Psychologia Podkategoria: Psychologia

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Ciąża tydzień po tygodniu »

  Pragniesz zajść w ciążę? Nosisz już pod sercem dziecko? A może właśnie je urodziłaś? Ta strona jest właśnie dla Ciebie! Zobacz jak wygląda szczegółowy kalendarz ciąży.Na naszej stronie będziesz mogła nie tylko uzyskać fachową wiedzę na temat ciąży i macierzyństwa, ale także wymienić informacje z innymi osobami w podobnej sytuacji na naszym FORUM lub skorzystać z bezpłatnych porad psychologa dziecięcego.

  Psycholog dziecięcy i oligofrenopedagog czeka na Wasze pytania. Chętnie udzieli Wam porad z zakresu problemów wychowawczych i rozwojowych dziecka. Jesteście także w właściwym miejscu jeśli potrzebujcie wsparcia w zakresie emocjonalnych trudności związanych z ciążą, porodem, połogiem i trudnymi początkami macierzyństwa.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak sobie poradzić po rozstaniu »

  E-misja, z którą wychodzimy w ramach psychologii energetycznej to propozycja adresowana jedynie do ludzi zdecydowanych na odmienienie swojego życia; do osób, które pomimo osobistej tragedii są gotowe podjąć wyzwania stawiane przez dzień codzienny od nowa, ze wzmożoną siłą. Koszmar rozstania, niezależnie od jego powodu to wystarczający powód rezygnacji z siebie jak również aktywnego życia. Tak jednak nie musi być. Jeśli odnajdujesz w sobie siły, aby postawić sobie któreś z następujących pytań: jak przetrwać rozstanie, jak zachować godność, jak sobie poradzić po rozstaniu, jak od nowa zaufać? – gorąco się polecamy. Rozwiązania, jakie polecamy w ramach naszej e-misji są dokładnie tym, czego Tobie potrzeba.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychologia to nauka zajmująca się badaniem mechanizmów i praw rządzących zjawiskami psychicznymi oraz zachowaniami człowieka. Oprócz tego psychologia para się interakcjami międzyludzkimi i stosunkami człowieka z otoczeniem. Psychologia jest samodzielną nauką doświadczalną, chociaż czerpie z socjologii, biologii i pozostałych nauk. Psychologia to natomiast nie tylko nauka, ale także praktyczne stosowanie zdobytej wiedzy. Stąd nieraz mówi się o psychologii akademickiej i psychologii stosowanej. Ten podział nie jest sztywny, bo psychologia stosowana prowadzi także spersonalizowane badania. Jedną z dziedzin psychologii stosowanej jest psychologia kliniczna, która interesuje się zdrowiem psychicznym, a dodatkowo diagnozowaniem zachowań normalnych i patologicznych.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry ośrodek leczenia uzależnień WANT »

  Mając na uwadze fakt, że coraz więcej osób nie radząc sobie z problemami dnia codziennego zaczyna szukać odskoczni w używkach otworzyliśmy nowoczesną klinikę, której celem jest niesienie pomocy pacjentom. Jesteśmy rzetelnym zespołem pracowników, nie zdajemy zbędnych pytań i znamy się na wykonywanej pracy. U nas nie ma miejsca na eksperymenty i chociaż każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, to wykorzystujemy sprawdzone schematy. Nasze grupy składają się maksymalnie z jedenastu osób i dzięki temu każda uzależniona osoba traktowana jest indywidualnie, a terapeuta może zwrócić szczególną uwagę na każdego pacjenta. Jeżeli chcesz sprawdzić jakie referencje ma nasz ośrodek terapii uzależnień, to serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wroclaw, Psycholog Wroclaw, Psychoterapia Wroclaw »

  Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, która obejmuje m.in. leczenie nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania oraz trudności w związkach. Bazujemy na nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednocześnie w swojej ofercie posiadamy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię par. Nasza pomoc opiera się na zrozumieniu przyczyn pojawiających się trudności oraz wspieraniu w odnalezieniu się w chaosie trudnych i bolesnych przeżyć. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań - Renata Graduszyńska »

  Proponuję Państwu profesjonalną poradę psychologiczną - psychoterapię - aby wysłuchać Was, dać wsparcie i znaleźć solucje dla Waszego, może jeszcze nie zdefiniowanego i wyrażonego, kłopotu. Z mojej strony mogą liczyć Państwo na pełną szacunku, życzliwości i zrozumienia atmosferę wspartą zaangażowaniem, mądrością i doświadczeniem. Efektem psychoterapii może być ożywienie i zmiana, która pozwoli Wam cieszyć się życiem i akceptować z tym, co nieuniknione.
  Moja praca terapeutyczna z klientami opiera się na założeniach psychoterapii ericksonowskiej. Jej twórcą był Milton Erickson. Terapia ta nastawiona jest na skuteczność oddziaływania. Koncentruje się na teraźniejszości i zorientowana jest na przyszłość.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Spotkanie z psychologiem nie musi być źródłem stresu pod warunkiem, że problemem pacjenta rzeczywiście zajmie się profesjonalista. W czasie jego poszukiwania warto odwiedzić stronę internetową Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej zawierającą informacje na temat jednego z najlepszych ośrodków działających na terenie stolicy.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia »

  Zagadnienia neuropsychologiczne, psychologiczne, spopularyzowana neuronauka i technologie, które któregoś dnia uczynią nas nieśmiertelnymi. Blog psychologiczny publikuje ciekawostki z dziedziny synaps, w tym opis badań psychologicznych, eksperymentów czy przypadków osób chorych psychicznie – to właśnie na ich przykładzie wyraźnie widać jaką mózg sprawuje nad nami kontrolę. Pojawiają się również informacje o najnowszych technologiach, które pozwolą nam żyć dłużej i powiększać nasze zdolności poznawcze. A wszystko to tematyką dotykające bezpośrednio lub pośrednio mózgu, czyli naszej świadomości, wiedzy i mądrości.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Blogowanie jest obecnie bardzo modne. Każdy z nas znajdzie odpowiednią tematykę bloga, która go interesuje. Warto zwrócić uwagę na fakt, że blogi rozwojowe należą obecnie do jednych z najchętniej odwiedzanych. Wszystko dlatego, że potrzeba samorealizacji stała się obecnie dla nas niezwykle ważna. Chcemy, by rozwój osobisty zajmował ważne miejsce w naszym życiu. Staramy się nie tylko rozwijać siebie ale również podpatrywać w tym innych. Takie blogi bardzo często służą nam jako motywatory do osiągania swoich celów. Dzięki nim widzimy jak wygląda osiąganie danych celów i co najważniejsze widzimy, że postawione sobie cele są możliwe do osiągnięcia. Warto szukać blogów, które są zbliżone tematyką do twoich celów samodoskonalenia.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie kierowców Oleśnica, Oława, Wrocław, Brzeg, Trzebnica »

  Badania psychotechniczne kierowców, badania operatorów wózków widłowych, badania wysokościowe, badania dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń wykonają Państwo w pracowni Psycho-Centr działającej na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do naszych oddziałów!

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Strefa Zmiany »

  Stworzyłyśmy Strefę Zmiany, aby móc towarzyszyć Ci w poszukiwaniu pozytywnych emocji w Twoim życiu. Psychoterapia pozwala znaleźć rozwiązanie wielu problemów codzienności. Pomagamy każdemu. Nasza psychoterapia Warszawa kierowana jest do osób dorosłych, a także młodzieży, z różnego rodzaju kłopotami w relacjach międzyludzkich. Oferowana przez nas psychoterapia Warszawa pomaga rozpocząć spokojne życie. To czas konfrontacji oraz wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Psycholog Warszawa prowadzi spotkania indywidualne oraz terapię grupową. Nasze doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej pomocy. Specjalistyczna psychoterapia to taki sposób bycia z drugą osobą, który pomaga osiągnąć szczęście.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mutyzm wybiórczy »

  Poradnia Terapii Mutyzmu zajmuje się problemami dzieci uwzględniając również rodziców. Mutyzm wybiórczy i nieśmiałość u dziecka są objawami, które powinno się kontrolować i mieć nad nimi przewagę. Specjalistyczna poradnia zajmuje się fachowym podejściem, konsultacjami, szkoleniami oraz interwencjami dzieci, które chorują na mutyzm. Uczymy czym się różnią nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja wspiera dzieci, a także rodziny, które walczą z tym dylematem. Jako pierwszy ośrodek w całym kraju świetnie radzimy sobie z leczeniem pacjentów w zgodzie z obowiązującymi zasadami i standardami etyki. Profesjonalni lekarze gwarantują perfekcyjną opiekę, a także wsparcie, które rzutuje na przyszłe życie dzieci, a także na ich prawidłową komunikację ze światem.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć »

  "Gabinet psychoterapii PoWracając do siebie" umożliwi Ci powrót do siebie, gdy czujesz, że jesteś w kryzysie, że sobie nie radzisz. W bezpiecznej atmosferze z pomocą psychologa psychoterapeuty będziesz mógł przyjrzeć się swoim emocjom, zachowaniom, myślom. W gabinecie psychoterapii będziesz mógł uzyskać pomoc w kryzysie emocjonalnym, partnerskim, zdrowotnym. Gdy czujesz, że masz depresję, gdy męczą Cię stany lękowe, nie radzisz sobie w relacjach z ludźmi, masz problemy ze znalezieniem pracy lub jej utrzymaniem, umów się na spotkanie do psychoterapeuty przyjmującego w Krakowie w Podgórzu. Tutaj w gabinecie psychologa uzyskasz wsparcie, zrozumienie, spotkasz się z życzliwą nieoceniającą atmosferą. Psychoterapeuta Iwona Kopeć zadba o to byś czuł się bezpiecznie podczas rozmowy.

  Data dodania: 21 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Mokotów »

  Współcześnie da się dostrzec skłonność do popadania w problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Zmagamy się ze stresem, problemami osobistymi, bezsennością, depresją, poczuciem osamotnienia? Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z pomocy dobrego psychologa – coraz modniejsze ostatnimi laty. Najistotniejsze w pracy psychologa są predyspozycje i posiadane doświadczenie. Z witryny gabinetu pomocy psychologicznej Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) dowiemy się, czemu warto skorzystać z pomocy tego konkretnego gabinetu terapeutycznego. Nową, ale jednocześnie bardzo potrzebną formą konsultacji jest korzystanie z usług za pośrednictwem Internetu - psycholog online - wsparcie możemy otrzymać nawet nie wychodząc z domu.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Celem, jaki sobie stawiamy jest pomoc i wsparcie naszych klientów w nabywaniu nowych umiejętności i budowaniu strategii radzenia sobie z wyzwaniami życia. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Warszawska Poradnia Pomocy Psychologicznej to miejsce, w którym porad udzielają specjaliści - psycholodzy, logopedzi, psychoterapeuci. Niesiemy pomoc zarówno naszym najmłodszym pacjentom, jak i osobom dorosłym. Pomagamy w wyjściu z uzależnień, z radzeniem sobie w codziennym życiu, a także z poczuciem pustki po odejściu bliskiej osoby. Organizujemy także warsztaty psychologiczne i psychoterapię dla par.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Psycholog Gdynia »

  Psycholog SOopot, Gdynia - terapeuta Magdalena Łobacz (Trójmiasto) - terapia uzależnień, terapia par i psychoterapia w Sopocie - zachęcam Państwa do zapoznania się z informacjami zawartmy i na stronie. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu (TSR) - sesje terapeutyczne, uzależnienia (terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par oraz diad (matka+dziecko, rodzeństwo). Psycholog Gdynia i terapeut Sopot zaprasza - psychoterapia w Sopocie (też Gdańsk i Gdynia). Psychoterapeuta Sopot zaprasza - pomocna sesja terapeutyczna, Konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Jeśli zaznajesz cierpienia psychicznego, kryzysów w relacjach lub jakichkolwiek innych przeciwności to nie zastanawiaj się, czy szukać u nas pomocy. Zapewniamy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną we Wrocławiu. Nasza oferta to m.in.: konsultacja psychologiczna, terapia poznawcza i terapia behawioralna. Jesteśmy wykwalifikowanymi psychologami. Stanowimy zespół psychoterapeutyczny, obecnie rozwijający swoją wiedzę z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracujemy dbając o zachowanie zasad etycznych zawartych w kodeksach psychologa i psychoterapeuty. Dzięki temu oferowana psychoterapia odbywa się w godnych zaufania warunkach.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Warszaw »

  Przede wszystkim dlatego, że to duże ośrodki miejskie są skupiskiem ludzi, którzy w największym stopniu na tle całego społeczeństwa zmagają się z problemami natury psychologicznej. W dużej mierze to anonimowość typowa dla wielkich ośrodków miejskich sprawia, że jednostka czuje się zagubiona, w konsekwencji szybciej wpada w stany depresyjne. W takich warunkach  pomoc psychologiczna w Warszawie jest szczególnie potrzebna. Głównie korzystają z niej ludzi młodzi, jak i w wieku średnim. 

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Gdańsk »

  Ośrodek Psychologii Procesu PO PROSTU w Gdańsku. Oferujemy psychoterapię, porady psychologiczne, coaching, prowadzimy grupy wsparcia i warsztaty psychologiczne, m.in. Mityczna podróż w głąb kobiecości, Urzekająca kobiecość, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Być osobą homo- lub biseksualną. Zapraszamy - Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Wajdeloty 22a/8.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: