Prywatny Ośrodek Terapii uzależnień In Puris

Prywatny Ośrodek Terapii uzależnień In Puris

Prywatny ośrodek terapii uzależnień In Puris w swojej kadrze posiada doświadczonych psychoterapeutów. Poszerzanie przez nich wiedzy na temat nowoczesnych metod walki z uzależnieniami pozwala na prowadzenie skutecznej terapii. Leczymy uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, seksu, hazardu, leków. Nasz ośrodek prowadzi również terapię od uzależnień cywilizacyjnych. Staramy się, aby nasze leczenie było jak najbardziej efektywne, więc każdy pacjent ma indywidualny program terapii. Przeprowadzamy bezpieczny detoks na terenie naszego ośrodka. W In Puris maksymalnie może przebywać 10 pacjentów.

Szczegóły strony inpuris.pl:

Podlinkuj stronę inpuris.pl:

Prywatny Ośrodek Terapii uzależnień In Puris

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sepsa »

  Sepsa jest zespół ogólnoustrojowej rekacji zapalnej organizmu, wywołany zakażeniem. Nie jest to więc jednostka chorobowa. Stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Przeczytaj więcej na ten temat w serwisie medycznym przystanekzdrowia.pl.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Zaglądanie do kieliszka to choroba, która dotyka co roku coraz to więcej osób.Pomimo, że dużo wiemy na jej temat, to jednak leczenie nie jest łatwa. Pochłania albowiem mnóstwo wysiłku ze strony osoby cierpiącej na tę chorobę. Bardzo ważną jest tutaj pomoc ze strony instytucji, która specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu. Dobrze prowadzona kuracja pomaga wrócić do normalnego życia.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Twoje dziecko ma problemy z atopowym zapaleniem skóry, ma wysypkę, czy też nienaturalnie czerwone policzki? Zapraszam na stronę, gdzie znajdziesz poradnik, który pomoże Ci z tym walczyć. Poznasz pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podagra »

  Dna moczanowa jest chorobą wywołaną przez nadmierne stężenie kwasu moczowego we krwi. Choroba ta dotyka całego organizmu. Zbyt duże stężenie kwasu moczowego jest wynikiem złej przemiany materii. W związku z tym kolosalne znaczenie w leczeniu ma zastosowanie odpowiedniej diety.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Baza wiedzy o żylakach odbytu, czyli hemoroidach. Ta wstydliwa choroba dotyka znaczną część społeczeństwa. Zwykle zwlekamy z pójściem do lekarza, czekamy aż samo przejdzie. Czy rzeczywiście jest czego się bać? Na naszej stronie przedstawiamy komplet informacji na temat hemoroidów, zachęcamy, aby skorzystać z pomocy lekarskiej.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadżerka »

  Nadżerka jest jedną z licznych chorób układu rozrodczego, które spotykają kobiety. Jest też de facto najczęściej występującą, bowiem szacunkowo jedna na cztery kobiety choruje na nadżerkę. Mimo faktu, że choroba ta jest stosunkowo niegroźna, istotne jest, aby po wykryciu podjąć się jej leczenia -> leczenie nadżerki, gdyż na dłuższą metę grozić może nawet nowotworem szyjki macicy. Dzięki naszej witrynie dowiecie się wszystkiego, co musicie wiedzieć na temat nadżerki.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza »

  Czy wiesz, że co 10-ta osoba na świecie dotknięta jest chorobą układu kostnego o nazwie osteoporoza? Czy wiesz, jakie są jej przyczyny lub objawy? A czy wiesz, na czym polega profilaktyka osteoporozy? Jeśli któreś z wymienionych pytań, Cię zaciekawiło, to zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony osteoporoza.pl. jest to dobrze przygotowana baza wiedzy o tytułowej chorobie. Dzięki nam, dowiesz się jak diagnozowana jest osteoporoza a także nauczysz się rozpoznawać właściwie objawy osteoporozy. Nasza strona adresowana jest nie tylko do osób w podeszłym wieku. dlaczego? Ponieważ, jak dowodzą najnowsze statystyki osteoporoza dotyczy również osób w średnim wieku. Są to głównie kobiety od 50 roku życia. Zanim, więc osteoporoza stanie się i Twoim udziałem, pokonaj ją niezbędną wiedzą.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • INSTYTUT MCKENZIEGO metoda mckenziego »

  Instytut Mckenziego gwarantuje wyzwolenie się od bólu kręgosłupa osobom, jakie żyją z tego rodzaju kłopotami. Instytut Mckenziego, poprzedzony wieloletnią praktyką badawczą, wypracował prekursorską na skalę światową strategię leczenia bólu pleców oraz stawów. Dzięki rewolucyjnym metodom leczniczym opartych na ćwiczeniach regeneracyjnych kości i stawów, tysiące chorych mogą dzisiaj cieszyć się życiem. Ból spowodowany uciskiem kręgów lub zwyrodnieniem stawów jest na ogół diagnozowanym schorzeniem na świecie. Instytut Mckenziego potrafi leczyć i zapobiegać tego rodzaju chorobom. Osoby zainteresowane wsparciem specjalistów, zapraszamy na witrynę Instytutu.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie endometriozy »

  Leczenie endometriozy odbywa się na kilka sposobów. Przede wszystkim zależy to od stopnia zaawansowania choroby – praktycznie zawsze stosuję się leczenie farmakologiczne (które jednak głównie jest objawowe) jednak jeżeli choroba ma już zaawansowane stadium i pojawiają się guzki oraz torbiele wymagana jest operacja ich usunięcia. Odwiedź nasz serwis i dowiedz się więcej na temat leczenia endometriozy – choroby kobiecych narządów rodnych.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euroimmun DNA - Badania genetyczne »

  Genetyka to przyszłość leczenia chorób. Dzięki niej lekarze oraz badacze będą mogli wpłynąć bezpośrednio na DNA pacjenta oraz w ten sposób pomóc mu w leczeniu wielu chorób. Już dziś triumfy święci diagnostyka, oparta na badaniach genetycznych. W Polsce jednym najbardziej doświadczonych jest laboratorium genetyczne Euroimmun DNA, które projektuje i przeprowadza testy diagnostyki immunologicznej. Nasza praca została wielokrotnie doceniona przez grono profesjonalistów, którzy faworyzują ją oraz przyznają certyfikaty. Po szczegóły zapraszamy na naszą witrynę internetową, www.euroimmundna.pl.

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »