Terapia grupowa kraków

Terapia grupowa kraków

Usługi dedykowane, wsparcie pierwszego kontaktu, warsztaty rozwoju - Centrum Psychoterapii - psychoterapeuta, psycholog Kraków, Katowice, Olkusz. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna. Psychoedukacja i psychoterapia w Olkuszu - terapia indywidualna, terapia par oraz terapia grupowa. Zapraszamy - treningi, psycholog, psychoterapeuta, terapia par, grupowa, indywidualna. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.

Szczegóły strony www.centrumpsychoterapii.eu:

Podlinkuj stronę www.centrumpsychoterapii.eu:

Terapia grupowa kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 368

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychoterapii Wrocław, Grzegorz Kurowski »

  Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

  Doświadczenie zawodowe:
  -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
  -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

  Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychiatryczna warszawa »

  Witryna informacyjne niepublicznej przychodni specjalizującej się w leczeniu chorób psychicznych. Dzięki zamieszczonym na stronie informacjom, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat działania placówki, cen, jakie w niej obowiązują. W specjalnej zakładce umieszona jest też lista pracowników, wśród których liczni są specjaliści z dziedziny psychiatrii, legitymujący się specjalizacjami II stopnia lub zawodowym stopniem doktora. Dzięki temu pacjenci mogą już na początku zdecydować o wyborze lekarza prowadzącego. Dane kontaktowe zawarte na stronie z pewnością przyśpieszą wizytę.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - Psycholog Warszawa »

  Ośrodek POZA CENTRUM niedaleko Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu istnieje od czerwca 2000 roku. Psychologowie i psychoterapeuci ośrodka w pracy z ludźmi wykorzystują metodę opracowaną przez doktora Arnolda Mindella nazywaną w skrócie pracą z procesem, psychologią procesu (POP). Psychoterapia Procesu znajduje czynne zastosowanie zarówno w przypadkach pracoholizmu, stresu, jak i psychologicznych podłożach chorób somatycznych czy w warsztatach rozwojowych.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk »

  Podejście integratywne w psychoterapii, które prezentujemy jako zespół, ujmuje człowieka jako integralną całość funkcjonującą w wielu aspektach: biologicznym, behawioralnym, emocjonalnym, poznawczym, interpersonalnym, egzystencjalnym i systemowym.W podejściu integratywnym na wybór metody pracy ma wpływ to, co i w jaki sposób zgłasza klient. Terapeuta nie narzuca swojej interpretacji ani sposobu pracy. Wielość stosowanych technik zaczerpniętych z różnych kierunków psychoterapeutycznych pozwala na dostosowanie języka zmiany do sposobu myślenia i działania klienta. Rozwiązanie nie jest jedynie skutkiem podania metody poradzenia sobie z problemem, ale rodzi się z zasobów pacjenta. Jest z nim zgodne i na miarę jego aktualnych możliwości.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Mokotów »

  Współcześnie da się dostrzec skłonność do popadania w problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Zmagamy się ze stresem, problemami osobistymi, bezsennością, depresją, poczuciem osamotnienia? Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z pomocy dobrego psychologa – coraz modniejsze ostatnimi laty. Najistotniejsze w pracy psychologa są predyspozycje i posiadane doświadczenie. Z witryny gabinetu pomocy psychologicznej Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) dowiemy się, czemu warto skorzystać z pomocy tego konkretnego gabinetu terapeutycznego. Nową, ale jednocześnie bardzo potrzebną formą konsultacji jest korzystanie z usług za pośrednictwem Internetu - psycholog online - wsparcie możemy otrzymać nawet nie wychodząc z domu.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Łódź - Terapea »

  Istnieje wiele problemów, które mogą sprawiać wrażenie niemożliwych do rozwiązania. Brak sukcesów w radzeniu sobie ze stresem i napięciem, niewłaściwa komunikacja z innymi ludźmi, żal po stracie bliskiej osoby, czy też problemy alkoholowe najbliższych członków rodziny to zatem tylko niektóre z nich. Prywatny gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji Terapea został stworzony po to, aby udowodnić, że żaden z wymienionych problemów nie jest niemożliwy do rozwiązania, osoby, które nadal uważają, że nie może być to prawdą wypada więc w szczególny sposób zachęcić do odwiedzenia prowadzonej przez jego pracowników strony internetowej.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Toruń »

  Nazywam się Violetta Ponczek. Jestem psychologiem - specjalność kliniczna. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Psychologa. Jestem psychologiem klinicznym i pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi. Jeżeli masz problem natury psychologicznej i borykasz się z różnymi trudnościami takimi jak depresja, stres, fobie, uzależnienia ( min. alkohol, narkotyki, papierosy, hazard, gry, komputer), anoreksja, bulimia, trudności i kryzys emocjonalny, brak motywacji do działania, poczucie utraty sensu życia, żałoba, strata, śmierć, myśli samobójcze, wypalenie zawodowe, uczucie stałego zmęczenia, poczucie braku własnej wartości, problemy w związku, problemy w kontaktach społecznych, problemy z dziećmi.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Częstochowa- psychoterapia »

  Gabinet psychoterapii w mieście Częstochowa- psycholog, psychoterapeuta mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska prowadzi konsultacje psychologiczne oraz pomoc psychoterapeutyczną. Pomoc proponowana jest indywidualnie lub grupowo we zakresie szerokiej grupy problemów oraz zaburzeń psychologicznych. Psychoterapeuta specjalizuje się w terapii nerwic oraz depresji. Inną ciekawą propozycją gabinetu może być terapia małżeńska. Zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkie te osoby poszukujące pomocy psychologicznej oraz psychoterapeutycznej. Usługi tam świadczone są z zachowaniem wysokiej jakości usług. Sposób rejestracji oraz umawiania wizyt zapewnia bezpieczeństwo oraz anonimowość.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Terapia par, Psychoterapeuta Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław. Psychoterapeuta Wrocław. Terapia par.
  Zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy zespołu doświadczonych psychoterapeutów.Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną (psychoterapia Wrocław oraz psychoterapia małżeńska) osobom oraz parom, które:
  - doświadczają objawów lękowych, nerwicowych, depresji
  - odczuwają brak poczucia sensu i celu życia
  - przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć)
  - pragną rozwiązać problemy w relacjach z partnerem
  - chcą poprawić jakość funkcjonowania swojego związku.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, pracujący w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, oferują swoim Pacjentom terapię Gestalt i poznawczo behawioralną. Istnieje również możliwość skorzystania z jednorazową poradę psychologiczną. Więcej informacji na stronie OPRO.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »