Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

« poprzednia strona · 4
 • Psychoterapia Lublin »

  W niemal każdym związku - nawet w najwybitniej rozumiejącym się pojawiają się lepsze oraz mniej pomyślne chwile. Komplikacja pojawia się w momencie, gdy te ostatnie zaczynają wymownie i zbyt często panować. W takim okresie przydatna jest terapia małżeńska Lublin. Jej głównym zagadnieniem staje się pomoc w odgadnięciu uczuć decydujących o nieporozumieniach a także przewodzących aż do małżeńskiego kryzysu. Na pokrewnej zasadzie ma miejsce zawodowa poradnia psychologiczna Lublin. Szczególną kwestią jest dobór takiego profesjonalisty, jak chociażby psycholog Lublin, który pomaga rozwiązać trudności tak jak z przeszłego czasu, jak i teraźniejszości.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - prywatny gabinet - psychoterapia, rozwój »

  Psycholog, psychoterapeuta. Prywatny gabinet pomocy psychologicznej. Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Terapia depresji, bezsenności, konflikty małżeńskie, trudności w komunikacji, nadmierna agresja, fobie i lęki, przeżycia traumatyczne. Pierwsze 1-3 spotkań jest zazwyczaj w formie konsultacji, dobrania odpowiednich technik terapeutycznych, wnikliwych pytań w celu zrozumienia na czym dokładnie polegają trudności, z którymi klient się zmaga. Zadawanie tych pytań często już otwiera nowe spojrzenie na problem, oraz umożliwia bardziej precyzyjne określenie celu, czyli tego czego Państwo oczekują po wizytach u psychologa. Gabinet mieści się na Polesiu, pomiędzy Retkinią a TeofilowemSerdecznie zapraszam.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w mieście Wrocław - Między Słowami »

  Pracownia psychologiczna Między Słowami zaprasza na swoją stronę internetową. Zajmujemy się profesjonalną pomocą wszystkim osobom z Wrocławia i okolic w zakresie psychologii, pedagogiki i psychoterapii. Pomagamy się uporać z różnymi problemami. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Warszawa. Terapia rodzin i terapia par Warszawa »

  Psycholog Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak zaprasza do swojego gabinetu w Warszawie. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną na Muranowie oraz online na Skypie. W trakcie spotkań terapeutycznych wspólnie poszukujemy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy Twoje osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu. Więcej informacji na www.szczepaniak-psychology.eu

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Specjalnością krakowskiego gabinetu psychoterapeutycznego, jak również gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w podejściu psychodynamicznym. Terapia psychodynamiczna nierzadko stanowi właściwe, jak również polecane rozwiązanie w przypadku dysfunkcji psychicznych związanych z lękiem, stresem, nastrojem, ale także z anomaliami psychicznymi wynikających z faktu używania psychoaktywnych substancji. Krakowski lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog M. Opoczyńska-Morasiewicz to powszechnie znani, utytułowani oraz doświadczeni specjaliści, predysponowani do oferowania skutecznej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Anoreksji, Leczenie Bulimii »

  Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu skupia się głównie na leczeniu takich zaburzeń psychicznych jakimi są anoreksja i bulimia. Oba przypadki potrzebują pomocy specjalistycznej. Leczenie bulimii jest konieczne gdy zauważasz ataki żarłoczności łączące się jednocześnie z metodami zapobiegającymi przyrost wagi takimi jak: prowokowanie wymiotów, nadużywanie środków przeczyszczających, drakońskie diety i/lub głodówki lub wycieńczające ćwiczenia fizyczne. W przypadku niechęci spożywania posiłków, nagłego spadku wagi ciała, mimo małej masy ciała określanie siebie jako osoby otyłej, jak i zaburzeń endokrynnych ( zanik miesiączek u kobiet, dziewcząt oraz utrata zainteresowań seksualnych i potencji w przypadku mężczyzn) należy zgłosić się na leczenie anoreksji.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Poznań »

  Doskonała przychodnia psychiatryczna w mieście Poznań? Sprawdź co proponuje Dr Paulina Klonowska-Woźniak. To psychiatra Poznań działający od lat w branży, oferujący najlepsze rozwiązania. Hasła takie jak psychiatra depresja, psychiatra gabinet sprawiają, że pojawia się wielu lekarzy. Wybierając jednak to co proponuje Dr Paulina Klonowska-Woźniak można mieć pewność, że wybierzemy najlepiej

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Psychologiczna w Warszawie »

  Nasz ośrodek terapeutyczny zajmuje się prowadzeniem terapii indywidualne, dla par. Zajmujemy się między innymi terapiami indywidualnymi, które mają an celu pomoc osobom o zaniżonej samoocenie, borykających się ze stresem, depresją, kompleksami, poczuciem braku sensu życia, wypaleniem zawodowym, obniżonym nastrojem, zaburzeniami nerwicowymi, zazdrością, lękami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka oraz do kontaktu!

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  W ramach oferty, którą zapewnia nasz ośrodek, który działa na terenie Warszawy możemy zapewnić leczenie uzależnień. Posiadamy komfortowe warunki, w których możemy zapewnić między innymi realizowanie długoterminowych terapii przy leczeniu problemów z alkoholem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka terapii!

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wrocław, Grzegorz Kurowski »

  Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

  Doświadczenie zawodowe:
  -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
  -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

  Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt-krakow.com.pl »

  Jestem psychoterapeutką od trzech lat związaną z Instytutem Gestalt. To tutaj pobierałam nauki psychoterapeutyczne i zgłębiałam tajniki tej ogromnej wiedzy. Dzisiaj pomagam ludziom w zwalczaniu różnych problemów. Moje główne założenia to samoregulacja oraz samopoznanie. To właśnie samopoznanie jest kluczem do szczęścia, z którego jak najbardziej warto skorzystać. Jeśli tylko zależy Ci na tym, aby pozbyć się swoich problemów i być szczęśliwym, razem uda nam się to osiągnąć. Zachęcam do kontaktu!

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna SPPS »

  W wielu przypadkach jedynym miejscem, w którym można otrzymać specjalistyczną pomoc, okazuje się dobra poradnia psychologiczna.
  Jedną ze specjalności jest terapia małżeńska /psychoterapia par, którą prowadzi wykwalifikowany seksuolog i psycholog.
  Ponadto, w ramach terapii indywidualnej, oferujemy pomoc między innymi w leczeniu depresji, stanów lękowych i trudności ze stresem, problemach w relacjach, nieradzeniu sobie z emocjami.
  Realizujemy wsparcie na najwyższym poziomie lekarza psychiatry, psychologa, psychoterapeuty oraz seksuologa.

  Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy zapraszamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie we Wrocławiu. Zapraszamy
  ul. gen. Józefa Hallera 188/29
  53-203 Wrocław
  tel. 728 856 552

  Data dodania: 22 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, pracujący w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, oferują swoim Pacjentom terapię Gestalt i poznawczo behawioralną. Istnieje również możliwość skorzystania z jednorazową poradę psychologiczną. Więcej informacji na stronie OPRO.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie dla psychologów »

  Interesuje Cię szkolenie dla psychologów? Czujesz, że po skończonych studiach nie jesteś w pełni przygotowany do pracy z pacjentem? Zapisz się na szkolenie dla psychologów w Centrum Poznawczo-Behawioralne w mieście Zielona Góra, woj. lubuskie - odbądź szkolenie z zakresu psychoterapii Cognitive Behavioral Therapy, poznaj terapie poznawczo behawioralne, a także terapie lęku. Szkolenia dla psychologów tylko z CePoBe!

  Data dodania: 09 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Detoksvip.pl »

  Nie chcesz dłużej tkwić w uzależnieniu? Skontaktuj się z nami o każdej porze dnia i nocy. Kiedy tylko zechcesz. Możemy przyjechać po Ciebie. Zapewnimy Ci pełną anonimowość. Gwarantujemy detoks w ekskluzywnych warunkach – bezbolesne odtrucie organizmu oraz skuteczną psychoterapii. Dzięki nam zaczniesz cieszyć się życiem.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: