Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog »

  Drogowskazy Warszawa - pracownia psychologiczna. Konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, konsultacja rodzinna, pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii, terapia par i młodzieży. Zapraszamy - dobry psycholog Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ego Psychologia »

  W ofercie Pracowni Psychologicznej Ego, interesanci będą mogli znaleźć szereg profesjonalnych usług i terapii psychologicznych. Głównymi naszymi zajęciami jest psychoterapia, interesanci mogą też przyjść po prostu po poradę psychologiczną - samemu lub z dzieckiem. Jesteśmy organizatorami szkoleń dla dzieci i dorosłych oraz warsztatów, które pomagają w codziennym rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Nasz zespół to niezwykle pracowici i świetnie wykształceni specjaliści oraz psycholodzy. W ofercie dostępna jest np. integracja sensoryczna. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje »

  Seksuolog, psycholog Gdańsk, Sopot, Gdynia, trójmiasto - Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Zapraszamy - kliknij w link i zobacz więcej co polecamy. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, konsultacje terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela doświadczony psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Profesjonalny psycholog zaprasza.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków - Janusz Morasiewicz »

  W ramach działalności naszych gabinetów psychiatrycznych oraz psychoterapeutycznych specjalizujemy się w prowadzeniu superwizji zarówno indywidualnej jak też grupowej zarówno osób szkolących się w psychoterapii, jak i terapeutów oraz zespołów terapeutów z placówek lecznictwa psychiatrycznego, ambulatoryjnego, szpitalnego i klinicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Hipnoza to nie magia to stan umysłu, tak twierdzi Dr Janisław Paciorek który zajmuje się leczeniem chorób psychosomatycznych za pomocą hipnozy. Terapia uzależnień hipnozą nie wyklucza innych form terapii, jest częstym dodatkiem do leczenia klinicznego, czy wręcz substytutem tej formy leczenia, jednakże wspaniale nadaje się do leczenia depresji dając dowody swej skuteczności już wcześniej niż medycyna konwencjonalna. Korzystanie z pomocy hipnotyzera to we współczesnym świecie świadomy wybór odstawienia na bok leków medycyny klasycznej. Hipnotyzer potrafi dzięki sugestii wpłynąć na nasze zachowania i na nasz ciąg na przykład do alkoholu.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Łódź »

  Psychoterapeuta to osoba, jaka w mniemaniu mnóstwa ludzi posiada niedzienną wiedzę, a dzięki niej zdoła pomóc wielu osobą. Nie inaczej jest z załogą na Adults.com.pl W swojej ofercie staramy się głównie zapewnić dobro naszych pacjentów, którzy być może mają problemy z którymi chcą się uporać. Każdy kto wpisze w wyszukiwarkę psychoterapeuta Łódź znajdzie tą witrynę www, na jakiej przedstawiliśmy propozycję naszego leczenia. Wyszukacie również tam kontakt i wszelkie odpowiedzi na pytania, które nasuwają się przed każdą pierwszą wizytą.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Warszawa »

  Zapraszamy do skorzystania e wsparcia psychologicznego oferowanego przez Gabinet Psychologiczny Promike. Oferujemy psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne z profesjonalistami przy problemach takich, jak kryzysy w związku, nałogi, anoreksja, lub bulimia, problemy z osobowością, stanami lękowymi, czy też depresją i samotnością. Zapewniamy dyskrecję oraz przyjazną atmosferę każdej wizyty. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Gdańsk »

  Ośrodek Psychologii Procesu PO PROSTU w Gdańsku. Oferujemy psychoterapię, porady psychologiczne, coaching, prowadzimy grupy wsparcia i warsztaty psychologiczne, m.in. Mityczna podróż w głąb kobiecości, Urzekająca kobiecość, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Być osobą homo- lub biseksualną. Zapraszamy - Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Wajdeloty 22a/8.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Ranczo jest ośrodkiem terapii położonym niedaleko Warszawy na działce o powierzchni 3,5 hektara otoczonej lasami. Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę, pełną dyskrecję wygodne warunki pobytu oraz smaczne jedzenie bez ograniczeń. Staramy się także pomagać rodzicom osób uzależnionych poprzez naukę postępowania z osobami uzależnionymi.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par, gabinet psychologiczny zielona góra »

  Psycholog w Zielonej Górze zaprasza wszystkich zaintersowanych na indywidualne spotkanie. Psychoterapia poznawczo-behawioralna, terapia par - Antkowiak psychoterapeuta Zielona Góra. Oferta to kompleksowa pomoc psychologiczna - psychoterapia obejmuje zagadnienia: lęki, wstyd, smutek, samotność, zaburzenia odżywiania, kłótnie, stres, natrętctwa. Psychoterapeuta zaprasza - sesja terapeutyczna, psycholog Zielona Góra.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna gabinetu psychologicznego we Wrocławiu. Strona kierowana jest do osób, których dotykają problemy natury psychicznej. Treści zawarte na stronie będą przydatne osobom, które rozważają skorzystanie z pomocy specjalisty - psychologa i psychoterapeuty, informacje te pozwolą rozeznać się kiedy warto zdecydować się na wizytę u psychologa, na jaką pomoc można liczyć, czego można się spodziewać. W ofercie dostępna jest psychoterapia indywidualna i grupowa oraz terapia dla małżeństw i par.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii "Perspektywa" Anna Żak-Amborska »

  Pracuję z osobami i rodzinami zgłaszającymi się z: trudnościami w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysu, problemami wychowawczymi, problemami rodzinnymi, trudnościami w związkach, zaburzeniami psychosomatycznymi, problemami w rodzinie związanymi z uzależnieniem, brakiem poczucia satysfakcji z własnego życia.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.Twojpsychologursynow.pl »

  Firma http://www.twojpsychologursynow.pl. oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie pomocy psychologicznej. Pomocy takiej udzielają specjaliści zawodowo wykształceni do udzielania pomocy psychologicznej, posiadający nie tylko niezbędne umiejętności, ale również ogromne doświadczenie. Oddając się w ręce takich specjalistów można być spokojnym, że klient zostanie obsłużony w pełni profesjonalnie. Firma ta oferuje terapie w grupie, terapie indywidualne, jak również terapie dla par. Gabinet psychologiczny jest otwarty dla wszystkich osób, które mają jakiekolwiek dolegliwości psychiczne, albo związane z tym wątpliwości.

  Data dodania: 10 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj swoje Iq »

  Gabinet psychologiczny i terapeutyczny - pomoc przy zaburzeniach i problemach. Sesja terapeutyczna, psychoterapia Wielkopolskie. Psycholog Poznań - profesjonalna pomoc psychologiczna, sesje terapeutyczne, terapia par i indywidualna, typowa diagnoza intelektu oraz osobowości (poznaj swoje Iq). Psycholog i psychoterapeuta zaprasza - konsultacja i porady psychologiczne - terapia CBT, psychoterapia w Poznaniu, Wielkopolska. Trudne emocje przeżywa każdy - gdy jednak jest ich za dużo to ciężko samemu sobie z nimi poradzić.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta ericksonowski Warszawa »

  Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego. Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching jak i poradnictwo psychologiczne oferuje Gabinet Verte, miasto Kraków »

  Boisz się złych decyzji, nie wierzysz w swoje możliwości lub chciałbyś zmian w swoim życiu? Doskonale! Nasz coach specjalizuje się w ukierunkowywaniu na nowe cele. Jego proces motywacji sprawi, że Twoje oczekiwania zaczną przybierać realne formy. Zapraszamy - Gabinet Verte!

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w mieście Wrocław - Między Słowami »

  Pracownia psychologiczna Między Słowami zaprasza na swoją stronę internetową. Zajmujemy się profesjonalną pomocą wszystkim osobom z Wrocławia i okolic w zakresie psychologii, pedagogiki i psychoterapii. Pomagamy się uporać z różnymi problemami. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Warszawa. Terapia rodzin i terapia par Warszawa »

  Psycholog Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak zaprasza do swojego gabinetu w Warszawie. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną na Muranowie oraz online na Skypie. W trakcie spotkań terapeutycznych wspólnie poszukujemy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy Twoje osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu. Więcej informacji na www.szczepaniak-psychology.eu

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Lublin »

  W niemal każdym związku - nawet w najwybitniej rozumiejącym się pojawiają się lepsze oraz mniej pomyślne chwile. Komplikacja pojawia się w momencie, gdy te ostatnie zaczynają wymownie i zbyt często panować. W takim okresie przydatna jest terapia małżeńska Lublin. Jej głównym zagadnieniem staje się pomoc w odgadnięciu uczuć decydujących o nieporozumieniach a także przewodzących aż do małżeńskiego kryzysu. Na pokrewnej zasadzie ma miejsce zawodowa poradnia psychologiczna Lublin. Szczególną kwestią jest dobór takiego profesjonalisty, jak chociażby psycholog Lublin, który pomaga rozwiązać trudności tak jak z przeszłego czasu, jak i teraźniejszości.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: