Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psychoterapia Wrocław, Terapia par, Psychoterapeuta Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław. Psychoterapeuta Wrocław. Terapia par.
  Zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy zespołu doświadczonych psychoterapeutów.Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną (psychoterapia Wrocław oraz psychoterapia małżeńska) osobom oraz parom, które:
  - doświadczają objawów lękowych, nerwicowych, depresji
  - odczuwają brak poczucia sensu i celu życia
  - przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć)
  - pragną rozwiązać problemy w relacjach z partnerem
  - chcą poprawić jakość funkcjonowania swojego związku.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań Psychoterapia »

  Gabinet psychologiczny Urszula Zwolska-Olszewska pomoc psychologiczna w Poznaniu dla:
  -Dzieci: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
  -Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych
  -Dorosłych: stojących na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
  -Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udzielam im wsparcia; pomagam rozwiązywać trudności; uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychiatryczna warszawa »

  Witryna informacyjne niepublicznej przychodni specjalizującej się w leczeniu chorób psychicznych. Dzięki zamieszczonym na stronie informacjom, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat działania placówki, cen, jakie w niej obowiązują. W specjalnej zakładce umieszona jest też lista pracowników, wśród których liczni są specjaliści z dziedziny psychiatrii, legitymujący się specjalizacjami II stopnia lub zawodowym stopniem doktora. Dzięki temu pacjenci mogą już na początku zdecydować o wyborze lekarza prowadzącego. Dane kontaktowe zawarte na stronie z pewnością przyśpieszą wizytę.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog warszawa »

  Jako Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii stawiamy przede wszystkim na efekt naszej pomocy. Zawsze staramy się, aby efekt był pozytywny, dlatego do każdego z pacjentów podchodzimy w sposób niezwykle indywidualny. Korzystamy z różnych dziedzin psychologii, psychoterapii i psychiatrii. Warto tutaj wymienić co najmniej kilka, między innymi: psychologia poznawczo - behawioralna, psychodynamika, psychologia systemowa, grupowa, psychologia w ujęciu Gestalt, psychiatria i wiele innych. Polecamy!

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości w Warszawie to zespół specjalistów oferujących wszechstronna pomoc pacjentom w zakresie porad psychiatrycznych i psychologii. Oferta ośrodka to przede wszystkim skuteczna psychoterapia. Lekarze i terapeuci ośrodka pomagają w walce z uzależnieniami, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, otyłość), snu, kłopotami natury seksuologicznej oraz tak powszechnymi problemami jak stres czy depresja. Psycholodzy instytutu prowadzą zajęcia grupowe, indywidualne, rodzinne oraz dla par. Ośrodek prowadzi też diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • IzabelaBoryczka.pl - Psycholog Wrocław »

  Ośrodek terapii psychologicznej, jaki prowadzimy zapewnia pomoc wszystkim osobom, które cierpią na dolegliwości z zakresu różnych dziedzin psychologii. W naszym ośrodku pracuje psychiatra, psycholodzy, psychoterapeuci, psycholog dziecięcy, terapeuci uzależnień, mediator rodzinny, dietetyk, pedagog, seksuolog. Zapewniamy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz przy nawiązaniu współpracy kontrakt terapeutyczny. Zapraszamy do kontaktu1

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Mgr Magdalena Senderowska jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Ma zasobne praktykę oraz wysokie umiejętności w owym zawodzie. Prowadzi kurs dla osób indywidualnych lub par. Wspiera w ciężkich chwilach życia oraz pomaga pokonać bojaźnie i stres spowodowany przez różnorodne bodźce. Kontakt z panią psycholog można uzyskać na stronie psycholog-ms.pl. Obowiązuje całkowita dyskrecja oraz dogodne warunki rozmowy.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wroclaw, Psycholog Wroclaw, Psychoterapia Wroclaw »

  Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, która obejmuje m.in. leczenie nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania oraz trudności w związkach. Bazujemy na nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednocześnie w swojej ofercie posiadamy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię par. Nasza pomoc opiera się na zrozumieniu przyczyn pojawiających się trudności oraz wspieraniu w odnalezieniu się w chaosie trudnych i bolesnych przeżyć. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Zapraszamy do najlepszego psychologa w Gorzowie, Julii Chomskiej działającej i zdobywającej doświadczenie od wielu lat. Julia Chomska jako specjalista psychologi prowadzi nowoczesne terapie tzw. biofeedback. Zapraszamy do kontaktu ze mną. Posiadam własny gabinet w Gorzowie oraz przeprowadzam wizyty i terapię również na miejscu w domu klienta. Zapraszamy do odwiedzenia nas oraz do kontaktu z nami. Prowadzimy również terapie w Gorzowie.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia warszawa »

  Warszawski gabinet hipnozy i psychoterapii oferuje swą pomoc między innymi w interpretacji marzeń sennych oraz nauce relaksacji i autohipnozy. W ofercie również pomoc w zakresie rozwoju osobistego, usuwanie bólu, wzmacnianie układu immunologicznego i leczenie zaburzeń odżywiania. Metody leczenia obejmują również terapię dźwiękiem i bioenergoterapię. Możliwa praca ze sportowcami mająca na celu poprawienie ich wyników sportowych.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Częstochowa- psychoterapia »

  Gabinet psychoterapii w mieście Częstochowa- psycholog, psychoterapeuta mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska prowadzi konsultacje psychologiczne oraz pomoc psychoterapeutyczną. Pomoc proponowana jest indywidualnie lub grupowo we zakresie szerokiej grupy problemów oraz zaburzeń psychologicznych. Psychoterapeuta specjalizuje się w terapii nerwic oraz depresji. Inną ciekawą propozycją gabinetu może być terapia małżeńska. Zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkie te osoby poszukujące pomocy psychologicznej oraz psychoterapeutycznej. Usługi tam świadczone są z zachowaniem wysokiej jakości usług. Sposób rejestracji oraz umawiania wizyt zapewnia bezpieczeństwo oraz anonimowość.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gliwice »

  Psychoterapia w konwencji Gestalt. Gabinet Psychoterapii w Gliwicach (Śląsk), proponuje osobom poszukującym pomocy w problemach interpersonalnych, emocjonalnych, rodzinnych, zawodowych:
  - terapię indywidualną,
  - terapię par/małżeńską,
  - interwencje kryzysowe,
  - poradnictwo,
  - coaching,
  - jednorazowe konsultacje.
  Więcej informacji o terapii Gestalt, wyjaśnienie jak wygląda pierwsze spotkanie z psychoterapeutą oraz dane kontaktowe - na stronie Gabinetu. Tomasz Jaksik, trener i terapeuta Gestalt - zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Prywatny gabinet psychoterapii Magdaleny Staszewskiej zlokalizowany w Warszawie wykonuje usługi w dziedzinie specjalistycznej pomocy psychologicznej. Aktywność gabinetu to w głównej mierze psychoterapia Warszawa, leczenie alkoholizmu, sesje porady psychologicznej dla jednostek cierpiących na depresje także posiadających problemy z samoakceptacją. Psycholog Warszawa prowadzi pojedyncze sesje psychoterapii oraz spotkania w większej grupie dla osób dorosłych również szereg szkoleń w zakresie między innymi umiejętności międzyludzkich. Na witrynie internetowej ponadto zamieszczony jest cennik usług.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ego :: Zespół Szkoleniowo-TerapeutycznyStrona startowa »

  Firma składa się z doświadczonego zespołu specjalistów psychiatrów i psychologów klinicznych proponującego wszechstronną ofertę leczniczą, psychoterapeutyczną, treningową i szkoleniową zarówno dla ludzi chorych i zaburzonych psychicznie jak również dla osób zdrowych zainteresowanych rozwojem własnym oraz doskonaleniem warsztatu zawodowego.
  Atutem naszego zespołu jest wszechstronne wykształcenie, zróżnicowany, profesjonalny warsztat pracy oraz dobra współpraca wewnątrz pozwalająca oferować klientom kompleksowe oddziaływania od postawienia diagnozy klinicznej do wszechstronnej oferty pomocy (indywidualnej, grupowej, rodzinnej) w wymiarze leczenia, terapii i edukacji dla cierpiących na zaburzenia psychiczne oraz ich najbliższych. Zespół oferuje usługi dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć »

  "Gabinet psychoterapii PoWracając do siebie" umożliwi Ci powrót do siebie, gdy czujesz, że jesteś w kryzysie, że sobie nie radzisz. W bezpiecznej atmosferze z pomocą psychologa psychoterapeuty będziesz mógł przyjrzeć się swoim emocjom, zachowaniom, myślom. W gabinecie psychoterapii będziesz mógł uzyskać pomoc w kryzysie emocjonalnym, partnerskim, zdrowotnym. Gdy czujesz, że masz depresję, gdy męczą Cię stany lękowe, nie radzisz sobie w relacjach z ludźmi, masz problemy ze znalezieniem pracy lub jej utrzymaniem, umów się na spotkanie do psychoterapeuty przyjmującego w Krakowie w Podgórzu. Tutaj w gabinecie psychologa uzyskasz wsparcie, zrozumienie, spotkasz się z życzliwą nieoceniającą atmosferą. Psychoterapeuta Iwona Kopeć zadba o to byś czuł się bezpiecznie podczas rozmowy.

  Data dodania: 21 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Szeroka gama form pomocy w zakresie: psychoterapia. Nasza placówka znajduje się w Warszawie. Stosujemy terapię indywidualną, grupową, terapię dla par, dla całych rodzin, a także osobną psychoterapię dla dzieci i młodzieży. Nasi specjaliści, doskonale znający problemy ludzi, na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie określą, czy Twoje problemy są związane z innymi ludźmi i wśród nich się one objawiają, czy tez Twoje złe nastawienie jest spowodowane przez siebie samego. Na tej podstawie zostaniesz skierowany na sesje psychoterapeutyczne grupowe lub indywidualne. Zostanie też określony czas w jakim psychoterapia będzie na Ciebie oddziaływać, zostaniesz mianowicie przypisany na cykle krótko lub długoterminowe, a wszystko to zależeć będzie od nasilenia i rodzaju Twoich zaburzeń.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Karolina Bertrand »

  Gabinet psychologiczny w Gdyni zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy psychologa do swojego gabinetu w Gdyni. Swoją profesjonalną pomoc kierujemy do wszystkich tych, którzy mają problemy z zaburzeniami emocjonalnymi, chcą pozbyć się nałogu lub też mają problemy rodzinne.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ego Psychologia »

  W ofercie Pracowni Psychologicznej Ego, interesanci będą mogli znaleźć szereg profesjonalnych usług i terapii psychologicznych. Głównymi naszymi zajęciami jest psychoterapia, interesanci mogą też przyjść po prostu po poradę psychologiczną - samemu lub z dzieckiem. Jesteśmy organizatorami szkoleń dla dzieci i dorosłych oraz warsztatów, które pomagają w codziennym rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Nasz zespół to niezwykle pracowici i świetnie wykształceni specjaliści oraz psycholodzy. W ofercie dostępna jest np. integracja sensoryczna. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rybnik »

  Kiedy nieprzychylny splot okoliczności postawił mnie przed koniecznością leczenia znanego pod pojęciem psychoterapia Rybnik, jako moje miasto rodzinne, okazał się doskonałym miejscem na znalezienie specjalisty z najwyższej półki. Specjalisty, którego stosowana psychoterapia behawioralno-poznawcza okazała się wybawieniem dla moich problemów. Dlatego, jako osoba, która po ponad dwuletnim leczeniu osiągnęła harmonię oraz równowagę i spokój ducha, zachęcam wszystkich aby nie bali się zwrócić po pomoc do specjalisty! Psychoterapia naprawdę pomaga!! Zachęcam do wejścia na stronę www Ośrodka Psychoedukacji Homosum, gdzie krok po kroku dowiecie się Państwo co to jest psychoterapia, jakie formy leczenia stosują tamtejsi psychologowie, pod jakimi numerami telefonów można umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: