Zdrowie Podkategoria: Zdrowie

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Atlaszdrowia.pl »

  Jeżeli nie wiesz, jaka dieta odchudzająca będzie dla Ciebie najlepsza, jeśli masz problemy z poprawieniem swego dotychczasowego sposobu żywienia, gdy brak Ci fachowej wiedzy odnośnie pielęgnacji swojej urody, koniecznie powinieneś zajrzeć na stronę internetową Atlas Zdrowia. Proponujemy cyklicznie dodawane, regularnie publikowane rozmaite artykuły specjalistyczne, poświęcone szeroko rozumianemu dbaniu o kondycję.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hazard w pigułce »

  Alkoholizm, narkomania, zakupoholizm, siecioholizm i inne uzależnienia. Jeśli chcesz się o nich dowiedzieć czegoś więcej, odwiedź naszą stronę internetową. Na naszym portalu znajdziesz między innymi dokładne opisy wszystkich nałogów, dodatkowo testy diagnozujące oraz bazę danych ośrodków terapeutycznych i grup wsparcia na terenie całego kraju. Masz również możliwość z naszą pomocą anonimowo skontaktować się ze specjalistą, by uzyskać profesjonalne porady w tym zakresie.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA poz kraków »

  Klinika Krakowska to wyspecjalizowana placówka która proponuje wszechstronną opiekę medyczną. Klinika posiada dwa oddziały znajdujące się przy ul. Mehoffera i Zachodniej. W naszych przychodniach pracują lekarze interniści, kardiolodzy, ginekolodzy, diabetolodzy, chirurdzy, okuliści i psychiatrzy. Prowadzimy pełen zakres usług medycyny pracy, czyli badania wstępne, okresowe i kontrolne, a także badania sanitarno-epidemiologiczne. Dodatkowo proponujemy pomoc poradni medycyny sportowej gdzie diagnozowane są wszystkie przypadki kontuzji spowodowane wyczynowym i amatorskim uprawianiem sportu. Mamy także w pełni przygotowaną poradnię rehabilitacyjną. Warto nadmienić, że Klinika Krakowska ma podpisaną umowę z NFZ na świadczenie usług medycznych. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIP DENTAL implanty bielsko »

  Proponujemy leczenie dentystyczne w Prywatnej Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP DENTAL w Bielsko-Białej. Zajmujemy się leczeniem podstawowym i kanałowym, a także ortodoncją i implantologią. Wykonujemy zabiegi, których celem jest dbanie o wygląd zębów, w tym odbudowę zniszczonych zębów przy wykorzystaniu koron pełnoceramicznych i ich wybielanie. Leczenie zębów często wymaga kilku wizyt w gabinecie dentystycznym, dlatego naszym klientom proponujemy możliwość płatności w ratach za wykonane zabiegi. Pełna oferta naszej kliniki, a ponadto dane kontaktowe do nas znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Actireh centrum rehabilitacyjne olsztyn »

  W firmie „Actireh” wykonalna jest kompleksowa kuracja ruchem przy użyciu różnych działających procedur przeprowadzanych przez kadrę zawodowców. Propozycja skierowana jest zarówno do wcześniaków oraz dzieci z dziecięcym porażeniem mózgowym, jak również osób dorosłych z chorobami układu nerwowego oraz dla wszystkich po urazach kręgosłupa bądź udarze. Metody wykorzystywane w gabinecie „Actireh” wpływają na reformę wymowy, poprawę synchronizacji ruchowej, pomagają przy wadach postawy bądź nadpobudliwości. Na miejscu ewentualne jest skonsultowanie się z lekarzem specjalności ortopedycznej bądź neurologopedycznej. Szczegóły zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krem Erazaban »

  Opryszczka na ustach może spotykać wszystkich, w dowolnym wieku. Dlatego my chcemy zaproponować współczesny specyfik, jakim jest Erazaban. Przede wszystkim działa o wiele szybciej, aniżeli inne, a przy tym nie pozostawia białych cieni na ustach. Dzięki medykamentowi przebieg opryszczki jest dużo łagodniejszy i krótszy. Lek Erazaban zezwala bezpiecznie i efektywnie pozbyć się problemu. Po więcej treści zapraszamy na www.erazaban.pl. Wszystkie najważniejsze dane i odpowiedzi na zagadnienia na temat medykamentu znajdują się w jednym miejscu.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sok noni »

  Chcesz zyskać zdrowie, poczucie humoru, entuzjazm, dobre samopoczucie i energię? Wejdź na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą soku z Noni. Nie są to jedyne korzyści płynące z konsumowania tego specyficznego soku. Istnieje bowiem aż 28 powodów oraz korzyści płynących z picia soku Noni.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita drażliwego objawy choroby z Sanprobi IBS. »

  Sanprobi IBS to przebadany i bezpieczny probiotyk, wspierający mikroflorę jelitową. Jego zażywanie może Ci pomóc w takich przykrych dolegliwościach jak na przykład: wzdęcia, bóle brzucha, nadmierne oddawanie gazów, nieregularne wypróżnianie (biegunki, zaparcia). Do kupienia w aptekach w całej Polsce.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Trzcinowicz gabinet okulistyczny wrocław »

  Jednym z najbardziej nowoczesnych i profesjonalnych zakładów optycznych we Wrocławiu bez wątpliwości jest Zakład Optyczny Joanny i Macieja Trzcinowicz. W oparciu o wieloletnią tradycję Zakład proponuje szeroką ofertę, w której odnaleźć można: oprawy okularowe, szeroką gamę okularowych soczewek mineralnych i organicznych, okulary przeciwsłoneczne z soczewkami chroniącymi oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, duży wybór soczewek kolorowych, korygujących i ozdobnych, jak również akcesoria i dodatki okulistyczne. Zakład posiada profesjonalny, doskonale wyposażony gabinet okulistyczny oraz pracownię optyczną, które umożliwiają prowadzenie kompleksowych badań. Specjaliści Zakładu pomogą w dopasowaniu najlepszego rozwiązania każdemu pacjentowi.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot »

  Płaskostopie poprzeczne, halluxy, ostroga piętowa, bóle kolan, zwyrodnienie stawów biodrowych, a także wiele innych - są to schorzenia, jakie można skutecznie leczyć z użyciem specjalnych wkładek ortopedycznych. Diagnozowaniem takich schorzeń oraz przygotowywaniem odpowiednio dopasowanej wkładki ortopedycznej zajmuje się pedorthista. Tego specjalistę od diagnozy i leczenia nieprawidłowości oraz schorzeń w biomechanice kończyn dolnych znajdą Państwo w „Comfort Ortho JKB”. Jest to firma istniejąca w Warszawie już od 2003 roku. Założył ją Pan Janusz Kot razem z żoną. Wszelkie szczegóły dotyczące jej oferty odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O. usg gdynia »

  Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Sopocie już od ponad czterdziestu lat. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku placówka działała pod nazwą Lekarskiej Spółdzielni Medycyny Pracy. Dzień dzisiejszy specjaliści są bogatsi o całe dekady doświadczeń i odkrycia nauki i techniki, co w dużej mierze ułatwia im realizację celu, jakim jest niesienie pomocy cierpiącym. Medycyna Specjalistyczna zrzesza lekarzy najróżniejszych dziedzin. Można skorzystać tu zarówno z usług stomatologa, jak również lekarzy chorób układu oddechowego, okulisty i wielu innych. Szczegółowe informacje o zakresie świadczonych usług znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.cmvolver.pl »

  Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług sprawdzonego stomatologa zapraszamy na stronę internetową Centrum Medycznego Volver. W placówce można wykonać między innymi badania diagnostyczne RTG a także skorzystać z usług periodontologicznych - obejmujących profilaktykę oraz leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Dodatkowo zajmujemy się również stomatologią estetyczną oraz ortodoncją. Oferujemy dużo badań laboratoryjnych bez skierowania z możliwością internetowego odbioru wyników. Na wizytę można się zapisać w rejestracji lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-18 i w sobotę: 9-13.

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym pacjentom możliwość korzystania z nowoczesnych zabiegów medycznych związanych z leczeniem i rehabilitacją. Dla osób poszkodowanych w wypadkach oferujemy bezpłatną rehabilitacją. Nasz ośrodek medyczny posiada nowoczesny sprzęt oraz zespół doświadczonych, certyfikowanych rehabilitantów. Jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie pełnego zakresu rehabilitacji z wykorzystaniem laserów, lamp. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy z naszą firmą!

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHARM SUPPLY SP. Z O.O. suche oczy »

  Biolan, Biolan Gel, Clarastill, KeratoStill, Tears Again, Vitreolent,, Dorzostill czy też Gel 4000 to preparaty służące do leczenia jak i ochrony oczu. Wytwarzane są przez cenione zagraniczne firmy, z którymi współpracuje Pharm Supply Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Firma Pharm Supply trudni się dostarczaniem powyższych preparatów już od 20 lat. Jej długoletnie doświadczenie, współpraca z wieloma dystrybutorami a także kadra wyszkolonych przedstawicieli medycznych sprawiają, że produkty te znane są i dostępne na terenie całego kraju. Wymienione powyżej środki medyczne charakteryzują się najwyższą jakością i zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detoksykacja poalkoholowa »

  Już dzisiaj zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą, w której znajdziesz m.in. detox alkoholowy oraz odtrucia poalkoholowe. Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie, troska o każdego pacjenta oraz dyskrecja i skuteczność to nasza wizytówka. Polecamy także wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących chorób alkoholowych, problemów w tej dziedzinie oraz profilaktyki. Dzięki nam szybko powrócisz do normalnego życia i na zawsze pożegnasz się z nałogiem. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrumwitaminowe.pl »

  Centrum Witaminowe Poznań poprzez używanie kroplówek witaminowych uzyskuje wydajne uzupełnienie wszelkich niedoborów w organizmie. Metoda polega na podawaniu witamin, elektrolitów oraz innych składników odżywczych bezpośrednio do krwioobiegu. Najszybszy i najbardziej skuteczny efekt terapii witaminowej spośród osiągalnych na rynku. Kroplówki witaminowe oferowane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Podanie kroplówki rozpoczyna się od zebrania od pacjenta wywiadu medycznego. Po diagnostyce potrzeb pacjenta oraz jego oczekiwań dokonujemy wyboru właściwej kroplówki.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Gorzów »

  Zapraszam do prywatnego gabinetu i jednocześnie sklepu Bednarek działającego na rynku gorzowskim od kilkunastu lat na ulicy Piłsudskiego oraz Witosa. Wszyscy pacjenci leczący się w prywatnych gabinetach okulistycznym Bednarek mają jednocześnie możliwość zakupu okularów oraz soczewek.... Mogą również być kierowani na zabiegi diagnostyczne, operacyjne, laserowe do placówek współpracujących z NFZ.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Qi-Med. Molenda M. rehabilitacja medyczna katowice »

  Prezentujemy Państwu Qi-med.com. Nasz gabinet znajduje się w Katowicach. Zajmujemy się medycyną chińską i fizjoterapią. Wykorzystujemy metody naturalne, mobilizujące organizm do samodzielnego powrotu do równowagi. Proponujemy: akupunkturę klasyczną, akupunkturę kosmetyczną, konsultację dietetyczną, konsultację ziołową, viofor JPS, terapię manualną a także osteopatię, nowoczesną fizjoterapię, mikrokinezyterapię, kinesiology taping oraz masaż. Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę oraz kojące zabiegi. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w naszym gabinecie. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Września »

  Oferta szkoleniowa Centrum Psychologicznego MIND przygotowała wraz z Pracownią "Czas na zmiany" wydaje się być świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób o asertywnej postawie, jak także dla tych, którzy asertywnego nastawienia po prostu nie mają. Poznański psycholog na wiedzy, jak również praktyce którego budujemy swoją propozycję - zaproponuje uczestnikom warsztatów metody radzenia sobie z emocjami, porażkami, ze stresem, a także zaproponuje efektywne metody podejmowania marzeń. Psychoterapia przez niego prowadzona natomiast to oręż w zmaganiu się z zaniżonym poczuciem sensu czy własnej wartości.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie na TAK - Zdrowie na TAK »

  Portal ZdrowieTAK.pl to pełna wartościowych treści strona internetowa dotycząca zdrowego stylu życia i diety. Znajdują się tutaj praktyczne wskazówki, dzięki którym każdy może lepiej zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Strona zawiera wiele ciekawych artykułów o psychice i emocjach oraz o wpływie stresu na zdrowie i skutecznych technikach relaksacyjnych.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa strona:

Adres: