Psychologia Podkategoria: Psychologia

« poprzednia strona · 3
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna gabinetu psychologicznego we Wrocławiu. Strona kierowana jest do osób, których dotykają problemy natury psychicznej. Treści zawarte na stronie będą przydatne osobom, które rozważają skorzystanie z pomocy specjalisty - psychologa i psychoterapeuty, informacje te pozwolą rozeznać się kiedy warto zdecydować się na wizytę u psychologa, na jaką pomoc można liczyć, czego można się spodziewać. W ofercie dostępna jest psychoterapia indywidualna i grupowa oraz terapia dla małżeństw i par.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - prywatny gabinet - psychoterapia, rozwój »

  Psycholog, psychoterapeuta. Prywatny gabinet pomocy psychologicznej. Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Terapia depresji, bezsenności, konflikty małżeńskie, trudności w komunikacji, nadmierna agresja, fobie i lęki, przeżycia traumatyczne. Pierwsze 1-3 spotkań jest zazwyczaj w formie konsultacji, dobrania odpowiednich technik terapeutycznych, wnikliwych pytań w celu zrozumienia na czym dokładnie polegają trudności, z którymi klient się zmaga. Zadawanie tych pytań często już otwiera nowe spojrzenie na problem, oraz umożliwia bardziej precyzyjne określenie celu, czyli tego czego Państwo oczekują po wizytach u psychologa. Gabinet mieści się na Polesiu, pomiędzy Retkinią a TeofilowemSerdecznie zapraszam.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bezproblemowo.pl »

  Musisz koniecznie skorzystać z pomocy psychologa? Jednak za daleko mieszkasz? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z psychologa który oferuje wam swoją pomoc przez internet. Takie rozmowy z psychologiem naprawdę bardzo wiele potrafią zdziałać dlatego warto skorzystać z takiej pomocy i zadbać o własne samopoczucie psychiczne które jest bardzo ważne!

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Zachęcamy do bliższego zapoznania się z bogatym wachlarzem oferty w zakresie porad psychologicznych, świadczonych przez internetowego psychologa Aleksandrę Korotko-Kalisz. 50-minutowa sesja terapeutyczna opiera się na rozmowie z psychologiem prowadzonej przez Skype czy telefon. Wejdź na serwis www i wybierz odpowiedni dla siebie moment w wirtualnym kalendarzu.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia-malzenska - portal tworzony przez psychoterapeutów »

  Portal tworzony przez psychologów i psychoterapeutów - praktyków. Każdy z nich jest wstępnie weryfikowany zanim rozpocznie współpracę z portalem. Rzetelna baza wiedzy oparta na publikacjach naukowych jest pisana w przystępnym dla czytelnika języku. Tematy poruszane w artykułach oscylują wokół problematyki związków, małżeństwa, miłości, związków, ale również wyjaśniają w jaki sposób korzystać z terapii małżeńskiej, poradni, oraz jak szukać psychoterapeuty i czego możemy się spodziewać po takim spotkaniu. Portal obala mity, które są często powtarzane i powielane przez kolejne osoby. Odwiedzający znajdzie tam również bazę specjalistów związanych blisko z terapią par i małżeństw, a pod każdym artykułem ma możliwość zadania pytania bądź skomentowania publikacji.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapeutyczny »

  Uważasz, że leczenie depresji w Twoim przypadku będzie skuteczne tylko wtedy, gdy skorzystasz z fachowej pomocy psychoterapeuty? Jeśli tak, to zachęcamy abyś odwiedził Szczeciński Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to najwyższej klasy gabinet psychoterapeutyczny, gdzie na pewno uzyskasz pomoc.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, pracujący w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, oferują swoim Pacjentom terapię Gestalt i poznawczo behawioralną. Istnieje również możliwość skorzystania z jednorazową poradę psychologiczną. Więcej informacji na stronie OPRO.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog-psychoterapia.slask.pl - psycholog katowice »

  W pełni profesjonalny oraz doświadczony psycholog, Katowice. Osoby, wymagające pomocy psychoterapeuty znajdą pomoc w tym gabinecie. Leczenie zaburzeń, nerwic oraz depresji. Wsparcie w radzeniu sobie z traumami. Pełne zrozumienia i cierpliwości podejście do pacjenta. Dobre rezultaty psychoterapii, przyjazna atmosfera i korzystne ceny. Psycholog, Katowice.

  Data dodania: 18 11 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: