Psychologia Podkategoria: Psychologia

« poprzednia strona · 3
 • Bezproblemowo.pl »

  Musisz koniecznie skorzystać z pomocy psychologa? Jednak za daleko mieszkasz? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z psychologa który oferuje wam swoją pomoc przez internet. Takie rozmowy z psychologiem naprawdę bardzo wiele potrafią zdziałać dlatego warto skorzystać z takiej pomocy i zadbać o własne samopoczucie psychiczne które jest bardzo ważne!

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - prywatny gabinet - psychoterapia, rozwój »

  Psycholog, psychoterapeuta. Prywatny gabinet pomocy psychologicznej. Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Terapia depresji, bezsenności, konflikty małżeńskie, trudności w komunikacji, nadmierna agresja, fobie i lęki, przeżycia traumatyczne. Pierwsze 1-3 spotkań jest zazwyczaj w formie konsultacji, dobrania odpowiednich technik terapeutycznych, wnikliwych pytań w celu zrozumienia na czym dokładnie polegają trudności, z którymi klient się zmaga. Zadawanie tych pytań często już otwiera nowe spojrzenie na problem, oraz umożliwia bardziej precyzyjne określenie celu, czyli tego czego Państwo oczekują po wizytach u psychologa. Gabinet mieści się na Polesiu, pomiędzy Retkinią a TeofilowemSerdecznie zapraszam.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć »

  "Gabinet psychoterapii PoWracając do siebie" umożliwi Ci powrót do siebie, gdy czujesz, że jesteś w kryzysie, że sobie nie radzisz. W bezpiecznej atmosferze z pomocą psychologa psychoterapeuty będziesz mógł przyjrzeć się swoim emocjom, zachowaniom, myślom. W gabinecie psychoterapii będziesz mógł uzyskać pomoc w kryzysie emocjonalnym, partnerskim, zdrowotnym. Gdy czujesz, że masz depresję, gdy męczą Cię stany lękowe, nie radzisz sobie w relacjach z ludźmi, masz problemy ze znalezieniem pracy lub jej utrzymaniem, umów się na spotkanie do psychoterapeuty przyjmującego w Krakowie w Podgórzu. Tutaj w gabinecie psychologa uzyskasz wsparcie, zrozumienie, spotkasz się z życzliwą nieoceniającą atmosferą. Psychoterapeuta Iwona Kopeć zadba o to byś czuł się bezpiecznie podczas rozmowy.

  Data dodania: 21 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Zachęcamy do bliższego zapoznania się z bogatym wachlarzem oferty w zakresie porad psychologicznych, świadczonych przez internetowego psychologa Aleksandrę Korotko-Kalisz. 50-minutowa sesja terapeutyczna opiera się na rozmowie z psychologiem prowadzonej przez Skype czy telefon. Wejdź na serwis www i wybierz odpowiedni dla siebie moment w wirtualnym kalendarzu.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia-malzenska - portal tworzony przez psychoterapeutów »

  Portal tworzony przez psychologów i psychoterapeutów - praktyków. Każdy z nich jest wstępnie weryfikowany zanim rozpocznie współpracę z portalem. Rzetelna baza wiedzy oparta na publikacjach naukowych jest pisana w przystępnym dla czytelnika języku. Tematy poruszane w artykułach oscylują wokół problematyki związków, małżeństwa, miłości, związków, ale również wyjaśniają w jaki sposób korzystać z terapii małżeńskiej, poradni, oraz jak szukać psychoterapeuty i czego możemy się spodziewać po takim spotkaniu. Portal obala mity, które są często powtarzane i powielane przez kolejne osoby. Odwiedzający znajdzie tam również bazę specjalistów związanych blisko z terapią par i małżeństw, a pod każdym artykułem ma możliwość zadania pytania bądź skomentowania publikacji.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapeutyczny »

  Uważasz, że leczenie depresji w Twoim przypadku będzie skuteczne tylko wtedy, gdy skorzystasz z fachowej pomocy psychoterapeuty? Jeśli tak, to zachęcamy abyś odwiedził Szczeciński Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to najwyższej klasy gabinet psychoterapeutyczny, gdzie na pewno uzyskasz pomoc.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, pracujący w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, oferują swoim Pacjentom terapię Gestalt i poznawczo behawioralną. Istnieje również możliwość skorzystania z jednorazową poradę psychologiczną. Więcej informacji na stronie OPRO.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: