Ośrodki medyczne Podkategoria: Ośrodki medyczne

1 · 2 · następna strona »
 • Jadczyk stomatolog Szczecin »

  Dr. Jadczyk to profesjonalna stomatologia oferująca wybielanie zębów, ortodoncję czy implanty stomatologiczne. Dobrze wyposażony gabinet stomatologiczny jak i profesjonalne szkolenia pozwalają oferować najlepsze usługi dentystyczne w Szczecinie. Najlepsza Stomatolog w Szczecinie. Implanty Szczecin - profesjonalny dentysta oferujący implanty najwyższej jakości. Prywatna praktyka stomatologiczna na wysokim poziomie. Stomatolog ze Szczecina. Stomatologia na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Specjalistyczna Łódź - JMC »

  Prezentacja to dotyczy prywatnej przychodni specjalistycznej mieszczącej się w Łodzi o nazwie JMC. Szeroka gama usług stomatologicznych i medycznych ( aż 8 specjalizacji ) i ekskluzywne, klimatyzowane wnętrza, miły personel i co ważne konkurencyjne ceny czynią naszych wyleczonych pacjentów zadowolonymi z dokonanej decyzji. Prywatna przychodnia JMC zostawia polskie standardy leczenie daleko za sobą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji wizyty. Szanujemy Twój czas dlatego umówić możesz się także przez telefon, nie potrzebujemy Twojego osobistego stawienia się w przychodni. Wszelkie nieścisłości wynikające z małej ilości dostępnego miejsca na opis możecie Państwo uzupełnić naszą stroną internetową.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Publiczne kliniki »

  Portal eKliniki to źródło informacji o najlepszych prywatnych klinikach chirurgii plastycznej w Krakowie, malopolsce jak również i całej Polsce. Wprowadzony podział na rodzaje klinik według największych miast Polski, takie jak: Kraków, Warszawa,Poznań, Gdańska, pozwolą Państwu swobodnie poruszać się po stronie. Katalog prywatnych Kliniki chirurgii plastycznej w Krakowie z całego kraju, czy zbiór najlepszych prywatnych klinik z całej Polski. W serwisie prezentujemy kliniki świadczące usługi w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i prywatne ośrodki zdrowia. Portal zawierający baze osrodków medycznych, klinik z całej Polski. Wprowadzony podział na województwa i rodzaje kinik ułatwi Państwu odnalezienie szukanej kliniki.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • W$p1erajmy hosp1cja pomóż hospicjom »

  Ho$p1cjom możemy pomagać także na inne sposoby. W ho$p1cjach zawsze dla każdego znajdzie się zajęcie, powinniśmy więc rozważyć wszczęcie nieodpłatnej pomocy. Praca ze śmiertelnie chorymi ludźmi nie jest zajęciem prostym i przyjemnym, wymaga odpowiedniego przygotowania i uwarunkowań psychicznych. Osoba pomagająca w hospicjum musi być wyrozumiała, roztropna i lojalna wobec podopiecznego. Tylko nieliczni nadają się do pracy tego typu. Witryna sugeruje wiele innych metod pomagania i nawołuje: w$p1erajmy hosp1cja! Mamy możliwość okazać pomoc pieniężną, przelewając na konto dowolnego hospicjum dowolną pulę pieniędzy.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog »

  Laryngolog Śląskie - Alergia? Choroby górnych dróg oddechowych i uszu? Zaufaj specjalistom! Doświadczenie, wiedza i nowoczesna aparatura to nasz kapitał. Profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Laryngolog, doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk ma ponad 28 lat praktyki lekarskiej, wzbogacone o szereg krajowych i zagranicznych konferencji i szkoleń. Laryngolog pomoże Ci wyleczyć schorzenia, z którymi nie radzisz sobie od wielu lat!

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Transport medyczny, przewóz chorych - Specjal-Trans »

  Nieszczęśliwy wypadek, choroba, problemy ze zdrowiem za granicą – to ciężkie chwile dla chorego jak i rodziny. Nasza firma pomoże Ci przetransportować chorą osobę z dowolnego miejsca w Polsce i na Świecie we wskazane przez Ciebie. Transport zostanie wykonany dyskretnie, profesjonalnie a co najważniejsze bezpiecznie w asyście wykwalifikowanego personelu (kierowców, ratowników medycznych, lekarzy). Całodobowy i profesjonalny transport medyczny i sanitarny chorych. Dzwoń, 24h: +48 604 597 853 Przewóz chorych między szpitalami w całej Europie. Zabezpieczenie medyczne imprez. Transport na terenie całej Polski i Europy! Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, maksimum dyskrecji i wysoki poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • REHA-HELP Masaż, Poznań, Rehabilitacja, Krioterapia »

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy magistrów fizjoterapii w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.

  Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem np. kręgosłupa, stawów, mięśni, rwą kulszową, ostrogą piętową, zapaleniem ścięgna Achillesa, łokciem tenisisty albo doznaliście kontuzji (np. skręcenia stawu skokowego czy zerwania więzadeł krzyżowych kolana - ACL, PCL) uprawiając zawodowo lub rekreacyjnie sport zadzwoń do nas. www.reha-help.pl/rehabilitacja.html

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipertermia »

  Hipertermia ogólnoustrojowa to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego skojarzonego z leczeniem chemioterapią i radioterapią. Hipertermia. NZOZ Polskie Centrum Hipertermii Onkologicznej to pierwsza w Polsce Specjalistyczna Przychodnia Onkologiczna, w której do walki z chorobą nowotworową wykorzystuje się znaną na świecie metodę leczenia: terapię hipertermii ogólnoustrojowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki »

  Czy wiesz na co zwracają uwagę osoby postawione przed wyborem domu opieki seniora? Na pierwszym miejscu liczy się opieka medyczna, najlepiej całodobowa. Na drugim miejscu znajduje się wyposażenie pokojów, w których będą mieszkać seniorzy, różnorodność zajęć dodatkowych, jakość serwowanego jedzenia oraz oczywiście samo otoczenie danej placówki. Nowoczesny dom seniora zapewnia wszystkie wymienione wyżej rzeczy. Nasz dom opieki nad osobami starszymi (znajdujący się w Krakowie) spełnia wszystkie te rzeczy. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hipertermia ogólnoustrojowa. Terapia leczenia nowotworów. »

  Hipertermia ogólnoustrojowa to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego skojarzonego z leczeniem chemioterapią i radioterapią. Podmiot medyczny NZOZ Polskie Centrum Hipertermii Onkologicznej, funkcjonuje w kompleksie leczniczym przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie, w pobliżu Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Curie - Skłodowskiej przy ul. Wawelskiej 15. Przychodnia skupia się na Pacjentach onkologicznych i ginekologicznych. Leczenie Pacjentów onkologicznych przeprowadzane jest za pomocą metody hipertermii ogólnoustrojowej. W tym celu wykorzystywane jest urządzenie - niemiecki system medyczny Heckel HT3000.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologii estetycznej: dentysta Gorzów Wielkopolski »

  Specjalista protetyki stomatologicznej i pierwszego stopnia stomatologii ogólnej, Aleksandra Brożyńska-Wornbard, zaprasza w Gorzowie Wielkopolskim do skorzystania z usług typu "dentysta Gorzów". Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na komfort Pacjentów. To gabinet dentystyczny, do którego nie musisz się obawiać przyjść z problemami Twojego uzębienia czy Twoich bliskich. Szczególnie polecamy nasze usługi w zakresie stomatologii dziecięcej. U nas Twoja Pociecha poczuje się nadzwyczaj komfortowo i zapewniamy Cię: zawsze będziecie do nas chętnie wracać.Gabinet sukcesywnie działa w Gorzowie Wielkopolskim od 1997 roku i jako nieliczni w naszym mieście oferujemy usługi lekarza specjalisty protetyki stomatologicznej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  Centrum Zdrowia ETER-MED w Gdańsku. Podstawowe i specjalistyczne usługi medyczne dla ubezpieczonych w NFZ, dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego, jak również konsultacje i diagnostyka komercyjna.

  Bogata oferta placówki obejmuje m.in.: poradnię lekarza POZ, alergologiczną, chirurgiczną, dermatologiczną, ginekologiczną, immunologiczną, kardiologiczną, nefrologiczną, neurologiczną, laryngologiczną, ortopedyczną, proktologiczną, diagnostykę kardiologiczną, diagnostykę obrazową RTG, USG i TK, laboratorium i wiele innych...
  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki na naszej stronie internetowej www.etermed.pl!

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Każdy z nas zasługuje na to by czuć komfort i spokój we własnym ciele. Nie ma nic wstydliwego w korektach za pomocą operacji plastycznych. Niestety niejednokrotnie latami żyjemy z dręczącym nas defektem ciała. Dobrym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z nowoczesnych i nieskomplikowanych operacji plastycznych, które pozwalają na modelowanie ciała i likwidowanie jego niedoskonałości. Proponujemy szereg zabiegów począwszy od liftingu twarzy poprzez zabiegi takie jak liposukcja brzucha. Nowoczesna liposukcja staje się jednym z najchętniej wybieranych zabiegów przez pacjentów w wieku średnim. Wszystkie operacje plastyczne wykonywane w tej klinice są procedurami zatwierdzonymi przez najważniejsze instytucje medyczne.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia DuoMedic - laryngolog, endokrynolog, ginekolog, psychoterapeuta »

  Przychodnia DuoMedic z Dąbrowy Górniczej oferuje podstawową opiekę zdrowotną, przychodnię zdrowia psychicznego, gdzie czeka na państwa psycholog i psychoterapeuta oraz usługi innych specjalistów: endokrynolog, laryngolog, ortopeda oraz ginekolog.Pracuje u nas ponad 15 lekarzy następujących specjalności: psycholog, psychoterapeuta, ginekolog, ortopeda, laryngolog oraz endokrynolog. Nasi lekarze i psychoterapeuci służą specjalistyczną pomocą oraz ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Salon optyczny BooS rzeszów »

  Na coraz bardziej wymagającym rynku usług optycznych staramy się nie pozostawać w tyle z nowościami. Stale poszerzamy swoja wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Jest to szczególnie ważne podczas doboru szkieł cylindrycznych, dwuogniskowych i progresywnych. W naszej działalności korzystamy jedynie ze szkieł posiadających gwarancję i atest oraz opraw okularowych produkowanych przez powszechnie uznane i renomowane firmy.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy, poradnie specjalistyczne »

  Centrum Zdrowia Medikool to 20 specjalistycznych poradni takich jak stomatolog Skoczów, ginekolog, chirurg oraz wiele innych. oddajemy do użytku naszych pacjentów również specjalistyczne laboratorium medyczne oraz bezpieczną pracownię rentgenowską. Nasi lekarze to wyselekcjonowani profesjonaliści w swoich dziedzinach, którzy nie tylko zadbają o Wasze zdrowie, ale również udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących odpowiedniego trybu życia. W miłej atmosferze zadbamy o Państwa zdrowie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne centrum medyczne »

  Nasza przychodnia proktologiczna SKJ w Warszawie powstałą z myślą o pacjentach, którzy oczekują komfortowych warunków leczenia na najwyższym poziomie. Staramy się stworzyć naszym pacjentom najlepsze możliwe warunki diagnostyki oraz leczenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Każdego pacjenta otaczamy gruntowną opieką, troską oraz życzliwością. W naszej przychodni zatrudnieni są wyłącznie wysokiej klasy specjaliści. Pracujący w SKJ – w naszym centrum medycznym w stolicy lekarz proktolog oraz chirurg proktolog są cenionymi i szanowanymi specjalistami z bardzo bogatym doświadczeniem.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hipertermia | Immunoterapia | Onkologia Gdańsk »

  Hipertermia pełnego ciała (ogólnoustrojowa) polega na sztucznym indukowaniu temperatury w ciele człowieczym poprzez promieniowanie podczerwone A. Ożywia to siły regeneracyjne organizmu, pobudza reakcję ustroju odpornościowego oraz przyśpiesza metabolizm, dodatkowo w stanach zapalnych jak i cierpkich toków nowotworowych. Zamysłem WBH jest osiągnięcie temperatury 39,5°C u chorych onkologicznych jak i 38,3 - 38,5°C u innych chorych. Hipertermia może sprawiać, że chemioterapia i/lub radioterapia będzie w wyższym stopniu wydajna.

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dla dzieci Bielsko »

  Skuteczna rehabilitacja dla dzieci Bielsko w ośrodku michalkowo.pl to szeroka gama turnusów rehabilitacyjnych, korzystających z pewnej metodyki. Wspomogą one rozwój dziecka, powrót do sprawności czy utrzymanie odpowiedniego stanu zdrowia. Aktywne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci w obiektach michalkowo.pl to sposób na skuteczną terapię z użyciem specjalistycznego sprzętu. Doświadczeni rehabilitanci na podstawie dostarczonych dokumentów poprowadzą nawet wyjątkowo trudne cykle rehabilitacji. Każdy turnus rehabilitacyjny dla dzieci stwarza możliwość na poprawę jakości życia oraz zdobycie potrzebnych umiejętności. Dostatecznie wcześnie zdiagnozowane problemy zdrowotne czy sprawnościowe dają szansę na skuteczną terapię, dlatego rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała jest tak istotna.

  Data dodania: 01 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Stanley rehabilitacja Poznań »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Medycznego Stanley z Poznania. Centrum oferuje liczne usługi z zakresu między innymi ortopedii, neurologii, neurochirurgii, endokrynologii, dermatologii, kardiologii, chirurgii, choć główną specjalnością Centrum Medycznego Stanley jest profesjonalna diagnostyka i leczenie stóp.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ośrodki medyczne

Ośrodki medyczne - nowa strona:

Adres: