Psychiatria Podkategoria: Psychiatria

 • Bezsenność »

  Przychodzi noc, a my nie możemy zmrużyć oka? Jesteśmy zmęczeni, lecz sen nie przychodzi? Może okazać się, że cierpimy na bezsenność. Statystyki pokazują, że coraz więcej osób cierpi na zaburzenia snu i niestety coraz więcej osób uzależnia się od przyjmowanych leków nasennych. Na stronie znajdziemy wskazówki, jak skutecznie leczyć bezsenność i jak zadbać o właściwą higienę snu. Dowiemy się również, co może być przyczyną naszych problemów z zasypianiem i kiedy powinniśmy skontaktować się ze specjalistą.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Depresja »

  Strona depresja.net.pl to doskonały „partner” w walce z chorobą, jaką jest właśnie tytułowa depresja. z nami, masz szansę zdobyć podstawową wiedzę na temat tego, co to jest depresja czy jakie są rodzaje depresji. Poza tym, dowiesz się również, jakie są metody leczenia depresji. Nasza strona da Ci również odpowiedź na pytanie o to, na czym polega diagnozowanie depresji. Dzięki nam masz również szansę, na poznanie autentycznych historii osób, dla których depresja była lub jest nadal przykrą codziennością. Od nas dowiesz się także, na czym polega związek depresja a sztuka. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uważnej lektury naszego poradnika. Pamiętaj: im wcześniej rozpoznana zostanie u Ciebie depresja, tym większa szansa na jej wyleczenie.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Legionowo, Dietetyk Legionowo »

  Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO, Specjaliści;psychiatrapsychologpsychoterapeutaseksuologlogopedadietetykcoachGłównym naszym celem jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy psychiatry, psychologa, psychoterapeuty, seksuologa lub coacha. Realizujemy to poprzez wizyty lekarskie, porady psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową, terapię małżeńską i rodzinną, a także poprzez sesje coachingowe.Wyróżnia nas profesjonalizm i troska o pacjenta!

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Aspergera »

  Rodzice często starają się dać swym dzieciom to, co najlepsze. Niestety w przypadku, gdy ich maluch jest chory, konieczne jest dokładne poznanie choroby. Wiadomym jest, iż nie warto leczyć dziecka na własną rękę, jednak, gdy poznamy dane schorzenie, będziemy wiedzieć jak z nim postępować. Nasza strona opisuje zespół aspergera. Jest to delikatniejsza odmiana autyzmu. Dzieci, które na nią chorują często posiadają pochłaniające zainteresowania, na przykład jednym przedmiotem w szkole. To sprowadza się do tego, że praktycznie całkowicie ignorują pozostałe. Tego typu informacje zostały zawarte na łamach naszego serwisu.

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Centrum-Ja jest to prywatna firma, która oferuje klientom profesjonalne porady oraz terapię w dziedzinie psychologii. Każdy kto skieruje tu swoje kroki otrzyma fachową pomoc w trudnościach natury społecznej, kłopotach rodzinnych, zawodowych lub spowodowanych depresją. Pomagamy także, jeśli cierpisz na bezsenność, w ofercie: terapia bezsenności. Pracownicy Centrum-Ja to zespół wykwalifikowanych psychologów, którzy na pewno będą w stanie pomóc znaleźć nam rozwiązanie problemów, z którymi samodzielnie nie jesteśmy w stanie dać sobie rady. Zatem naprawdę warto skorzystać z ich porady i znów cieszyć się pełnią życia.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Terapia par, Psychoterapeuta Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław. Psychoterapeuta Wrocław. Terapia par.
  Zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy zespołu doświadczonych psychoterapeutów.Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną (psychoterapia Wrocław oraz psychoterapia małżeńska) osobom oraz parom, które:
  - doświadczają objawów lękowych, nerwicowych, depresji
  - odczuwają brak poczucia sensu i celu życia
  - przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć)
  - pragną rozwiązać problemy w relacjach z partnerem
  - chcą poprawić jakość funkcjonowania swojego związku.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa - Centrum Terapii Promitis »

  Zapraszamy do Centrum Terapii Promitis z siedzibą w Warszawie. Mieścimy się na Pradze Południe - na ulicy Garibaldiego. Centrum Promitis to najlepsi specjaliści w mieście - psychologowie, psychiatrzy, psychoterapeuci, specjaliści od integracji sensorycznej, logopedzi, specjaliści od odżywiania, seksuologowie, rehabilitanci. Zapewniamy leczenie na najwyższym poziomie i ze zrozumieniem pacjenta. Leczymy depresje, nerwice, psychozy, zaburzenia postrzegania. Naszą specjalnością są terapie Zespołu Aspergera - diagnozujemy dzieci, lecz także dorosłych i młodzież. Przyjmuje u nas najlepszy psychiatra w Warszawie. Zapraszamy do przeczytania pełnej oferty na naszej stronie. U nas znajdziesz profesjonalną pomoc i zrozumienie.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wroclaw, Psycholog Wroclaw, Psychoterapia Wroclaw »

  Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, która obejmuje m.in. leczenie nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania oraz trudności w związkach. Bazujemy na nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednocześnie w swojej ofercie posiadamy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię par. Nasza pomoc opiera się na zrozumieniu przyczyn pojawiających się trudności oraz wspieraniu w odnalezieniu się w chaosie trudnych i bolesnych przeżyć. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji - psychiatra Warszawa »

  Medico Brain to zespół wyspecjalizowanych lekarzy i terapeutów, którzy specjalizują się w rozpoznawaniu i leczeniu wszystkich anomalii neurologicznych i psychicznych pośród dzieci i dorosłych. Odpowiednia diagnoza pozwala na skuteczniejsze działania. Fundamentem właściwej diagnozy, terapii i treningów są stałe specjalistyczne badania. Doświadczenie naszych specjalistów oraz aparatura jaki posiada Centrum Medico Brain, gwarantuje najwyższą jakość badań. Psychologia i psychiatria to porcja usług. W ramach badań Medico Brain wykonuje świadczenia takie jak EEG, konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, wykrywa zaburzenia poprawnego rozwoju u dzieci, wykrywa ADHD i wiele innych, których nie sposób wymienić.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Family-med - psychiatra Bydgoszcz »


  Dziecko w zetknięciu z rówieśnikami może się bardzo zmienić. Rówieśnicy w szkole, przedszkolu potrafią być brutalni jeśli nasze dziecko różni się na ich tle w jakiś sposób - czy to będzie waga, czy wyrażanie emocji, czy lekkie upośledzenie. Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz sprawdziłby się o wiele lepiej niż rodziców próbujący dociec, co powoduje, że dziecko posiada pewne zaburzenia na tle psychicznym. Dobry psychiatra Bydgoszcz i właściwa postawa rodzica dziecka to recepta na szybkie wyleczenie dziecka. Lekarz psychiatra Bydgoszcz to osoba z właściwymi kwalifikacjami, dlatego nie ma co się zastanawiać nad sensem leczenia.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra.biz.pl - Baza wiedzy »

  Na stronie znajdziesz bazę wiedzy na temat psychiatrii. Jak wygląda wizyta u psychiatry Czy bać się leczenia farmakologicznego. Jak się przygotować do wizyty u psychiatry? I wiele innych. Ponadto dział: Psychiatra Warszawa - gabinety psychiatryczne w stolicy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  Według światowej klasyfikacji chorób autyzm jest to zaburzenie w rozwoju psychicznym, które skutkuje nieprawidłowościami w procesie poznawczym i emocjonalnym. W wielu przypadkach są one tak duże, że człowiek, który jest chory na autyzm nigdy nie będzie mógł prowadzić samodzielnego życia. Oczywiście duże znaczeni ma wczesne podjecie terapii z chorym dzieckiem. Dlatego też zapraszamy wszystkich rodziców na stronę autyzmasd.pl, która stanowi zbiór cennych informacji o tym schorzeniu.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Katharsis »

  Nasz ośrodek uzależnień oraz zdrowia psychicznego funkcjonuje już od 1999 roku. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów z takich dziedzin, jak psychoterapia, psychologia, psychiatria. Zajmujemy się leczeniem uzależnień, prowadzeniem badań oraz konsultacjami małżeńskimi, rodzinnymi, terapiami małżeńskimi, seksuologicznymi. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego ośrodka oraz korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CARPE DIEM SP. Z O.O psycholog dziecięcy szczecin »

  Chcemy zapoznać Państwa z propozycją Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem ze Szczecina. Oferujemy Państwu przeróżnego rodzaju konsultacje psychologiczne i psychiatryczne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci oraz młodzieży. Proponujemy wsparcie i pomoc w leczeniu zaburzeń żywienia, depresji, nadpobudliwości i uzależnień. Prowadzimy grupy wsparcia. W swojej pracy wykorzystujemy przeróżnego rodzaju metody leczenia, m.in. neuroterapię. Ponadto przeprowadzamy różnego typu kursy oraz szkolenia. Więcej danych o naszej placówce odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Nasz ośrodek powstał z myślą, by pomagać jednostkom, które doświadczyły problemów w pracy, związkach oraz życiu osobistym i z tego powodu borykają się z problemami emocjonalnymi oraz psychicznymi. Nasi specjaliści z zakresu psychologii, psychiatrii oraz logopedii pomagają wszystkim osobom zgłaszającym się do naszej placówki. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz ośrodka, ponieważ naprawdę możemy pomóc w odzyskaniu radości życia.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień ośrodek leczenia odwykowego »

  Ośrodek Terapii Uzależnień Horizon znajduje się w ustronnym miejscu na peryferiach Wrocławia. Gwarantujemy naszym pacjentom kompetentną pomoc z obszaru leczenia uzależnień. Atutem placówki jest fachowy zespół pracowników, składający się z ludzi posiadających stosowne uprawnienia oraz certyfikaty upoważniające ich do prowadzania terapii i realizowania zawodu terapeuty uzależnień. Od wielu lat z sukcesem wykonujemy wzmożony program psychoterapeutyczny. Uczestnicy programu znajdują się pod ciągłą pieczą lekarzy internistów oraz psychiatry. Więcej szczegółów można odnaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychiatria

Psychiatria - nowa strona:

Adres: