpłatnie.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita drażliwego »

  Witryna internetowa reklamująca nowoczesny preparat o nazwie Iberogast, mający zastosowanie w przypadłościach żołądkowych. Iberogast to ziołowy wyciąg z ziół, który powoduje ulgę w takich przypadkach jak: bóle brzucha, wzdęcia, ból żołądka, skurcze jelit, niestrawności. Preparat dostępny jest bez recepty a jego płynna konsystencja przyczynia się do skuteczniejszego wchłaniania substancji aktywnych. Na witrynie widnieją dodatkowo wiadomości o źródłach dolegliwości żołądkowo-jelitowych także sposobie radzenia sobie z problemem.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie dziecka, pediatra »

  Serwis o tematyce zdrowotnej, którego zadaniem jest udzielanie profesjonalnej porady lekarskiej w ciągu jednej godziny. Specjalizacją portalu są przy tym porady pediatryczne. Można tu znaleźć też wskazówki dla rodziców, informacje o rozwoju dziecka, ciąży, porodzie, połogu. A przede wszystkim są tu porady pediatryczne online.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: