Psychoterapia Wrocław, Terapia par, Psychoterapeuta Wrocław

Psychoterapia Wrocław, Terapia par, Psychoterapeuta Wrocław

Psychoterapia Wrocław. Psychoterapeuta Wrocław. Terapia par.
Zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy zespołu doświadczonych psychoterapeutów.Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną (psychoterapia Wrocław oraz psychoterapia małżeńska) osobom oraz parom, które:
- doświadczają objawów lękowych, nerwicowych, depresji
- odczuwają brak poczucia sensu i celu życia
- przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć)
- pragną rozwiązać problemy w relacjach z partnerem
- chcą poprawić jakość funkcjonowania swojego związku.

Szczegóły strony www.psychoterapia-promente.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapia-promente.pl:

Psychoterapia Wrocław, Terapia par, Psychoterapeuta Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Łódź »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  * indywidualnymi problemami
  * trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  * symptomami fizycznymi i chorob
  * kłopotami z odżywianiem, otyłością
  * stresem i przemęczeniem
  * kryzysami i konfliktami
  * nadużyciami
  * uzależnieniami
  * snami i fantazjami
  * poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  * rozwojem potencjału twórczego
  * odmiennymi stanami świadomości

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Mokotów »

  Współcześnie da się dostrzec skłonność do popadania w problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Zmagamy się ze stresem, problemami osobistymi, bezsennością, depresją, poczuciem osamotnienia? Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z pomocy dobrego psychologa – coraz modniejsze ostatnimi laty. Najistotniejsze w pracy psychologa są predyspozycje i posiadane doświadczenie. Z witryny gabinetu pomocy psychologicznej Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) dowiemy się, czemu warto skorzystać z pomocy tego konkretnego gabinetu terapeutycznego. Nową, ale jednocześnie bardzo potrzebną formą konsultacji jest korzystanie z usług za pośrednictwem Internetu - psycholog online - wsparcie możemy otrzymać nawet nie wychodząc z domu.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Dlaczego cały czas uważamy, że wizyta u terapeuty to coś złego i negatywnego? Na portalu tym omawiamy wszystkie kłopoty nieodłącznie złączone z ludzkim funkcjonowaniem. Nasi profesjonaliści wskażą Ci jak znaleźć ścieżkę satysfakcjonującego życia, udzielą pomocnych rad i zapewnią konieczną psychoterapię psychodynamiczną. Dodatkowo za pomocą naszego serwisu publikujemy Państwu wartościowe i ciekawe informacje na tematy takie jak: psychoterapia, psychologia oraz szczegółowy opis tego, jakie kwalifikacje zdobyli nasi specjaliści.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Hipnoza to nie magia to stan umysłu, tak twierdzi Dr Janisław Paciorek który zajmuje się leczeniem chorób psychosomatycznych za pomocą hipnozy. Terapia uzależnień hipnozą nie wyklucza innych form terapii, jest częstym dodatkiem do leczenia klinicznego, czy wręcz substytutem tej formy leczenia, jednakże wspaniale nadaje się do leczenia depresji dając dowody swej skuteczności już wcześniej niż medycyna konwencjonalna. Korzystanie z pomocy hipnotyzera to we współczesnym świecie świadomy wybór odstawienia na bok leków medycyny klasycznej. Hipnotyzer potrafi dzięki sugestii wpłynąć na nasze zachowania i na nasz ciąg na przykład do alkoholu.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Anoreksji, Leczenie Bulimii »

  Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu skupia się głównie na leczeniu takich zaburzeń psychicznych jakimi są anoreksja i bulimia. Oba przypadki potrzebują pomocy specjalistycznej. Leczenie bulimii jest konieczne gdy zauważasz ataki żarłoczności łączące się jednocześnie z metodami zapobiegającymi przyrost wagi takimi jak: prowokowanie wymiotów, nadużywanie środków przeczyszczających, drakońskie diety i/lub głodówki lub wycieńczające ćwiczenia fizyczne. W przypadku niechęci spożywania posiłków, nagłego spadku wagi ciała, mimo małej masy ciała określanie siebie jako osoby otyłej, jak i zaburzeń endokrynnych ( zanik miesiączek u kobiet, dziewcząt oraz utrata zainteresowań seksualnych i potencji w przypadku mężczyzn) należy zgłosić się na leczenie anoreksji.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Warszawska Poradnia Pomocy Psychologicznej to miejsce, w którym porad udzielają specjaliści - psycholodzy, logopedzi, psychoterapeuci. Niesiemy pomoc zarówno naszym najmłodszym pacjentom, jak i osobom dorosłym. Pomagamy w wyjściu z uzależnień, z radzeniem sobie w codziennym życiu, a także z poczuciem pustki po odejściu bliskiej osoby. Organizujemy także warsztaty psychologiczne i psychoterapię dla par.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • IzabelaBoryczka.pl - Psycholog Wrocław »

  Ośrodek terapii psychologicznej, jaki prowadzimy zapewnia pomoc wszystkim osobom, które cierpią na dolegliwości z zakresu różnych dziedzin psychologii. W naszym ośrodku pracuje psychiatra, psycholodzy, psychoterapeuci, psycholog dziecięcy, terapeuci uzależnień, mediator rodzinny, dietetyk, pedagog, seksuolog. Zapewniamy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz przy nawiązaniu współpracy kontrakt terapeutyczny. Zapraszamy do kontaktu1

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje »

  Seksuolog, psycholog Gdańsk, Sopot, Gdynia, trójmiasto - Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Zapraszamy - kliknij w link i zobacz więcej co polecamy. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, konsultacje terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela doświadczony psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Profesjonalny psycholog zaprasza.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Poznań »

  Doskonała przychodnia psychiatryczna w mieście Poznań? Sprawdź co proponuje Dr Paulina Klonowska-Woźniak. To psychiatra Poznań działający od lat w branży, oferujący najlepsze rozwiązania. Hasła takie jak psychiatra depresja, psychiatra gabinet sprawiają, że pojawia się wielu lekarzy. Wybierając jednak to co proponuje Dr Paulina Klonowska-Woźniak można mieć pewność, że wybierzemy najlepiej

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć »

  "Gabinet psychoterapii PoWracając do siebie" umożliwi Ci powrót do siebie, gdy czujesz, że jesteś w kryzysie, że sobie nie radzisz. W bezpiecznej atmosferze z pomocą psychologa psychoterapeuty będziesz mógł przyjrzeć się swoim emocjom, zachowaniom, myślom. W gabinecie psychoterapii będziesz mógł uzyskać pomoc w kryzysie emocjonalnym, partnerskim, zdrowotnym. Gdy czujesz, że masz depresję, gdy męczą Cię stany lękowe, nie radzisz sobie w relacjach z ludźmi, masz problemy ze znalezieniem pracy lub jej utrzymaniem, umów się na spotkanie do psychoterapeuty przyjmującego w Krakowie w Podgórzu. Tutaj w gabinecie psychologa uzyskasz wsparcie, zrozumienie, spotkasz się z życzliwą nieoceniającą atmosferą. Psychoterapeuta Iwona Kopeć zadba o to byś czuł się bezpiecznie podczas rozmowy.

  Data dodania: 21 09 2019 · szczegóły wpisu »