Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk

Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk

Podejście integratywne w psychoterapii, które prezentujemy jako zespół, ujmuje człowieka jako integralną całość funkcjonującą w wielu aspektach: biologicznym, behawioralnym, emocjonalnym, poznawczym, interpersonalnym, egzystencjalnym i systemowym.W podejściu integratywnym na wybór metody pracy ma wpływ to, co i w jaki sposób zgłasza klient. Terapeuta nie narzuca swojej interpretacji ani sposobu pracy. Wielość stosowanych technik zaczerpniętych z różnych kierunków psychoterapeutycznych pozwala na dostosowanie języka zmiany do sposobu myślenia i działania klienta. Rozwiązanie nie jest jedynie skutkiem podania metody poradzenia sobie z problemem, ale rodzi się z zasobów pacjenta. Jest z nim zgodne i na miarę jego aktualnych możliwości.

Szczegóły strony www.terapia.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.terapia.gda.pl:

Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 401

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Katowice »

  Oferujemy pomoc w następujących obszarach: zaburzeń nerwicowych, depresji, zaburzeń osobowości, zaburzeń łaknienia, kryzysów i trudności życiowych, przeżywania żałoby, radzenia sobie z chorobą nowotworową, zaburzeń emocjonalnych młodzieży, problemów rozwojowych w okresie, dorastania. W celu ustalenia formy dogodnej i właściwej dla Państwa pomocy oraz ustalenia sposobu pracy psychoterapeutycznej należy umówić się telefonicznie na konsultację.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  PINEA to firma specjalizująca się w pomocy psychologicznej z zakresu:
  - zaburzeń lękowych
  - depresji
  - problemów w kontaktach z bliskimi
  - problemów adaptacyjnych
  - kryzysów emocjonalnych, życiowych
  - przemocy w rodzinie
  - problemów w relacjach w pracy

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Jestem psychoterapeutą i prowadzę w Warszawie Pracownię Psychoterapii Gestalt. Zapraszam do odwiedzin strony, która poświęcona jest mojej działalności. Znajdziesz na niej aktualną ofertę, opis moich kwalifikacji oraz ciekawe informacje dotyczące psychoterapii gestalt. Zajmuję się głównie psychoterapią indywidualną i psychoterapią par. Udzielam także pomocy ludziom, którym zależy na samodoskonaleniu się, na lepszym poznaniu swoich potrzeb i poszukującym lepszego sposobu życia.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychiatryczna warszawa »

  Witryna informacyjne niepublicznej przychodni specjalizującej się w leczeniu chorób psychicznych. Dzięki zamieszczonym na stronie informacjom, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat działania placówki, cen, jakie w niej obowiązują. W specjalnej zakładce umieszona jest też lista pracowników, wśród których liczni są specjaliści z dziedziny psychiatrii, legitymujący się specjalizacjami II stopnia lub zawodowym stopniem doktora. Dzięki temu pacjenci mogą już na początku zdecydować o wyborze lekarza prowadzącego. Dane kontaktowe zawarte na stronie z pewnością przyśpieszą wizytę.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj swoje Iq »

  Gabinet psychologiczny i terapeutyczny - pomoc przy zaburzeniach i problemach. Sesja terapeutyczna, psychoterapia Wielkopolskie. Psycholog Poznań - profesjonalna pomoc psychologiczna, sesje terapeutyczne, terapia par i indywidualna, typowa diagnoza intelektu oraz osobowości (poznaj swoje Iq). Psycholog i psychoterapeuta zaprasza - konsultacja i porady psychologiczne - terapia CBT, psychoterapia w Poznaniu, Wielkopolska. Trudne emocje przeżywa każdy - gdy jednak jest ich za dużo to ciężko samemu sobie z nimi poradzić.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Częstochowa- psychoterapia »

  Gabinet psychoterapii w mieście Częstochowa- psycholog, psychoterapeuta mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska prowadzi konsultacje psychologiczne oraz pomoc psychoterapeutyczną. Pomoc proponowana jest indywidualnie lub grupowo we zakresie szerokiej grupy problemów oraz zaburzeń psychologicznych. Psychoterapeuta specjalizuje się w terapii nerwic oraz depresji. Inną ciekawą propozycją gabinetu może być terapia małżeńska. Zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkie te osoby poszukujące pomocy psychologicznej oraz psychoterapeutycznej. Usługi tam świadczone są z zachowaniem wysokiej jakości usług. Sposób rejestracji oraz umawiania wizyt zapewnia bezpieczeństwo oraz anonimowość.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Hipnoza to nie magia to stan umysłu, tak twierdzi Dr Janisław Paciorek który zajmuje się leczeniem chorób psychosomatycznych za pomocą hipnozy. Terapia uzależnień hipnozą nie wyklucza innych form terapii, jest częstym dodatkiem do leczenia klinicznego, czy wręcz substytutem tej formy leczenia, jednakże wspaniale nadaje się do leczenia depresji dając dowody swej skuteczności już wcześniej niż medycyna konwencjonalna. Korzystanie z pomocy hipnotyzera to we współczesnym świecie świadomy wybór odstawienia na bok leków medycyny klasycznej. Hipnotyzer potrafi dzięki sugestii wpłynąć na nasze zachowania i na nasz ciąg na przykład do alkoholu.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • IzabelaBoryczka.pl - Psycholog Wrocław »

  Ośrodek terapii psychologicznej, jaki prowadzimy zapewnia pomoc wszystkim osobom, które cierpią na dolegliwości z zakresu różnych dziedzin psychologii. W naszym ośrodku pracuje psychiatra, psycholodzy, psychoterapeuci, psycholog dziecięcy, terapeuci uzależnień, mediator rodzinny, dietetyk, pedagog, seksuolog. Zapewniamy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz przy nawiązaniu współpracy kontrakt terapeutyczny. Zapraszamy do kontaktu1

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt-krakow.com.pl »

  Jestem psychoterapeutką od trzech lat związaną z Instytutem Gestalt. To tutaj pobierałam nauki psychoterapeutyczne i zgłębiałam tajniki tej ogromnej wiedzy. Dzisiaj pomagam ludziom w zwalczaniu różnych problemów. Moje główne założenia to samoregulacja oraz samopoznanie. To właśnie samopoznanie jest kluczem do szczęścia, z którego jak najbardziej warto skorzystać. Jeśli tylko zależy Ci na tym, aby pozbyć się swoich problemów i być szczęśliwym, razem uda nam się to osiągnąć. Zachęcam do kontaktu!

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching jak i poradnictwo psychologiczne oferuje Gabinet Verte, miasto Kraków »

  Boisz się złych decyzji, nie wierzysz w swoje możliwości lub chciałbyś zmian w swoim życiu? Doskonale! Nasz coach specjalizuje się w ukierunkowywaniu na nowe cele. Jego proces motywacji sprawi, że Twoje oczekiwania zaczną przybierać realne formy. Zapraszamy - Gabinet Verte!

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »