Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Wkładki do butów »

  Przychodnia Spondylus to największa oraz w największym stopniu poważana w Szczecinie przychodnia ortopedyczna, która przyniosła ulgę już setkom Szczecinian i ich dzieci. Jeśli masz problemy z defektami sylwetki, kręgosłupem, płaskostopiem u swojego dziecka czy jakimiś innymi przypadłościami musisz odwiedzić przychodnię Spondylus w Szczecinie. Dopasujemy do Twych potrzeb sprzęt rehabilitacyjny oraz wykonamy każde wymagane badania.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niechrapanie.pl »

  Centrum Medyczne MML po kilku latach leczenia dolegliwości takich jak: chrapanie w trakcie snu, czy też bezdech senny, stworzyło specjalistyczną jednostkę, zajmującą się właśnie ich leczeniem. Posiada ona najlepszy na rynku sprzęt medyczny i wysoko wykwalifikowany personel, wąsko wyspecjalizowany w tego typu leczeniu. Swoje zabiegi przeprowadza najnowszymi, bezbolesnymi metodami, jakie dostępne są na rynku (m.in. metodą koblacji). Zachęcamy do zapoznania się z metodami leczenia i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Beta-glukan »

  Immuno-up to kompozycja składników mających na celu wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, szczególnie w okresie szczególnej zachorowalności na infekcje wirusowe i bakteryjne. Jedna tabletka dziennie wystarczy, by wzmocnić nasz organizm i uchronić go przed grypą.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PRYWATNY PIOTR KOWALSKI urolog radomsko »

  Gabinet urologiczny Piotra Kowalskiego stale powiększa zaplecze techniczne, aby móc praktykować najnowsze terapie. Pracuje na najświeższym sprzęcie, dzięki czemu może realizować nowiutkie zabiegi i optymalizować, te już aktualne. Pozwala to na niezwyczajnie szczegółowe analizy i bardzo szybkie uzgodnienie diagnozy. Każdego dnia do specjalistycznej placówki nadchodzą nowi Klienci. Dokładna diagnostyka, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik obrazkowych (USG), pozwala szybko odszukać nawet najmniejsze zmiany. Więcej o jego osiągnięciach i wszelakie najistotniejsze informacje znajdują się na stronie internetowej:

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Warszawa »

  Gadmed – centrum medyczne Warszawa zostało założone w 2001 roku i specjalizuje się we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi i klientami biznesowymi. Prezentuje dwa atrakcyjne pakiety usług w przystępnych cenach, dzięki którym można uzyskać dostęp do specjalistów, badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz szczepień ochronnych. Również przychodnia zaprasza pacjentów indywidualnych, oferując wizyty prywatne i na NFZ. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą medyczną przychodni Gadmed na jej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM MEDYCYNY PRACY badania kierowców »

  Centrum Medycyny Pracy s.c. NZOZ oferuje kolejność badań specjalistycznych, jakie wyznaczone są zasadniczo dla przedstawicieli zawodów fizycznych. Oprowadzamy obszernie zrozumiane badania przydatności pracownika do pracy na fizycznym stanowisku. Do naszych klientów należą także osoby szkolące się na kierowców, jakie bezkonfliktowo z prawem wymagają odpowiedniego zaświadczenia, ażeby móc przebyć kurs prawa jazdy. Poświęcane badania kierowców to badania lekarsko-psychologiczne, jakie nasuwane są dla kierowców zawodowych wszystkich kategorii. Także wykonujemy także badania kandydatów na kierowców. Szerzej na temat przyjęć, a też cennik usług na witrynie WWW.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mojaintima.pl - zwalcz zapalenie pęcherza i infekcje pochwy »

  Poznaj delikatne, bezpieczne i skuteczne działanie produktówUro-Gine Intima, do higieny intymnej oraz na zapalenie układu moczowego, bakteryjne infekcje pochwy, grzybicę pochwy. To produkty skierowane zarówno do dojrzałych kobiet, jak i młodych dziewcząt, z ich pomocą nie tylko wyleczysz dolegliwości, ale i zapobiegniesz ich nawrotom. Zapraszamy na www.mojaintima.pl!

  Data dodania: 25 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.dermedica.com.pl »

  W naszym warszawskim gabinecie medycznym możemy naszym pacjentom zapewnić wykonanie szerokiego zakresu usług medycznych, które dotyczą różnych metod leczenia problemów dermatologicznych. Leczymy wszelkiego rodzaju schorzenia dermatologiczne, co możemy zapewnić naszym pacjentom między innymi, dzięki dysponowaniu w naszych gabinetach nowoczesnym sprzętem to realizowania leczenia. Gwarantujemy również opiekę ze strony lekarzy dermatologów, chirurgów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania leczenia szerokiego zakresu chorób dermatologicznych. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Constance Care Centrum Rehabilitacji »

  Constance Care, czyli rehabilitacja na najwyższym poziomie, która ma za zadanie poprawę jakości życia pacjentów, którzy borykają się ze schorzeniami, które dotyczą narządu ruchu. Centrum rehabilitacji posiada zespół specjalistów, którzy pracują w oparciu o najnowocześniejszą technologię aby rezultaty rehabilitacji były znaczące. Oprócz technologii bazują również na swej bogatej wiedzy oraz doświadczeniu.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Perfectus »

  NZOZ PERFECTUS wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii i okulistyki. Nasz zespół lekarski posiada najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Stale podnosimy swoje umiejętność i wiedzę medyczną poprzez systematyczne szkolenia w kraju i zagranicą. Gwarantujemy, że personel pielęgniarski zadba z wielką troską o Państwa dobre samopoczucie w trakcie pobytu w naszej placówce. Jakość naszych usług potwierdza również certyfikat ISO 9000-2001.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-leki.info - o lekach »

  Korzystając z prezentowanej tutaj strony www.e-leki.info każdy z nas będzie mógł w znacznym stopniu ułatwić sobie korzystanie z jakichkolwiek leków. Serwis umożliwia użytkownikom tworzenie swoich własnych elektronicznych kalendarzy, za pomocą których można znacznie dokładniej kontrolować określone dawki przyjmowanych przez siebie leków. Jest to oprócz tego ogromna skarbnica wiedzy na temat tego typu rzeczy.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Wrocław - pracownia-zdrowia.pl »

  Jeśli przebywasz we Wrocławiu oraz potrzebujesz błyskawicznej pomocy w wypadku bólów mięśni albo kręgosłupa, koniecznie zgłoś się do gabinetu fizjoterapeutycznego Poradnia Zdrowia. W dwóch punktach na terenie miasta (ul. Kościuszki oraz ul. Hallera) świadczymy kompleksowe usługi polegające na masażu, koordynowaniu ćwiczeń, a także ułożeniu należytego planu treningowego, dzięki któremu pozbędziesz się wszelkich problemów. Pomożemy Ci dodatkowo je zdiagnozować na podstawie historii dolegliwości. Szczegóły naszej oferty poznasz na witrynie www.pracownia-zdrowia.pl.

  Data dodania: 04 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • NYCZ OPTYK ROMAN NYCZ GLIWICE oprawki do okularów gliwice »

  NYCZ OPTYK jest rodzinną firmą z salonami optycznymi i gabinetami okulistycznymi usytuowanymi w Gliwicach albo Zabrzu. Kooperują z nami lekarze okuliści, jacy upełnomocnieni są do przeprowadzania całych badań okulistycznych z pomiarem ciśnienia wewnątrzgałkowego i do testowania dna oka. Lekarze konkretnej specjalizacji oferują także diagnostykę czy leczenie poszczególnych schorzeń narządu wzroku - w tym jaskry czy zaćmy lub schorzeń siatkówki. W naszych salonach optycznych mają Państwo z kolei dostęp do asortymentu soczewek kontaktowych albo opraw okularowych. Dla zapoznania się z całościowym profilem usług NYCZ OPTYK zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe - swiatsluchu24.pl »

  Ludzie cierpią na różnego rodzaju schorzenia związane z wadą słuchu, niekoniecznie musi być to narastająca choroba. Duża ilość ludzi cierpi na niedosłuch, który objawia się tym że po prostu niedosłyszymy niektórych słów wypowiadanych tym samym tonem. Na naszej stronie internetowej swiatsluchu24 znajdziesz mnóstwo potrzebnych rzeczy, które pomogą ci w walce z twoją chorobą. Nie czekaj dłużej i zdecyduj się na nasze usługi.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akson Rehabilitacja po złamaniach kręgosłupa, urazach rdzenia kręgowego »

  Zakład specjalizuje się w fizjoterapii w paraplegii i tetraplegii pourazowej, oraz porażeń i niedowładów wynikających z chorób rdzenia kręgowego. Na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych oraz badań laboratoryjnych opracowywany jest indywidualny program leczenia. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika kobiet Medifem »

  Medifem to prestiżowa klinika specjalizująca się w kompleksowym dbaniu o kobiety w każdym wieku. W ofercie znajdują się porady specjalistów z zakresu ginekologii, w tym ginekologii plastycznej, chirurgii plastycznej, dermatologii estetycznej oraz ortopedii, endokrynologii i specjalisty leczenia niepłodności. Strona internetowa przedstawia ofertę kliniki, przybliża sylwetki pracujących w niej specjalistów oraz szczegółowo opisuje konkretne zabiegi, dzięki czemu można zgłębić wiedzę na temat konkretnych zabiegów i problemów. Forma strony internetowej sprawia, że potencjalne pacjentki znajdują na niej bardzo cenne informacje dotyczące swojego zdrowia. Już na tym etapie kontaktów z kliniką można zbudować zaufanie i poznać profesjonalizm lekarzy tam pracujących. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znany Ginekolog »

  Rekomendowany krakowski ginekolog bądź też każdego innego dowolnego miasta to obok dentysty jeden z najbardziej poszukiwanych specjalistów, dlatego nie pozbawiona znaczenia jest rola, jaką odgrywają sprofilowane portale internetowe, przy pomocy których docieramy nie tylko do konkretnych fachowców, ale też mamy możliwość zapoznania się z opiniami na ich temat. ZnanyGinekolog.pl jest tego świetnym przykładem. Jeżeli zatem obstawiasz rzetelną informację o ginekologach z Krakowa a także wiarygodne opinie na ich temat – nie mogłaś trafić lepiej. Zatroszcz się o swój komfort a także bezpieczeństwo już dziś – zapewniamy, że dane, które dzięki nam pozyskasz, umożliwią zaoszczędzić pieniadze, czas i oczywiście zdrowie.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prostsze życie z adhd - moxo-adhd.pl »

  Wasz syn jest zbyt aktywny albo ma problemy ze skupieniem się? Tego rodzaju sygnały muszą zwrócić Waszą czujność, jeśli powtarzane są często. Najlepiej poddać dziecko testowi Moxo, by dowiedzieć się, czy nie mamy do czynienia z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej. Współczesne testy zwracały uwagę na odpowiedzi werbalne, co nie pozwalało na odpowiednią ocenę zachowań pacjenta. Skupienie się na innych reakcjach umożliwia otrzymanie ocen znacznie bardziej precyzyjnych. Moxo ogniskuje uwagę na główne objawy Zespołu Nadpobudliwości Psychoruchowej: zaburzenia uwagi, czasu reakcji, impulsywność i nadruchliwość. Ważne dane można zdobyć pod naszym adresem: ul. Różana 15/1, w Katowicach lub pod wskazanym numerem: 503 548 221, 601 614 514.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakażenie jamy ustnej - sebidin.pl »

  W naszej firmie zajmujemy się produkowaniem preparatu, którego działanie ma na celu pomóc pacjentom, którzy mają problemy z różnego rodzaju stanami zapalnymi w obrębie błon śluzowych zarówno gardła jak też krtani. Skuteczność naszego leku zapewnia miejscowe działanie. Jednocześnie zastosowanie zwiększonej dawki witaminy C pozwala również na znacznie przyśpieszenie regenerowania się gardła. Zapewniamy preparat również o bezpiecznym działaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • TRIGON - operacja haluksa, stopy, kręgosłupa dla każdego »

  Jeżeli nie znacie Państwo jeszcze prywatnej kliniki ortopedycznej Trigon Orthopedia – prosimy odwiedzić stronę http://trigonorthopedia.pl. Trigon – to mały, prywatny szpital, w którym wykonywane są zabiegi chirurgiczne układu kostnego: operacje kręgosłupa, stawu biodrowego, ramiennego i kolanowego oraz dłoni, a także stóp, haluksów, artroskopie: stawu biodrowego, kolanowego, stopy i nadgarstka, wstawianie endoprotezy stawu kolanowego, ramiennego, biodrowego czy skokowego. Lekarze pracujący w klinice „Trigon Orthopedia” to wybitni fachowcy w swoich specjalizacjach. Jak mówi szef kliniki: każdy z nich jest mistrzem od wybranej części i każdy z nich przeprowadza zabiegi tylko w obrębie bądź to ręki, kolana, kręgosłupa czy ręki.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: