Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa

Prywatny gabinet psychoterapii Magdaleny Staszewskiej zlokalizowany w Warszawie wykonuje usługi w dziedzinie specjalistycznej pomocy psychologicznej. Aktywność gabinetu to w głównej mierze psychoterapia Warszawa, leczenie alkoholizmu, sesje porady psychologicznej dla jednostek cierpiących na depresje także posiadających problemy z samoakceptacją. Psycholog Warszawa prowadzi pojedyncze sesje psychoterapii oraz spotkania w większej grupie dla osób dorosłych również szereg szkoleń w zakresie między innymi umiejętności międzyludzkich. Na witrynie internetowej ponadto zamieszczony jest cennik usług.

Szczegóły strony www.psycholozka.com.pl:

Podlinkuj stronę www.psycholozka.com.pl:

Psycholog Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 253

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta ericksonowski Warszawa »

  Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego. Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia grupowa kraków »

  Usługi dedykowane, wsparcie pierwszego kontaktu, warsztaty rozwoju - Centrum Psychoterapii - psychoterapeuta, psycholog Kraków, Katowice, Olkusz. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna. Psychoedukacja i psychoterapia w Olkuszu - terapia indywidualna, terapia par oraz terapia grupowa. Zapraszamy - treningi, psycholog, psychoterapeuta, terapia par, grupowa, indywidualna. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  * indywidualnymi problemami
  * trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  * symptomami fizycznymi i chorob
  * kłopotami z odżywianiem, otyłością
  * stresem i przemęczeniem
  * kryzysami i konfliktami
  * nadużyciami
  * uzależnieniami
  * snami i fantazjami
  * poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  * rozwojem potencjału twórczego
  * odmiennymi stanami świadomości

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Centrum-Ja jest to prywatna firma, która oferuje klientom profesjonalne porady oraz terapię w dziedzinie psychologii. Każdy kto skieruje tu swoje kroki otrzyma fachową pomoc w trudnościach natury społecznej, kłopotach rodzinnych, zawodowych lub spowodowanych depresją. Pomagamy także, jeśli cierpisz na bezsenność, w ofercie: terapia bezsenności. Pracownicy Centrum-Ja to zespół wykwalifikowanych psychologów, którzy na pewno będą w stanie pomóc znaleźć nam rozwiązanie problemów, z którymi samodzielnie nie jesteśmy w stanie dać sobie rady. Zatem naprawdę warto skorzystać z ich porady i znów cieszyć się pełnią życia.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającymi się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym. Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS powstał w 2009 roku. Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy od lat współpracują ze sobą w ramach Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Każdy z nas w różny sposób doświadcza swoich problemów podobnie jak swojego życia, dlatego z każdym pracujemy w odmienny sposób. Psychoterapeuci naszego ośrodka szkolą się w różnych podejściach terapeutycznych, uznając, że każde z nich wnosi istotny wkład w rozumienie osoby i jej problemów.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii "Perspektywa" Anna Żak-Amborska »

  Pracuję z osobami i rodzinami zgłaszającymi się z: trudnościami w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysu, problemami wychowawczymi, problemami rodzinnymi, trudnościami w związkach, zaburzeniami psychosomatycznymi, problemami w rodzinie związanymi z uzależnieniem, brakiem poczucia satysfakcji z własnego życia.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Częstochowa- psychoterapia »

  Gabinet psychoterapii w mieście Częstochowa- psycholog, psychoterapeuta mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska prowadzi konsultacje psychologiczne oraz pomoc psychoterapeutyczną. Pomoc proponowana jest indywidualnie lub grupowo we zakresie szerokiej grupy problemów oraz zaburzeń psychologicznych. Psychoterapeuta specjalizuje się w terapii nerwic oraz depresji. Inną ciekawą propozycją gabinetu może być terapia małżeńska. Zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkie te osoby poszukujące pomocy psychologicznej oraz psychoterapeutycznej. Usługi tam świadczone są z zachowaniem wysokiej jakości usług. Sposób rejestracji oraz umawiania wizyt zapewnia bezpieczeństwo oraz anonimowość.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Specjalnością krakowskiego gabinetu psychoterapeutycznego, jak również gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w podejściu psychodynamicznym. Terapia psychodynamiczna nierzadko stanowi właściwe, jak również polecane rozwiązanie w przypadku dysfunkcji psychicznych związanych z lękiem, stresem, nastrojem, ale także z anomaliami psychicznymi wynikających z faktu używania psychoaktywnych substancji. Krakowski lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog M. Opoczyńska-Morasiewicz to powszechnie znani, utytułowani oraz doświadczeni specjaliści, predysponowani do oferowania skutecznej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Anoreksji, Leczenie Bulimii »

  Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu skupia się głównie na leczeniu takich zaburzeń psychicznych jakimi są anoreksja i bulimia. Oba przypadki potrzebują pomocy specjalistycznej. Leczenie bulimii jest konieczne gdy zauważasz ataki żarłoczności łączące się jednocześnie z metodami zapobiegającymi przyrost wagi takimi jak: prowokowanie wymiotów, nadużywanie środków przeczyszczających, drakońskie diety i/lub głodówki lub wycieńczające ćwiczenia fizyczne. W przypadku niechęci spożywania posiłków, nagłego spadku wagi ciała, mimo małej masy ciała określanie siebie jako osoby otyłej, jak i zaburzeń endokrynnych ( zanik miesiączek u kobiet, dziewcząt oraz utrata zainteresowań seksualnych i potencji w przypadku mężczyzn) należy zgłosić się na leczenie anoreksji.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »