Stelmasiak Teresa alergologia lublin

Stelmasiak Teresa alergologia lublin

W Lublinie mieści się Specjalistyczny gabinet alergologiczny Stelmasiak Teresa. Leczymy osoby dorosłe także dzieci. Zapobiegamy alergii również leczymy ją. Zalecamy godziwe leki lokalne i ogólne dla pacjentów, jacy wymagają leczenia alergologicznego. Prowadzimy odczulania i inhalacje lecznicze. Realizujemy testy skórne punktowe, natywne z naturalnymi pokarmami, z krwi oraz naskórkowe. Posiadamy należyty sprzęt medyczny do wykonywania przydatnych badań. W celu rejestracji prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty w gabinecie alergologicznym w Lublinie. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony alergolog.lublin.pl:

Podlinkuj stronę alergolog.lublin.pl:

Stelmasiak Teresa alergologia lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Rehabilitacji »

  Gabinet Rehabilitacji Ruchowej Warszawa powstał w 2006 roku. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ruchowa niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych metod rehabilitacji, takich jak: NDT Bobath, PNF i wiele innych. Zapraszamy wszystkich z Warszawy, okolic i przyjezdnych do naszego specjalistycznego gabinetu.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do gabinetu lekarskiego »

  Oprogramowanie dla medycyny proponowane przez iMed24 umożliwia synchronizację danych zebranych w wielu jednostkach rozproszonych geograficznie. Pozwala również na zarządzanie uprawnieniami dostępu do systemu dla poszczególnych użytkowników. iMed24 to program dla przychodni, który pozwala na gromadzenie i zarządzanie dokumentacją medyczną w formie elektronicznej. Zaimplementowane w nim ergonomiczne narzędzia przyspieszają i ułatwiają pracę. iMed24 umożliwia tworzenie elektronicznych kart wizyt, recept i kuponów RUM oraz tworzenie ich wydruków.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lecziko - gabinet rehabilitacji leczniczej »

  co leczymy? rwa kulszowa, rwa ramienna, bole plecow, bole glowy, halluxy, porazenie nerwu twarzowego, stany po udarach, nerwobole pochodzenia kregoslupowego, leczenie skolioz u dzieci, choroba zwyrodnieniowa stawow, dzyskopatie, ostrogi pietowe, lumbago, zwichniecia w kostce, skrecenia w kostce, lokiec tenisisty, lokiec golfisty,

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Wrocław »

  Zaawansowane cyfrowe aparaty słuchowe mają mocne baterie do aparatów słuchowych, które mogą wytrzymać nawet kilka miesięcy. Nabywając aparaty słuchowe zmniejszamy nasz niedosłuch, który może przekształcić się w coś naprawdę poważnego. O słuch trzeba dbać, więc chodźmy raz na jakiś czas badanie słuchu. Niedosłuch pojawia się powoli, więc można z nim walczyć. Pożyteczne wtedy są cyfrowe aparaty słuchowe. Wiele osób zamartwia się, że będą musieli bardzo często wymieniać baterie do aparatów słuchowych, lecz to nieprawda. Jeśli chodzi o nowoczesne baterie do aparatów słuchowych, to można powiedzieć, że mają żywotność nawet do roku.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia si Warszawa »

  Jesteśmy wysoko wykwalifikowaną grupą specjalistów, którzy starają się jak mogą pomóc jak największej grupie dzieci prowadząc terapie integracji sensorycznej. Logopedia jest dziedziną, którą opanowaliśmy perfekcyjnie. Wszelkie informacje dotyczące programu naszych terapii dostępne są na naszej stronie internetowej. Postaramy się bardzo by twoje dziecko już wkrótce miało o wiele mniejsze problemy z wymową.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja po udarze będzin »

  Nasza ośrodek medyczny działa już od 1997 roku. Specjalizujemy się w leczeniu poważnych problemów neurologicznych, jakie powstają u pacjentów po wypadkach oraz chorobach. Oferta naszego ośrodka to również prowadzenia terapii oraz rehabilitacji związanych z poważnymi urazami kręgosłupa. Oferujemy rehabilitację w domu pacjenta. Zapewniamy leczenie ze strony zespołu specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • LECZNICA DLA ZWIERZĄT W PAŁACYKU Weterynarz Szczecin »

  Usytuowana w Szczecinie Lecznica dla małych zwierząt W PAŁACYKU funkcjonuje już od przeszło 18 lat, ratyfikowana przez Radę Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej. Na miejscu proponowane jest Państwu wszechstronne poradnictwo na temat właściwej pielęgnacji zwierzęcia. Naszą podstawową specjalizacją jest jednakże chirurgia, obsługiwana przez lekarza weterynarii wykształconego w tej specjalności. Dodatkowo mogą nam Państwo powierzyć także realizację specjalistycznych badań diagnostycznych i zaproponowanie metod leczenia. Pełny profil usług przeprowadzanych w Lecznicy Weterynaryjnej W PAŁACYKU zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Poznań »

  Logopeda dziecięcy w Poznaniu, pani Joanna Trzyna, zajmuje się przede wszystkim diagnozą i leczeniem opóźnień w rozwoju mowy, jak również wadami wymowy, profilaktyką logopedyczną, jąkaniem, afazją i dysfazją, prawidłowym oddychaniem i połykaniem. Gabinet przystosowany jest do potrzeb najmłodszych pacjentów. Wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie logopedyczne i pedagogiczne gwarantują wysoką skuteczność terapii.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Polkard »

  Szukasz doświadczonego lekarza specjalisty neurologa, ginekologa lub stomatologa ?. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum Polkard w Olsztynie. Kompleksowo, szybko i bezpiecznie badamy naszych pacjentów. Umawiamy pacjentów na konsultacje specjalistyczne, zajmujemy się leczeniem żył kończyn dolnych, a w szczególności posiadamy najlepszych specjalistów ortodoncji i stomatologii. Wszystko, to w trosce o piękny i zdrowy uśmiech naszych pacjentów. Porady i zabiegi wykonujemy również bezpłatnie w ramach NFZ.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Łódź »

  W gabinecie okulistyki i neurologii – Oczyvista, pracuje wykwalifikowana kadra okulistów i lekarzy neurologów, którzy świadczą swoje usługi wyłącznie przy pomocy profesjonalnych sprzętów do badań.Lekarze neurolodzy z gabinetu Oczyvista zapraszają do siebie osoby chore na Parkinsona, osoby cierpiące na częste bóle głowy i kręgosłupa, a także pacjentów, którzy przeszli udar mózgu.Można także podjąć się leczenia oraz skorzystać z diagnostyki chorób oczu, wad refrakcji, schorzeń siatkówki, zaćmy i jaskry, a także zapalenia błony naczyniowej oka.

  Data dodania: 23 04 2019 · szczegóły wpisu »