Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

« poprzednia strona · 4
 • Psychoterapia Kraków »

  Specjalnością krakowskiego gabinetu psychoterapeutycznego, jak również gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w podejściu psychodynamicznym. Terapia psychodynamiczna nierzadko stanowi właściwe, jak również polecane rozwiązanie w przypadku dysfunkcji psychicznych związanych z lękiem, stresem, nastrojem, ale także z anomaliami psychicznymi wynikających z faktu używania psychoaktywnych substancji. Krakowski lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog M. Opoczyńska-Morasiewicz to powszechnie znani, utytułowani oraz doświadczeni specjaliści, predysponowani do oferowania skutecznej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - prywatny gabinet - psychoterapia, rozwój »

  Psycholog, psychoterapeuta. Prywatny gabinet pomocy psychologicznej. Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Terapia depresji, bezsenności, konflikty małżeńskie, trudności w komunikacji, nadmierna agresja, fobie i lęki, przeżycia traumatyczne. Pierwsze 1-3 spotkań jest zazwyczaj w formie konsultacji, dobrania odpowiednich technik terapeutycznych, wnikliwych pytań w celu zrozumienia na czym dokładnie polegają trudności, z którymi klient się zmaga. Zadawanie tych pytań często już otwiera nowe spojrzenie na problem, oraz umożliwia bardziej precyzyjne określenie celu, czyli tego czego Państwo oczekują po wizytach u psychologa. Gabinet mieści się na Polesiu, pomiędzy Retkinią a TeofilowemSerdecznie zapraszam.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Anoreksji, Leczenie Bulimii »

  Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu skupia się głównie na leczeniu takich zaburzeń psychicznych jakimi są anoreksja i bulimia. Oba przypadki potrzebują pomocy specjalistycznej. Leczenie bulimii jest konieczne gdy zauważasz ataki żarłoczności łączące się jednocześnie z metodami zapobiegającymi przyrost wagi takimi jak: prowokowanie wymiotów, nadużywanie środków przeczyszczających, drakońskie diety i/lub głodówki lub wycieńczające ćwiczenia fizyczne. W przypadku niechęci spożywania posiłków, nagłego spadku wagi ciała, mimo małej masy ciała określanie siebie jako osoby otyłej, jak i zaburzeń endokrynnych ( zanik miesiączek u kobiet, dziewcząt oraz utrata zainteresowań seksualnych i potencji w przypadku mężczyzn) należy zgłosić się na leczenie anoreksji.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Poznań »

  Doskonała przychodnia psychiatryczna w mieście Poznań? Sprawdź co proponuje Dr Paulina Klonowska-Woźniak. To psychiatra Poznań działający od lat w branży, oferujący najlepsze rozwiązania. Hasła takie jak psychiatra depresja, psychiatra gabinet sprawiają, że pojawia się wielu lekarzy. Wybierając jednak to co proponuje Dr Paulina Klonowska-Woźniak można mieć pewność, że wybierzemy najlepiej

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Skuteczny ośrodek terapii uzależnień w województwie małopolskim - ośrodek terapii uzależnień. Szukasz pomocy dla samego siebie albo dla swoich bliskich, członków rodziny ? Proponujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych oraz DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, to znaczy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, odtrucie organizmu. Posiadamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to aby Ci pomóc w takim przypadku wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w informacjami oraz skontaktuj się. Pomożemy Ci pokonać nałogowy kłopot, staniesz się znów zadowolonym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć »

  "Gabinet psychoterapii PoWracając do siebie" umożliwi Ci powrót do siebie, gdy czujesz, że jesteś w kryzysie, że sobie nie radzisz. W bezpiecznej atmosferze z pomocą psychologa psychoterapeuty będziesz mógł przyjrzeć się swoim emocjom, zachowaniom, myślom. W gabinecie psychoterapii będziesz mógł uzyskać pomoc w kryzysie emocjonalnym, partnerskim, zdrowotnym. Gdy czujesz, że masz depresję, gdy męczą Cię stany lękowe, nie radzisz sobie w relacjach z ludźmi, masz problemy ze znalezieniem pracy lub jej utrzymaniem, umów się na spotkanie do psychoterapeuty przyjmującego w Krakowie w Podgórzu. Tutaj w gabinecie psychologa uzyskasz wsparcie, zrozumienie, spotkasz się z życzliwą nieoceniającą atmosferą. Psychoterapeuta Iwona Kopeć zadba o to byś czuł się bezpiecznie podczas rozmowy.

  Data dodania: 21 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Psychologiczna w Warszawie »

  Nasz ośrodek terapeutyczny zajmuje się prowadzeniem terapii indywidualne, dla par. Zajmujemy się między innymi terapiami indywidualnymi, które mają an celu pomoc osobom o zaniżonej samoocenie, borykających się ze stresem, depresją, kompleksami, poczuciem braku sensu życia, wypaleniem zawodowym, obniżonym nastrojem, zaburzeniami nerwicowymi, zazdrością, lękami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka oraz do kontaktu!

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  W ramach oferty, którą zapewnia nasz ośrodek, który działa na terenie Warszawy możemy zapewnić leczenie uzależnień. Posiadamy komfortowe warunki, w których możemy zapewnić między innymi realizowanie długoterminowych terapii przy leczeniu problemów z alkoholem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka terapii!

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Podstawą naszej pracy jako terapeutów jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych – nieodkrytych jeszcze – zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt jest dla nas szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby, pozwalającym na uświadomienie sobie tego kim jestem i w jaki sposób chcę być w świecie, co jest niezbędnym warunkiem zmiany. Swoją pomoc oferujemy osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wrocław, Grzegorz Kurowski »

  Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

  Doświadczenie zawodowe:
  -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
  -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

  Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt-krakow.com.pl »

  Jestem psychoterapeutką od trzech lat związaną z Instytutem Gestalt. To tutaj pobierałam nauki psychoterapeutyczne i zgłębiałam tajniki tej ogromnej wiedzy. Dzisiaj pomagam ludziom w zwalczaniu różnych problemów. Moje główne założenia to samoregulacja oraz samopoznanie. To właśnie samopoznanie jest kluczem do szczęścia, z którego jak najbardziej warto skorzystać. Jeśli tylko zależy Ci na tym, aby pozbyć się swoich problemów i być szczęśliwym, razem uda nam się to osiągnąć. Zachęcam do kontaktu!

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, pracujący w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, oferują swoim Pacjentom terapię Gestalt i poznawczo behawioralną. Istnieje również możliwość skorzystania z jednorazową poradę psychologiczną. Więcej informacji na stronie OPRO.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detoksvip.pl »

  Nie chcesz dłużej tkwić w uzależnieniu? Skontaktuj się z nami o każdej porze dnia i nocy. Kiedy tylko zechcesz. Możemy przyjechać po Ciebie. Zapewnimy Ci pełną anonimowość. Gwarantujemy detoks w ekskluzywnych warunkach – bezbolesne odtrucie organizmu oraz skuteczną psychoterapii. Dzięki nam zaczniesz cieszyć się życiem.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: