Psycholog Poznań

Psycholog Poznań

Psychoterapia, jak również ogólnie pojęta pomoc psychologiczna kierowana jest do wszystkich, bez względu na płeć, wiek bądź też problem. Wyjątkowość takiej formy pomocy polega z jednej strony na procedurze leczniczej, z drugiej natomiast na czynnościach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, dobrej formy emocjonalnej jest równie ważna jak codzienne dbanie o naszą fizyczność. Terapeuta - rola, którą odgrywa w procesie terapii, jest modyfikowalna i powiązana specyfiki pacjenta oraz jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to doskonała propozycja dla osób z Poznania, a także jego okolic.

Szczegóły strony mindpsycholog.pl:

Podlinkuj stronę mindpsycholog.pl:

Psycholog Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 180

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  Prywatny gabinet psychoterapii Magdaleny Staszewskiej zlokalizowany w Warszawie wykonuje usługi w dziedzinie specjalistycznej pomocy psychologicznej. Aktywność gabinetu to w głównej mierze psychoterapia Warszawa, leczenie alkoholizmu, sesje porady psychologicznej dla jednostek cierpiących na depresje także posiadających problemy z samoakceptacją. Psycholog Warszawa prowadzi pojedyncze sesje psychoterapii oraz spotkania w większej grupie dla osób dorosłych również szereg szkoleń w zakresie między innymi umiejętności międzyludzkich. Na witrynie internetowej ponadto zamieszczony jest cennik usług.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającymi się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym. Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS powstał w 2009 roku. Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy od lat współpracują ze sobą w ramach Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Każdy z nas w różny sposób doświadcza swoich problemów podobnie jak swojego życia, dlatego z każdym pracujemy w odmienny sposób. Psychoterapeuci naszego ośrodka szkolą się w różnych podejściach terapeutycznych, uznając, że każde z nich wnosi istotny wkład w rozumienie osoby i jej problemów.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ego :: Zespół Szkoleniowo-TerapeutycznyStrona startowa »

  Firma składa się z doświadczonego zespołu specjalistów psychiatrów i psychologów klinicznych proponującego wszechstronną ofertę leczniczą, psychoterapeutyczną, treningową i szkoleniową zarówno dla ludzi chorych i zaburzonych psychicznie jak również dla osób zdrowych zainteresowanych rozwojem własnym oraz doskonaleniem warsztatu zawodowego.
  Atutem naszego zespołu jest wszechstronne wykształcenie, zróżnicowany, profesjonalny warsztat pracy oraz dobra współpraca wewnątrz pozwalająca oferować klientom kompleksowe oddziaływania od postawienia diagnozy klinicznej do wszechstronnej oferty pomocy (indywidualnej, grupowej, rodzinnej) w wymiarze leczenia, terapii i edukacji dla cierpiących na zaburzenia psychiczne oraz ich najbliższych. Zespół oferuje usługi dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Szeroka gama form pomocy w zakresie: psychoterapia. Nasza placówka znajduje się w Warszawie. Stosujemy terapię indywidualną, grupową, terapię dla par, dla całych rodzin, a także osobną psychoterapię dla dzieci i młodzieży. Nasi specjaliści, doskonale znający problemy ludzi, na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie określą, czy Twoje problemy są związane z innymi ludźmi i wśród nich się one objawiają, czy tez Twoje złe nastawienie jest spowodowane przez siebie samego. Na tej podstawie zostaniesz skierowany na sesje psychoterapeutyczne grupowe lub indywidualne. Zostanie też określony czas w jakim psychoterapia będzie na Ciebie oddziaływać, zostaniesz mianowicie przypisany na cykle krótko lub długoterminowe, a wszystko to zależeć będzie od nasilenia i rodzaju Twoich zaburzeń.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Podstawą naszej pracy jako terapeutów jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych – nieodkrytych jeszcze – zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt jest dla nas szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby, pozwalającym na uświadomienie sobie tego kim jestem i w jaki sposób chcę być w świecie, co jest niezbędnym warunkiem zmiany. Swoją pomoc oferujemy osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w mieście Wrocław - Między Słowami »

  Pracownia psychologiczna Między Słowami zaprasza na swoją stronę internetową. Zajmujemy się profesjonalną pomocą wszystkim osobom z Wrocławia i okolic w zakresie psychologii, pedagogiki i psychoterapii. Pomagamy się uporać z różnymi problemami. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog warszawa »

  Jako Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii stawiamy przede wszystkim na efekt naszej pomocy. Zawsze staramy się, aby efekt był pozytywny, dlatego do każdego z pacjentów podchodzimy w sposób niezwykle indywidualny. Korzystamy z różnych dziedzin psychologii, psychoterapii i psychiatrii. Warto tutaj wymienić co najmniej kilka, między innymi: psychologia poznawczo - behawioralna, psychodynamika, psychologia systemowa, grupowa, psychologia w ujęciu Gestalt, psychiatria i wiele innych. Polecamy!

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  W ramach oferty, którą zapewnia nasz ośrodek, który działa na terenie Warszawy możemy zapewnić leczenie uzależnień. Posiadamy komfortowe warunki, w których możemy zapewnić między innymi realizowanie długoterminowych terapii przy leczeniu problemów z alkoholem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka terapii!

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, pracujący w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, oferują swoim Pacjentom terapię Gestalt i poznawczo behawioralną. Istnieje również możliwość skorzystania z jednorazową poradę psychologiczną. Więcej informacji na stronie OPRO.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna SPPS »

  W wielu przypadkach jedynym miejscem, w którym można otrzymać specjalistyczną pomoc, okazuje się dobra poradnia psychologiczna.
  Jedną ze specjalności jest terapia małżeńska /psychoterapia par, którą prowadzi wykwalifikowany seksuolog i psycholog.
  Ponadto, w ramach terapii indywidualnej, oferujemy pomoc między innymi w leczeniu depresji, stanów lękowych i trudności ze stresem, problemach w relacjach, nieradzeniu sobie z emocjami.
  Realizujemy wsparcie na najwyższym poziomie lekarza psychiatry, psychologa, psychoterapeuty oraz seksuologa.

  Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy zapraszamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie we Wrocławiu. Zapraszamy
  ul. gen. Józefa Hallera 188/29
  53-203 Wrocław
  tel. 728 856 552

  Data dodania: 22 11 2019 · szczegóły wpisu »