Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog Toruń »

  Nazywam się Violetta Ponczek. Jestem psychologiem - specjalność kliniczna. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Psychologa. Jestem psychologiem klinicznym i pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi. Jeżeli masz problem natury psychologicznej i borykasz się z różnymi trudnościami takimi jak depresja, stres, fobie, uzależnienia ( min. alkohol, narkotyki, papierosy, hazard, gry, komputer), anoreksja, bulimia, trudności i kryzys emocjonalny, brak motywacji do działania, poczucie utraty sensu życia, żałoba, strata, śmierć, myśli samobójcze, wypalenie zawodowe, uczucie stałego zmęczenia, poczucie braku własnej wartości, problemy w związku, problemy w kontaktach społecznych, problemy z dziećmi.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  * indywidualnymi problemami
  * trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  * symptomami fizycznymi i chorob
  * kłopotami z odżywianiem, otyłością
  * stresem i przemęczeniem
  * kryzysami i konfliktami
  * nadużyciami
  * uzależnieniami
  * snami i fantazjami
  * poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  * rozwojem potencjału twórczego
  * odmiennymi stanami świadomości

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Jestem psychoterapeutą i prowadzę w Warszawie Pracownię Psychoterapii Gestalt. Zapraszam do odwiedzin strony, która poświęcona jest mojej działalności. Znajdziesz na niej aktualną ofertę, opis moich kwalifikacji oraz ciekawe informacje dotyczące psychoterapii gestalt. Zajmuję się głównie psychoterapią indywidualną i psychoterapią par. Udzielam także pomocy ludziom, którym zależy na samodoskonaleniu się, na lepszym poznaniu swoich potrzeb i poszukującym lepszego sposobu życia.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającymi się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym. Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS powstał w 2009 roku. Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy od lat współpracują ze sobą w ramach Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Każdy z nas w różny sposób doświadcza swoich problemów podobnie jak swojego życia, dlatego z każdym pracujemy w odmienny sposób. Psychoterapeuci naszego ośrodka szkolą się w różnych podejściach terapeutycznych, uznając, że każde z nich wnosi istotny wkład w rozumienie osoby i jej problemów.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Helfer - Psychoterapeuta z Wrocławia »

  Gabinet psychologiczny Wrocław Pawła Helfera to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Psychoterapia jest sprawdzoną metodą pracy z pacjentem, która pozwala lepiej zrozumieć siebie, dowiedzieć się co jest źródłem kłopotów i poprawić jakość swojego życia. Podczas psychoterapii pacjent oraz psychoterapeuta próbują krok po kroku rozpoznać źródła zaistniałych problemów i poszukują najlepszych metod na ich rozwiązanie. Paweł Helfer jest to psychoterapeuta i socjoterapeuta, należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego podstawową specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, jak również grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia grupowa kraków »

  Usługi dedykowane, wsparcie pierwszego kontaktu, warsztaty rozwoju - Centrum Psychoterapii - psychoterapeuta, psycholog Kraków, Katowice, Olkusz. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna. Psychoedukacja i psychoterapia w Olkuszu - terapia indywidualna, terapia par oraz terapia grupowa. Zapraszamy - treningi, psycholog, psychoterapeuta, terapia par, grupowa, indywidualna. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  PINEA to firma specjalizująca się w pomocy psychologicznej z zakresu:
  - zaburzeń lękowych
  - depresji
  - problemów w kontaktach z bliskimi
  - problemów adaptacyjnych
  - kryzysów emocjonalnych, życiowych
  - przemocy w rodzinie
  - problemów w relacjach w pracy

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog warszawa, radzenie sobie ze stresem »

  Porady psychologiczne warszawa PEPE Jest kadrą psychologów i psychoterapeutów pracujących w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym pod superwizją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wierzymy, że każdy człowiek ma wrodzoną siłę do pokonywania życiowych problemów i trudności. Psycholog warszawa, Gabinet psycholoiczny warszawa zaprasza na porady pszychologiczne warszawa. Dni i godziny spotkań, porady psychologiczne warszawa ustalamy indywidualnie w zależności od możliwości pacjentów. W sprawie zapisu zapraszamy do kontaktu z nami. Porady psychologiczne warszawa „PEPE” To centrum, gdzie możecie Państwo zdobyć profesjonalną pomoc psychologiczną, skorzystać z psychoterapii, warsztatów. Gabinet psychologiczny warszawa - uczymy umiejętności takich jak radzenie sobie ze stresem.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Dlaczego cały czas uważamy, że wizyta u terapeuty to coś złego i negatywnego? Na portalu tym omawiamy wszystkie kłopoty nieodłącznie złączone z ludzkim funkcjonowaniem. Nasi profesjonaliści wskażą Ci jak znaleźć ścieżkę satysfakcjonującego życia, udzielą pomocnych rad i zapewnią konieczną psychoterapię psychodynamiczną. Dodatkowo za pomocą naszego serwisu publikujemy Państwu wartościowe i ciekawe informacje na tematy takie jak: psychoterapia, psychologia oraz szczegółowy opis tego, jakie kwalifikacje zdobyli nasi specjaliści.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Psychoterapeuta Wrocław »

  Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog - specjalista w dziedzinie problemów trudnego wieku dojrzewania.
  Psychoterapia skierowana jest do osób dorosłych i młodzieży.
  Na stronie można znaleźć informację na temat psychoterapii, czym jest psychoterapia psychodynamiczna, z jakimi zaburzeniami można zgłosić się do gabinetu psychoterapii i jakie problemy jestem w stanie rozwiązać.
  Twój psychoterapeuta we Wrocławiu.
  Psychoterapia Wrocław - zapraszam do gabinetu psychoterapeutycznego.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice »

  Oferujemy pomoc w następujących obszarach: zaburzeń nerwicowych, depresji, zaburzeń osobowości, zaburzeń łaknienia, kryzysów i trudności życiowych, przeżywania żałoby, radzenia sobie z chorobą nowotworową, zaburzeń emocjonalnych młodzieży, problemów rozwojowych w okresie, dorastania. W celu ustalenia formy dogodnej i właściwej dla Państwa pomocy oraz ustalenia sposobu pracy psychoterapeutycznej należy umówić się telefonicznie na konsultację.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - Psycholog Warszawa »

  Ośrodek POZA CENTRUM niedaleko Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu istnieje od czerwca 2000 roku. Psychologowie i psychoterapeuci ośrodka w pracy z ludźmi wykorzystują metodę opracowaną przez doktora Arnolda Mindella nazywaną w skrócie pracą z procesem, psychologią procesu (POP). Psychoterapia Procesu znajduje czynne zastosowanie zarówno w przypadkach pracoholizmu, stresu, jak i psychologicznych podłożach chorób somatycznych czy w warsztatach rozwojowych.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o Psychoterapii »

  Wielu osobom psychoterapia kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i wstydliwym. Mało kto z własnej woli decyduje się na rozmowę z psychoterapeutą, a jeśli już spotyka się na terapiach, to tylko w niewiedzy przed bliskimi i znajomymi. Tymczasem, psychoterapia uznawana jest za jedno z najlepszych rozwiązań przy leczeniu wszelkich zaburzeń psychicznych, a przede wszystkim depresji, nerwicy lękowej i braku adaptacji wśród środowiska. Terapeuta, w trakcie spotkań stosuje różne techniki psychoterapii, które pozwalają mu poznać nie tylko osobowość pacjenta, ale i przyczyny jego określonych zachowań, które mogą być efektem przeżycia w przeszłości pewnych traum. Psychoterapia pomaga poznać przyczyny niewłaściwych zachowań i pomóc pacjentowi je zwalczyć.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Łódź - Terapea »

  Istnieje wiele problemów, które mogą sprawiać wrażenie niemożliwych do rozwiązania. Brak sukcesów w radzeniu sobie ze stresem i napięciem, niewłaściwa komunikacja z innymi ludźmi, żal po stracie bliskiej osoby, czy też problemy alkoholowe najbliższych członków rodziny to zatem tylko niektóre z nich. Prywatny gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji Terapea został stworzony po to, aby udowodnić, że żaden z wymienionych problemów nie jest niemożliwy do rozwiązania, osoby, które nadal uważają, że nie może być to prawdą wypada więc w szczególny sposób zachęcić do odwiedzenia prowadzonej przez jego pracowników strony internetowej.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Równowaga- Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Łódź »

  Psychoterapia Łódź - indywidualna, małżeńska, rodzinna.Pomagamy osobom w kryzysach, doświadczającym przewlekłego stresu, cierpiącym z powodu depresji, lęków, różnego rodzaju nadużyć. Pracujemy w nurcie ericksonowskim i systemowym. Pomagamy- znależć nowe rozwiązania starych problemów, poprawić jakość życia. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi- zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk »

  Podejście integratywne w psychoterapii, które prezentujemy jako zespół, ujmuje człowieka jako integralną całość funkcjonującą w wielu aspektach: biologicznym, behawioralnym, emocjonalnym, poznawczym, interpersonalnym, egzystencjalnym i systemowym.W podejściu integratywnym na wybór metody pracy ma wpływ to, co i w jaki sposób zgłasza klient. Terapeuta nie narzuca swojej interpretacji ani sposobu pracy. Wielość stosowanych technik zaczerpniętych z różnych kierunków psychoterapeutycznych pozwala na dostosowanie języka zmiany do sposobu myślenia i działania klienta. Rozwiązanie nie jest jedynie skutkiem podania metody poradzenia sobie z problemem, ale rodzi się z zasobów pacjenta. Jest z nim zgodne i na miarę jego aktualnych możliwości.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Centrum-Ja jest to prywatna firma, która oferuje klientom profesjonalne porady oraz terapię w dziedzinie psychologii. Każdy kto skieruje tu swoje kroki otrzyma fachową pomoc w trudnościach natury społecznej, kłopotach rodzinnych, zawodowych lub spowodowanych depresją. Pomagamy także, jeśli cierpisz na bezsenność, w ofercie: terapia bezsenności. Pracownicy Centrum-Ja to zespół wykwalifikowanych psychologów, którzy na pewno będą w stanie pomóc znaleźć nam rozwiązanie problemów, z którymi samodzielnie nie jesteśmy w stanie dać sobie rady. Zatem naprawdę warto skorzystać z ich porady i znów cieszyć się pełnią życia.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psychoterapia, jak również ogólnie pojęta pomoc psychologiczna kierowana jest do wszystkich, bez względu na płeć, wiek bądź też problem. Wyjątkowość takiej formy pomocy polega z jednej strony na procedurze leczniczej, z drugiej natomiast na czynnościach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, dobrej formy emocjonalnej jest równie ważna jak codzienne dbanie o naszą fizyczność. Terapeuta - rola, którą odgrywa w procesie terapii, jest modyfikowalna i powiązana specyfiki pacjenta oraz jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to doskonała propozycja dla osób z Poznania, a także jego okolic.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Notorycznie mamy do czynienia z problemami, które postrzegane są za wstydliwe. Chcemy je ukryć przed innymi, wyobcowując się równocześnie ze społeczeństwa. Są to tego typu kłopoty jak nietrzymanie moczu, kłopoty wagi psychicznej, schorzenia mowy itp. Powinno się wybrać się wówczas do terapeuty. Pomogą nam bezspornie psychoterapeuta czy też logopeda bądź psycholog. Tego rodzaju świadczenia świadczy szpital Open Medical w Krakowie. Zachęcamy do odwiedzin.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholodzy Terapeuci - integracja sensoryczna »

  Integracja sensoryczna, psychoterapia warszawa, zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci to tylko mała część oferty jaką oferują nasze ośrodki. Cała nasza kadra: psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, psychoterapeuci, socjoterapeuci, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej świadczą kompleksową oraz systemową pomoc dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Przyjmujemy wszystkich, którym specjaliści naszych ośrodków mogą pomóc, bez względu na miejsce zamieszkania i to bez skierowania. Pierwsze spotkania to konsultacje, podczas których jest diagnozowany problem a także podejmowana jest decyzja o możliwym rodzaju możliwych najefektywniejszych zajęć. Psycholog warszawa pomaga dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom, rodzinom, parom, dorosłym, innym placówkom rozwojowym i kadrze merytorycznej.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: