Ośrodki medyczne Podkategoria: Ośrodki medyczne

« poprzednia strona · 2
 • Rehabilitacja dla dzieci Bielsko »

  Skuteczna rehabilitacja dla dzieci Bielsko w ośrodku michalkowo.pl to szeroka gama turnusów rehabilitacyjnych, korzystających z pewnej metodyki. Wspomogą one rozwój dziecka, powrót do sprawności czy utrzymanie odpowiedniego stanu zdrowia. Aktywne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci w obiektach michalkowo.pl to sposób na skuteczną terapię z użyciem specjalistycznego sprzętu. Doświadczeni rehabilitanci na podstawie dostarczonych dokumentów poprowadzą nawet wyjątkowo trudne cykle rehabilitacji. Każdy turnus rehabilitacyjny dla dzieci stwarza możliwość na poprawę jakości życia oraz zdobycie potrzebnych umiejętności. Dostatecznie wcześnie zdiagnozowane problemy zdrowotne czy sprawnościowe dają szansę na skuteczną terapię, dlatego rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała jest tak istotna.

  Data dodania: 01 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • BioCare diagnostyka i terapia infekcji odkleszczowych »

  Firma BioCare jest firmą, która specjalizuje się w rozpoznawaniu, a także terapii boreliozy. Terapie dobiera się indywidualnie, według rodzaju wykrytych w organizmie patogenów.
  Firma posiada gabinety w miastach takich jak: Częstochowa, Warszawa, Kraków, Wrocław, które w ofercie posiadają również diagnostykę oraz terapię pasożytów jak również innych infekcji powiązanych z bakteriami, wirusami czy grzybami, które zwykle są przyczyną wielu dolegliwości.
  W naszej firmie przede wszystkim zwracamy uwagę na bardzo szczegółową diagnostykę, która stanowi podstawę do wybrania odpowiedniego rodzaju terapii.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza Grudziadz »

  Już dzisiaj zapoznaj się z wyjątkową ofertą Centrum Rehabilitacyjnego w Grudziądzu, w której znajdziesz m.in. leczenie falami uderzeniowymi, masaże lecznicze, fizykoterapię, aquavibron czy kinezyterapię. Pełen profesjonalizm, zespół doświadczonych specjalistów, najwyższa jakość usług, troska o każdego pacjenta, liczne certyfikaty oraz najlepszy sprzęt to nasza wizytówka. Zapewniamy poprawę zdrowia oraz zadowolenie z naszych usług. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Uzależnień i Zaburzeń „Wsparcie” »

  Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się leczeniem alkoholizmu. Nasz kameralny ośrodek jest miejscem rodzinnym, dzięki czemu podjęta u nas terapia przebiega znacznie skuteczniej. Zatrudniani przez nas terapeuci stworzą Państwu indywidualny program terapii. Zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.

  Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • MML Klinika Leczenia Zatok »

  Centrum MML to klinika znajdująca się w Warszawie. Zajmujemy się profesjonalnym i mało inwazyjnym leczeniem bólu zatok. Utrzymujemy stały kontakt z najlepszymi ośrodkami zagranicznymi i krajowymi o podobnej specjalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z oferta kliniki na naszej witrynie.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc narkomanom Monar »

  Narkotyki to plaga naszych czasów. Coraz więcej ludzi uzależnia się od różnego rodzaju narkotyków i leków. Na nieszczęście z nałogu wyjść jest bardzo ciężko. Organizacja MONAR zajmuje się wsparciem osobom uzależnionym. W Polsce powstało wiele ośrodków leczenia z narkomanii. Zatrudnieni tam specjaliści pomagają pacjentom - osobom uzależnionym wyjść z nałogu. Pomoc narkomanom to nasza sprawa przewodnia.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podolog Poznań »

  Nasz doświadczony zespół nieustanie dążymy do poszerzania wiedzy z zakresu podologii na konferencjach i szkoleniach. Sprawia to, że każda wizyta w Podologii na Rynarzewskiej pozwoli pacjentowi poczuć się zaopiekowanym a nasze usługi są na najwyższym poziomie. W naszym gabinecie podologicznym oferujemy szereg usług w tym leczenie wrastających paznokci, leczenie modzeli czy podstawowy zabieg podologiczny. Regularne wykonywanie tego zabiegu działa profilaktycznie oraz pozwala zmniejszyć nadmiernie zrogowaciały naskórek jak również zmniejsza ryzyko powstawania pęknięć na piętach czy problemu związanego z wrastaniem paznokci. Zainteresowane osoby zapraszamy do rezerwacji wizyty za pośrednictwem strony.

  Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ośrodki medyczne

Ośrodki medyczne - nowa strona:

Adres: