Zdrowie Podkategoria: Zdrowie

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Biustonosze, stroje kąpielowe dla Amazonek »

  W sklepach stacjonarnych znajdziesz profesjonalne biustonosze, stroje kąpielowe dla Amazonek. W sklepach Rokoko wykwalifikowany zespół dobierze protezy piersi, biustonosze i stroje kąpielowe, turbany, a także peruki z włosów syntetycznych. Biustonosze, stroje kąpielowe dla Amazonek - kupisz je w sklepach stacjonarnych dla Amazonek na terenie całej Polski (Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław).

  Data dodania: 11 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita drażliwego objawy choroby z Sanprobi IBS. »

  Sanprobi IBS to przebadany i bezpieczny probiotyk, wspierający mikroflorę jelitową. Jego zażywanie może Ci pomóc w takich przykrych dolegliwościach jak na przykład: wzdęcia, bóle brzucha, nadmierne oddawanie gazów, nieregularne wypróżnianie (biegunki, zaparcia). Do kupienia w aptekach w całej Polsce.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIP DENTAL implanty bielsko »

  Proponujemy leczenie dentystyczne w Prywatnej Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP DENTAL w Bielsko-Białej. Zajmujemy się leczeniem podstawowym i kanałowym, a także ortodoncją i implantologią. Wykonujemy zabiegi, których celem jest dbanie o wygląd zębów, w tym odbudowę zniszczonych zębów przy wykorzystaniu koron pełnoceramicznych i ich wybielanie. Leczenie zębów często wymaga kilku wizyt w gabinecie dentystycznym, dlatego naszym klientom proponujemy możliwość płatności w ratach za wykonane zabiegi. Pełna oferta naszej kliniki, a ponadto dane kontaktowe do nas znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atlaszdrowia.pl »

  Jeżeli nie wiesz, jaka dieta odchudzająca będzie dla Ciebie najlepsza, jeśli masz problemy z poprawieniem swego dotychczasowego sposobu żywienia, gdy brak Ci fachowej wiedzy odnośnie pielęgnacji swojej urody, koniecznie powinieneś zajrzeć na stronę internetową Atlas Zdrowia. Proponujemy cyklicznie dodawane, regularnie publikowane rozmaite artykuły specjalistyczne, poświęcone szeroko rozumianemu dbaniu o kondycję.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sok noni »

  Chcesz zyskać zdrowie, poczucie humoru, entuzjazm, dobre samopoczucie i energię? Wejdź na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą soku z Noni. Nie są to jedyne korzyści płynące z konsumowania tego specyficznego soku. Istnieje bowiem aż 28 powodów oraz korzyści płynących z picia soku Noni.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.alesoczewki.com/ »

  Mamy świadomość tego, jak wiele możliwości i jak wiele produktów znajduje się obecnie na rynku. Jednak nasz produkt cieszy się naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że jeśli chodzi o soczewki toryczne, to będą one w stanie spełnić oczekiwania właściwie każdego z państwa. Już dziś można zapoznać się z naszą ofertą, by móc w późniejszym czasie dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy pewni, że nasz produkt zachwyci Państwa aż do tego stopnia, że w późniejszym czasie również na niego się zdecydujcie.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • APTEKA MGR FARM. KATARZYNA GNIEDZIEJKO antybiotyki pułtusk »

  Leki recepturowe oraz leki bez recepty to główne składniki asortymentu naszych Aptek w Pułtusku. W obu punktach sprzedaży dostępne są także leki homeopatyczne (produkowane m.in. za sprawą Dagomed oraz Sanum), suplementy diety, antybiotyki i preparaty na odchudzanie, środki antykoncepcyjne. Okulary do czytania, glukometry i kule łokciowe także nabędą Państwo u nas. Wszystkie artykuły są wypróbowane i pochodzą od renomowanych wytwórców środków i akcesoriów farmaceutycznych albo oprzyrządowania. Szczegółowe informacje o Aptece czy wyborze leków i innych dystrybuowanych specyfików bądź oprzyrządowania medycznego osiągalne są na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inhalacja »

  Poradnik na temat aerozoloterapii na stronie inhalacja.pl jest propozycja dla wszystkich osób prowadzących leczenie drogą wziewną, ale też dla ludzi którzy chcą z możliwości aerozoli zacząć korzystać. W przestrzeni publicznej funkcjonuje wiele mylnych przekonań na temat aerozoloterapii które w naszych tekstach staramy się wyjaśniać i tłumaczyć. Czy inhalacja i nebulizacja to to samo? Piszemy o tym w naszym artykule.

  Data dodania: 23 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hazard w pigułce »

  Alkoholizm, narkomania, zakupoholizm, siecioholizm i inne uzależnienia. Jeśli chcesz się o nich dowiedzieć czegoś więcej, odwiedź naszą stronę internetową. Na naszym portalu znajdziesz między innymi dokładne opisy wszystkich nałogów, dodatkowo testy diagnozujące oraz bazę danych ośrodków terapeutycznych i grup wsparcia na terenie całego kraju. Masz również możliwość z naszą pomocą anonimowo skontaktować się ze specjalistą, by uzyskać profesjonalne porady w tym zakresie.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA poz kraków »

  Klinika Krakowska to wyspecjalizowana placówka która proponuje wszechstronną opiekę medyczną. Klinika posiada dwa oddziały znajdujące się przy ul. Mehoffera i Zachodniej. W naszych przychodniach pracują lekarze interniści, kardiolodzy, ginekolodzy, diabetolodzy, chirurdzy, okuliści i psychiatrzy. Prowadzimy pełen zakres usług medycyny pracy, czyli badania wstępne, okresowe i kontrolne, a także badania sanitarno-epidemiologiczne. Dodatkowo proponujemy pomoc poradni medycyny sportowej gdzie diagnozowane są wszystkie przypadki kontuzji spowodowane wyczynowym i amatorskim uprawianiem sportu. Mamy także w pełni przygotowaną poradnię rehabilitacyjną. Warto nadmienić, że Klinika Krakowska ma podpisaną umowę z NFZ na świadczenie usług medycznych. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Actireh centrum rehabilitacyjne olsztyn »

  W firmie „Actireh” wykonalna jest kompleksowa kuracja ruchem przy użyciu różnych działających procedur przeprowadzanych przez kadrę zawodowców. Propozycja skierowana jest zarówno do wcześniaków oraz dzieci z dziecięcym porażeniem mózgowym, jak również osób dorosłych z chorobami układu nerwowego oraz dla wszystkich po urazach kręgosłupa bądź udarze. Metody wykorzystywane w gabinecie „Actireh” wpływają na reformę wymowy, poprawę synchronizacji ruchowej, pomagają przy wadach postawy bądź nadpobudliwości. Na miejscu ewentualne jest skonsultowanie się z lekarzem specjalności ortopedycznej bądź neurologopedycznej. Szczegóły zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA LEKARSKA badania wysokościowe warszawa »

  Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. wszystkim swoim pacjentom proponuje leczenie w zakresie dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, okulistyki, urologii, ginekologii, psychiatrii oraz medycyny pracy. Proponuje też zrealizowanie testu nietolerancji pokarmowej, dzięki któremu można się dowiedzieć czy nasz organizm nie wymaga zmiany diety. W przychodni znajdują się odpowiednio dostosowane gabinety, w których lekarze specjaliści wykorzystują wypróbowane i bezpieczne metody diagnostyki i leczenia przeróżnych chorób. Spółka prowadzi aktywność od 1991 roku i jej praca jest kontynuacją Spółdzielni Zdrowie, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krem Erazaban »

  Opryszczka na ustach może spotykać wszystkich, w dowolnym wieku. Dlatego my chcemy zaproponować współczesny specyfik, jakim jest Erazaban. Przede wszystkim działa o wiele szybciej, aniżeli inne, a przy tym nie pozostawia białych cieni na ustach. Dzięki medykamentowi przebieg opryszczki jest dużo łagodniejszy i krótszy. Lek Erazaban zezwala bezpiecznie i efektywnie pozbyć się problemu. Po więcej treści zapraszamy na www.erazaban.pl. Wszystkie najważniejsze dane i odpowiedzi na zagadnienia na temat medykamentu znajdują się w jednym miejscu.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Trzcinowicz gabinet okulistyczny wrocław »

  Jednym z najbardziej nowoczesnych i profesjonalnych zakładów optycznych we Wrocławiu bez wątpliwości jest Zakład Optyczny Joanny i Macieja Trzcinowicz. W oparciu o wieloletnią tradycję Zakład proponuje szeroką ofertę, w której odnaleźć można: oprawy okularowe, szeroką gamę okularowych soczewek mineralnych i organicznych, okulary przeciwsłoneczne z soczewkami chroniącymi oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, duży wybór soczewek kolorowych, korygujących i ozdobnych, jak również akcesoria i dodatki okulistyczne. Zakład posiada profesjonalny, doskonale wyposażony gabinet okulistyczny oraz pracownię optyczną, które umożliwiają prowadzenie kompleksowych badań. Specjaliści Zakładu pomogą w dopasowaniu najlepszego rozwiązania każdemu pacjentowi.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot »

  Płaskostopie poprzeczne, halluxy, ostroga piętowa, bóle kolan, zwyrodnienie stawów biodrowych, a także wiele innych - są to schorzenia, jakie można skutecznie leczyć z użyciem specjalnych wkładek ortopedycznych. Diagnozowaniem takich schorzeń oraz przygotowywaniem odpowiednio dopasowanej wkładki ortopedycznej zajmuje się pedorthista. Tego specjalistę od diagnozy i leczenia nieprawidłowości oraz schorzeń w biomechanice kończyn dolnych znajdą Państwo w „Comfort Ortho JKB”. Jest to firma istniejąca w Warszawie już od 2003 roku. Założył ją Pan Janusz Kot razem z żoną. Wszelkie szczegóły dotyczące jej oferty odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O. usg gdynia »

  Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Sopocie już od ponad czterdziestu lat. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku placówka działała pod nazwą Lekarskiej Spółdzielni Medycyny Pracy. Dzień dzisiejszy specjaliści są bogatsi o całe dekady doświadczeń i odkrycia nauki i techniki, co w dużej mierze ułatwia im realizację celu, jakim jest niesienie pomocy cierpiącym. Medycyna Specjalistyczna zrzesza lekarzy najróżniejszych dziedzin. Można skorzystać tu zarówno z usług stomatologa, jak również lekarzy chorób układu oddechowego, okulisty i wielu innych. Szczegółowe informacje o zakresie świadczonych usług znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inhalatory »

  Sanity.pl to sklep internetowy oferujący atestowane produkty medyczne pierwszej potrzeby, idealne do domowej apteczki. Znajdą tutaj Państwo takie produkty jak termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, ale także produkty do domowej rehabilitacji - wlewniki, odciągacze, aspiratory do udrażniania dróg oddechowych u dzieci i dużo więcej topowych produktów.
  W ofercie posiadamy również inhalatory, ciśnieniomierze, termofory w miłych w dotyku pokrowcach, kompresy żelowe, które można stosować na zimno i ciepło, oraz wiele innych produktów w trosce o zdrowie całej rodziny.

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym pacjentom możliwość korzystania z nowoczesnych zabiegów medycznych związanych z leczeniem i rehabilitacją. Dla osób poszkodowanych w wypadkach oferujemy bezpłatną rehabilitacją. Nasz ośrodek medyczny posiada nowoczesny sprzęt oraz zespół doświadczonych, certyfikowanych rehabilitantów. Jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie pełnego zakresu rehabilitacji z wykorzystaniem laserów, lamp. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy z naszą firmą!

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHARM SUPPLY SP. Z O.O. suche oczy »

  Biolan, Biolan Gel, Clarastill, KeratoStill, Tears Again, Vitreolent,, Dorzostill czy też Gel 4000 to preparaty służące do leczenia jak i ochrony oczu. Wytwarzane są przez cenione zagraniczne firmy, z którymi współpracuje Pharm Supply Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Firma Pharm Supply trudni się dostarczaniem powyższych preparatów już od 20 lat. Jej długoletnie doświadczenie, współpraca z wieloma dystrybutorami a także kadra wyszkolonych przedstawicieli medycznych sprawiają, że produkty te znane są i dostępne na terenie całego kraju. Wymienione powyżej środki medyczne charakteryzują się najwyższą jakością i zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detoksykacja poalkoholowa »

  Już dzisiaj zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą, w której znajdziesz m.in. detox alkoholowy oraz odtrucia poalkoholowe. Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie, troska o każdego pacjenta oraz dyskrecja i skuteczność to nasza wizytówka. Polecamy także wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących chorób alkoholowych, problemów w tej dziedzinie oraz profilaktyki. Dzięki nam szybko powrócisz do normalnego życia i na zawsze pożegnasz się z nałogiem. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrumwitaminowe.pl »

  Centrum Witaminowe Poznań poprzez używanie kroplówek witaminowych uzyskuje wydajne uzupełnienie wszelkich niedoborów w organizmie. Metoda polega na podawaniu witamin, elektrolitów oraz innych składników odżywczych bezpośrednio do krwioobiegu. Najszybszy i najbardziej skuteczny efekt terapii witaminowej spośród osiągalnych na rynku. Kroplówki witaminowe oferowane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Podanie kroplówki rozpoczyna się od zebrania od pacjenta wywiadu medycznego. Po diagnostyce potrzeb pacjenta oraz jego oczekiwań dokonujemy wyboru właściwej kroplówki.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa strona:

Adres: