Przychodnia NZOZ Atut

Przychodnia NZOZ Atut

Przychodnia NZOZ Atut działa już od 2002 roku w Porębie jako przychodnia stomatologiczna. Nasze podejście do pacjentów zostało docenione I pozwoliło nam na otworzenie kolejnej placówki. W 2005 roku otworzyliśmy przychodnię w Dąbrowie Górniczej, która świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W 2014 otworzyliśmy jeszcze jedną przychodnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Katowicach. Wykonujemy badania USG, badania laboratoryjne, badania dopplerowskie, badania kierowców oraz badania do pozwoleń na broń. W razie potrzeby posiadamy także holter ciśnieniowy, wykonujemy tez badania sanepidowskie I spirometryczne.

Szczegóły strony www.przychodniaatut.pl:

Podlinkuj stronę www.przychodniaatut.pl:

Przychodnia NZOZ Atut

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pedagog specjalny białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • "VENUS" Poradnia Ginekologiczno - Położnicza »

  VENUS Przychodnia Położnicza-Ginekologiczna. Obserwacja i leczenie zmian chorobowych szyjki macicy.
  Badanie vidokolposkopowe oraz cytologiczne szyjki macicy.
  Likwidacja nadżerek metodą krioterapii tj. wymrażania zmiany za pomocą ciekłego azotu oraz metodą laserowego usuwania nadżerek.
  Poradnictwo prokreacyjne – przygotowanie do ciąży.
  Prowadzenie ciąży, badanie KTG ciąży. Badanie USG narządu rodnego i ciąży oraz ocena owulacji.
  Antykoncepcja: poradnictwo, antykoncepcja hormonalna doustna, plastry oraz wkładki wewnątrzmaciczne.
  HTZ - hormonalna terapia zastępcza.
  Profilaktyka zakażeń wirusem brodawczaka
  ludzkiego HPV.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • WITOLD KOLBER chirurg naczyniowy małopolskie »

  Lekarze Kolber to oddział specjalistów osobnych dyscyplin medycyny. Dysponujemy gabinetami chirurgicznymi oraz gabinetem ginekologicznym, zaś znajdują się one w Andrychowie i w Jaroszowicach. Poradnią ginekologiczna zawiaduje ginekolog-położnik, zajmujący się kuratelą nad kobietami w ciąży lub Pacjentkami zainteresowanymi profilaktyką. Działanie chirurga obejmuje z kolei konsultacje i badania lekarskie czy terapię chorób. Z całkowitym obszarem usług realizowanych w gabinetach chirurgicznych i ginekologicznych Lekarzy Kolber - wspólnie z rejestrem certyfikatów zawodowych, którymi się legitymują - można zapoznać się przez stronę www poradni.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny zapraszamy. »

  TMS Diagnostyka Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. Firma świadczy szeroki zakres wykonywanych badań zarówno prywatnie jak i w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okulistyka MML »

  Zapraszamy Państwa ciepło do zapoznania się z ofertą naszej kliniki. Zatrudniamy doktorów wielu specjalizacji, dzięki czemu możemy zaproponować konsultacje faktycznie w wszelkim charakterze. Oprócz tego wykonujemy ciąg zabiegów, leczymy urazy powstałe w wyniku działalności sportowych i dużo innych. Dostarczamy zwięzłe terminy a również atrakcyjne odpłatności. Sporzej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.okulistykamml.pl. Leczymy wiele powszechnie słynnych choróbsk, włącznie z bólem głowy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko stomatolog »

  Szukasz dobrego stomatologa w Bielsku-Bialej? Nasza klinika stomatologiczna oferuje usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Bielsko stomatolog lekarz chirurg zapewnia, że najważniejszy jest dla niego komfort i zadowolenie pacjenta. Zdrowy uśmiech to przecież większa pewność siebie i komfort każdego dnia.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa »

  Jeśli szukacie dobrego urologa na terenie Warszawy zachęcamy do zainteresowania się naszą propozycją. Gabinet na ternie Bielan gwarantuje profesjonalną pomoc wszystkim mężczyznom, którzy mają kłopoty z układem moczowym. Zapewniamy wykonywanie badań USG, zajmujemy się rozwiązywaniem kłopotów z kamienicą nerkową. Doświadczeni specjaliści pracujący w naszym gabinecie to osoby, które wszystkim pacjentom będą w stanie zapewnić profesjonalną pomoc. Dla tych, którzy szukają dla siebie pomocy urologa w dogodnej cenie nasz gabinet powinien być najlepszym rozwiązaniem, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prywatną wizytę.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne w Krakowie »

  Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie świadczy opiekę medyczną na najwyższym poziomie dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów. W ramach SOZ czyli specjalistycznej opieki zdrowotnej pacjenci CMP mogą korzystać z konsultacji lekarzy w ponad 20 poradniach specjalistycznych. Wszelkie świadczenia udzielane są bezpłatnie jeśli pacjent posiada skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, istnieje możliwość również odpłatnego skorzystania z konsultacji z lekarze specjalistą jeśli pacjent skierowania nie posiada.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • EUKSI Kamica Nerkowa »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej wszystkie osoby chcące pozbyć się kamicy nerkowej. W naszym Europejskim Instytucie Badań nad Kamicą Nerkową zajmujemy się kompleksową diagnostyką przyczyny tej choroby. Posiadana przez nas wiedza umożliwia nam indywidualne dopasowywanie planu leczenia.

  Data dodania: 24 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe Łódź »

  Potrzebujesz opieki pielęgniarskiej po zabiegu czy hospitalizacji albo konsultacji lekarskiej? Zamów wizytę domową na MobilnyLekarz.pl Przez całą dobę masz możliwość skorzystania z opieki medycznej ze strony internisty oraz pediatry. Zadzwoń! Tel. 692 733 446 lub 694 351 296. Działamy w Łodzi i okolicach.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »