Sprzęt medyczny Podkategoria: Sprzęt medyczny

« poprzednia strona · 4
 • Profesjonalna obsługa »

  Profesjonalna obsługa charakteryzuje salon peruk Rokoko w Gdańsku. W salonie tym kupisz peruki naturalne oraz peruki syntetyczne wysokiej jakości - każda z peruk naturalnych i syntetycznych, którą oferuje salon Rokoko wykonana jest z największą starannością. Wybierz kolor, cięcie i styl, który będzie dopasowany do Ciebie i pamiętaj, że profesjonalna obsługa pomoże Ci w wyborze peruki i środków do jej pielęgnacji!

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nebulizatory w Secura Nova »

  Spółka Secura Nova to sprzęt medyczny do samodzielnej inhalacji w atrakcyjnych cenach oraz świetnej jakości. Producenci sprzętu medycznego prześcigają się w rozmaitych pomysłach jak ulżyć chorym, którzy zmagają się z bólem jak również cierpieniem powiązanym z dolegliwościami górnych dróg oddechowych. W tym celu na ogólny rynek trafiają wszelkiego rodzaju nowej generacji nebulizatory czy też komory inhalacyjne. W zależności od rodzaju choroby lekarz podejmuje decyzję, czy np. wystarczy inhalator do terapii, czy też niezbędny jest ssak medyczny. To ostatnie urządzenie doskonale się sprawdza, jeżeli zachodzi potrzeba usunięcia z organizmu chorego zbytniej ilości płynów. Zachęcamy do naszego portalu sprzedażowego internetowego.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • YellowSPORT - internetowy sklep medyczny »

  Jesteś sportowcem szukającym profesjonalnego sprzętu medycznego? A może otwierasz swój gabinet fizjoterapeutyczny i szukasz odpowiedniego miejsca, by skompletować sprzęt do gabinetu? W yellowSPORT mamy wszystko co potrzebne. Nasz sprzęt medyczny to gwarancja najwyższej jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • MEDIMALL.PL - Dystrybutor Becton Dickinson »

  Internetowy sklep medyczny Medimall.pl to kompleksowe zaopatrzenie placówek medycznych, gabinetów lekarskich, kosmetycznych i punktów pobrań.
  W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów Becton Dickinson z kategorii: terapia infuzyjna, leczenie cukrzycy i systemy poboru krwi.

  Igły BD Microlance 0,3x13 mm 30G: najpopularniejsze igły iniekcyjne na polskim rynku. Cechują się ostrzem zaprojektowanym i wykonanym najnowszą technologią z potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi i testami klinicznymi wysoką wartość współczynnika penetracji. 

  W naszej ofercie znajdziecie również inne produkty tego oraz innych producentów. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, profesjonalne doradztwo i szybkie dostawy. 

  Zapraszamy do współpracy. 

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • MedReha - Sklep Medyczny Online »

  Specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Posiadamy asortyment niezbędny w leczeniu i powrocie do zdrowia.W naszym asortymencie znajdą Państwo zaopatrzenie ortopedyczne stosowane przy większości schorzeń i urazów. Oferujemy między innymi różnego typu ortezy i stabilizatory, balkoniki i chodziki a także produkty pomocne przy opiece nad chorymi.Zdrowie jest najważniejsze, zatem sprzęt który oferujemy jest pewny i sprawdzony.Zapewniamy, że oferta przygotowana przez internetowy sklep medyczny MedReha nie zawiedzie żadnego Klienta.

  Data dodania: 25 06 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny - nowa strona:

Adres: