Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Usuwanie różnego typu blizn »

  Gabinet laseroterapii mieszczący się w Mikołowie koło Katowic to gwarancja sprawnego usunięcia nawet najtrudniejszych blizn. Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź na własne oczy. A później skontaktuj się z nami i ustalimy termin usunięcia Twojej blizny.

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Warszawa »

  Gadmed – centrum medyczne Warszawa zostało założone w 2001 roku i specjalizuje się we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi i klientami biznesowymi. Prezentuje dwa atrakcyjne pakiety usług w przystępnych cenach, dzięki którym można uzyskać dostęp do specjalistów, badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz szczepień ochronnych. Również przychodnia zaprasza pacjentów indywidualnych, oferując wizyty prywatne i na NFZ. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą medyczną przychodni Gadmed na jej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niechrapanie.pl »

  Centrum Medyczne MML po kilku latach leczenia dolegliwości takich jak: chrapanie w trakcie snu, czy też bezdech senny, stworzyło specjalistyczną jednostkę, zajmującą się właśnie ich leczeniem. Posiada ona najlepszy na rynku sprzęt medyczny i wysoko wykwalifikowany personel, wąsko wyspecjalizowany w tego typu leczeniu. Swoje zabiegi przeprowadza najnowszymi, bezbolesnymi metodami, jakie dostępne są na rynku (m.in. metodą koblacji). Zachęcamy do zapoznania się z metodami leczenia i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mojaintima.pl - zwalcz zapalenie pęcherza i infekcje pochwy »

  Poznaj delikatne, bezpieczne i skuteczne działanie produktówUro-Gine Intima, do higieny intymnej oraz na zapalenie układu moczowego, bakteryjne infekcje pochwy, grzybicę pochwy. To produkty skierowane zarówno do dojrzałych kobiet, jak i młodych dziewcząt, z ich pomocą nie tylko wyleczysz dolegliwości, ale i zapobiegniesz ich nawrotom. Zapraszamy na www.mojaintima.pl!

  Data dodania: 25 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PRYWATNY PIOTR KOWALSKI urolog radomsko »

  Gabinet urologiczny Piotra Kowalskiego stale powiększa zaplecze techniczne, aby móc praktykować najnowsze terapie. Pracuje na najświeższym sprzęcie, dzięki czemu może realizować nowiutkie zabiegi i optymalizować, te już aktualne. Pozwala to na niezwyczajnie szczegółowe analizy i bardzo szybkie uzgodnienie diagnozy. Każdego dnia do specjalistycznej placówki nadchodzą nowi Klienci. Dokładna diagnostyka, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik obrazkowych (USG), pozwala szybko odszukać nawet najmniejsze zmiany. Więcej o jego osiągnięciach i wszelakie najistotniejsze informacje znajdują się na stronie internetowej:

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Skuteczny ośrodek terapii uzależnień w województwie małopolskim - ośrodek terapii uzależnień. Szukasz pomocy dla samego siebie albo dla swoich bliskich, członków rodziny ? Proponujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych oraz DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, to znaczy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, odtrucie organizmu. Posiadamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to aby Ci pomóc w takim przypadku wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w informacjami oraz skontaktuj się. Pomożemy Ci pokonać nałogowy kłopot, staniesz się znów zadowolonym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Constance Care Centrum Rehabilitacji »

  Constance Care, czyli rehabilitacja na najwyższym poziomie, która ma za zadanie poprawę jakości życia pacjentów, którzy borykają się ze schorzeniami, które dotyczą narządu ruchu. Centrum rehabilitacji posiada zespół specjalistów, którzy pracują w oparciu o najnowocześniejszą technologię aby rezultaty rehabilitacji były znaczące. Oprócz technologii bazują również na swej bogatej wiedzy oraz doświadczeniu.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Perfectus »

  NZOZ PERFECTUS wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii i okulistyki. Nasz zespół lekarski posiada najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Stale podnosimy swoje umiejętność i wiedzę medyczną poprzez systematyczne szkolenia w kraju i zagranicą. Gwarantujemy, że personel pielęgniarski zadba z wielką troską o Państwa dobre samopoczucie w trakcie pobytu w naszej placówce. Jakość naszych usług potwierdza również certyfikat ISO 9000-2001.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-leki.info - o lekach »

  Korzystając z prezentowanej tutaj strony www.e-leki.info każdy z nas będzie mógł w znacznym stopniu ułatwić sobie korzystanie z jakichkolwiek leków. Serwis umożliwia użytkownikom tworzenie swoich własnych elektronicznych kalendarzy, za pomocą których można znacznie dokładniej kontrolować określone dawki przyjmowanych przez siebie leków. Jest to oprócz tego ogromna skarbnica wiedzy na temat tego typu rzeczy.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • NYCZ OPTYK ROMAN NYCZ GLIWICE oprawki do okularów gliwice »

  NYCZ OPTYK jest rodzinną firmą z salonami optycznymi i gabinetami okulistycznymi usytuowanymi w Gliwicach albo Zabrzu. Kooperują z nami lekarze okuliści, jacy upełnomocnieni są do przeprowadzania całych badań okulistycznych z pomiarem ciśnienia wewnątrzgałkowego i do testowania dna oka. Lekarze konkretnej specjalizacji oferują także diagnostykę czy leczenie poszczególnych schorzeń narządu wzroku - w tym jaskry czy zaćmy lub schorzeń siatkówki. W naszych salonach optycznych mają Państwo z kolei dostęp do asortymentu soczewek kontaktowych albo opraw okularowych. Dla zapoznania się z całościowym profilem usług NYCZ OPTYK zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa - Arena Zdrowia »

  Fizjoterapia Warszawa - Arena Zdrowia to najlepsze miejsce do diagnostyki oraz kompleksowego leczenia problemów układu ruchowego. Przychodnia umożliwia leczenie pacjentów po wypadkach lub operacjach. Oferta jest przeznaczona dla osób dorosłych, ale również dzieci, także niemowląt z pierwszymi objawami niewłaściwego napięcia mięśniowego.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akson Rehabilitacja po złamaniach kręgosłupa, urazach rdzenia kręgowego »

  Zakład specjalizuje się w fizjoterapii w paraplegii i tetraplegii pourazowej, oraz porażeń i niedowładów wynikających z chorób rdzenia kręgowego. Na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych oraz badań laboratoryjnych opracowywany jest indywidualny program leczenia. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna »

  W regionie województwa łódzkiego mieści się Poradnia Specjalistyczna SNZOZ MED MED. Świadczymy usługi w zakresie leczenia oraz diagnostyki chorób układu oddechowego. Nasza Placówka funkcjonuje na rynku od 2000 roku. W ramach ratyfikowanej przez nas umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia Pacjenci mają możliwość otrzymywania darmowych porad. Realizujemy badania spirometryczne, testy skórne, pulsoksymetrię lub badania laboratoryjne. Nasza Przychodnia kooperuje również z ośrodkami radiodiagnostycznymi oraz oddziałami szpitalnymi w rejonie łódzkim. Pełen zakres usług i dane kontaktowe Przychodni znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie biustu oferuje Linea Corporis. »

  Zapraszamy do kliniki chirurgii plastycznej Linea Corporis. Łącząc medycynę i sztukę walczymy z defektami urody i kompleksami. W naszej ofercie znajdują się m.in: powiększanie i zmniejszanie biustu, plastyka piersi, odsysanie tłuszczu, korekcja nosa i wiele innych!

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania genetyczne - TopGenetics.pl »

  Możliwość wykonania bardzo prostych testów genetycznych to stanowczo bardzo ważny postęp w medycynie, który pojawił się w ciągu ostatnich lat. Dzięki nim możemy sprawdzić, czy w naszym genotypie znajduje się mutacja, która może prowadzić do zwiększenia predyspozycji do wystąpienia danej choroby, na przykład różnego rodzaju nowotworów, zakrzepicy, nadciśnienia czy też na przykład poronień. Jeżeli mamy świadomość, że w naszej rodzinie częściej niż powinny występowały takie zaburzenia, warto sprawdzić, czy i my jesteśmy na nie narażeni bardziej niż przeciętny członek społeczeństwa. Wystarczy, że odwiedzimy sklep online z badaniami genetycznymi i zamówimy interesujący nas pakiet badań. Wśród nich z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prostsze życie z adhd - moxo-adhd.pl »

  Wasz syn jest zbyt aktywny albo ma problemy ze skupieniem się? Tego rodzaju sygnały muszą zwrócić Waszą czujność, jeśli powtarzane są często. Najlepiej poddać dziecko testowi Moxo, by dowiedzieć się, czy nie mamy do czynienia z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej. Współczesne testy zwracały uwagę na odpowiedzi werbalne, co nie pozwalało na odpowiednią ocenę zachowań pacjenta. Skupienie się na innych reakcjach umożliwia otrzymanie ocen znacznie bardziej precyzyjnych. Moxo ogniskuje uwagę na główne objawy Zespołu Nadpobudliwości Psychoruchowej: zaburzenia uwagi, czasu reakcji, impulsywność i nadruchliwość. Ważne dane można zdobyć pod naszym adresem: ul. Różana 15/1, w Katowicach lub pod wskazanym numerem: 503 548 221, 601 614 514.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakażenie jamy ustnej - sebidin.pl »

  W naszej firmie zajmujemy się produkowaniem preparatu, którego działanie ma na celu pomóc pacjentom, którzy mają problemy z różnego rodzaju stanami zapalnymi w obrębie błon śluzowych zarówno gardła jak też krtani. Skuteczność naszego leku zapewnia miejscowe działanie. Jednocześnie zastosowanie zwiększonej dawki witaminy C pozwala również na znacznie przyśpieszenie regenerowania się gardła. Zapewniamy preparat również o bezpiecznym działaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Badań Genetycznych »

  Dzięki Platformie Badań Genetycznych wykonasz podstawowe i zaawansowane badania diagnostyczne na obecność różnych chorób i schorzeń. Wybierając pakiety badań, masz szansę dowiedzieć się o zagrożeniu zachorowania na raka. Wykonasz także testy na nietolerancje pokarmowe i dowiesz się, co możesz jeść, a co szkodzi twojemu organizmowi.

  Data dodania: 20 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Albus Dent Crowns Cracow »

  AlbusDent z Krakowa to pełen rozmiar usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciwko potrzebom pacjentów do oferty włączyliśmy usługę turystyki medycznej. Jest to propozycja dla pacjentów także z kraju jak tudzież z zagranicy. Jeśli zależy Ci na kompetentnej opiece stomatologicznej, pomocy najlepszych lekarzy specjalistów powinno się wybrać się do Krakowa. Pożądane byłoby naświetlić, że zapewniamy więcej, niż zabiegi dentystyczne.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie ojcostwa - Genetico »

  Jesteśmy firmą, która działa na rynku realizowania dla naszych klientów szerokiego zakresu analiz genetycznych. W naszej firmie posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić między innymi wykonanie nowoczesnymi metodami badań ojcostwa. Jednocześnie naszym klientom zapewniamy badania genetyczne realizowane w ramach akredytowanego laboratorium, w którym możemy realizować badania na potrzeby spraw sądowych czy spraw kryminalistycznych. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy oraz do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: