Zdrowie Podkategoria: Zdrowie

« poprzednia strona · 7
 • Biustonosze, stroje kąpielowe dla Amazonek »

  W sklepach stacjonarnych znajdziesz profesjonalne biustonosze, stroje kąpielowe dla Amazonek. W sklepach Rokoko wykwalifikowany zespół dobierze protezy piersi, biustonosze i stroje kąpielowe, turbany, a także peruki z włosów syntetycznych. Biustonosze, stroje kąpielowe dla Amazonek - kupisz je w sklepach stacjonarnych dla Amazonek na terenie całej Polski (Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław).

  Data dodania: 11 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ SZEPAROWICZ artroskopia barku warszawa »

  Leczenie urazów sportowych stawów, chorób zwyrodnieniowych stawów, deformacji narządu ruchu oraz zaawansowana chirurgia ortopedyczna - to zaledwie część usług, jakie oferują Państwu gabinety w Siedlcach i Białymstoku, prowadzone przez doktora nauk medycznych Pawła Szeparowicza, który swoją dużą wiedzę i doświadczenie od wielu lat przekazuje do Państwa dyspozycji. Dzięki wysokim kompetencjom i wykorzystywaniu specjalistycznego sprzętu sprawia, iż każdy pacjent jest usatysfakcjonowany i przede wszystkim pozbywa się swojego ortopedycznego problemu. A wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze. Dodatkowo Od 2008 r. należy do Europejskiego Towarzystwa Artroskopii i Urazów Sportowych, co w jeszcze większym stopniu mówi o najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowienatopie »

  Strona internetowa ZdrowieNaTopie poświęcona została w całości tematyce dbania o zdrowe nawyki życiowe, przez co rozumie się poprawę kondycji fizycznej przez właściwy dobór ćwiczeń i dyscyplin sportowych, skuteczną dietę i efektywne odchudzanie, a także naturalne metody zwalczania chorób i bezpieczne leczenie w zgodzie z naturą. O tym wszystkim dowiesz się z naszego bloga.

  Data dodania: 30 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • OPTYCORP W. BIELAWSKI optyk warszawa »

  Zakłady Optyczne OPTYCORP to dwa warszawskie salony z osobistą pracownią i szlifiernią czy składem soczewek sprawdzonych wytwórców. Gwarantujemy kompleksowo badanie wzroku (za darmo w naszych gabinetach okulistycznych), natomiast później rozległy zestaw opraw okularowych, jakie dobrać można ściśle do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Osobom, które preferują inne rozwiązania, zapewniamy także mnogość soczewek kontaktowych, w formie tradycyjnej lub też gamę soczewek kolorowych przygotowanych na zamówienie. W naszych salonach optycznych odkryją Państwo też potrzebne dodatki. Kompletną ofertę firmy OPTYCORP zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz chorych i niepełnosprawnych Max Med Łódź »

  Max Med zapewnia transport medyczny i sanitarny na ternie miasta Łódź. W naszej ofercie także przewóz chorych i niepełnosprawnych oraz usługi pielęgniarskie. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.U nas Państwa zdrowie i życie jest dobrem szczególnym, załuguje na najwyższą uwagę. Jesteśmy ludźmi z pasją, najważniejsze dla nas to chronić zdrowie naszych obywateli. Wszystkich z Państwa darzymy indywidualnym podejściem. Wystarczy zadzwonić i porozmawiać z naszymi konsultantami, są to ludzie posiadający sporą wiedzę, oraz chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.Głównym składnikiem naszej oferty są usługi transportu sanitarnego. osiadamy wszelkie certyfikaty, potwierdzające spełnienie wymogów Ministerstwa Zdrowia.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krewpępowinowa.pl - deponowanie i wykorzystywanie krwi pępowinowej »

  KrewPępowinowa.pl to portal internetowy Stowarzyszenia na Rzecz Deponowania i Wykorzystania Komórek Macierzystych. Oddana jest tematyce powiązanej z krwią pępowinową, która użytkowana jest w leczeniu wielu chorób hematologicznych, onkologicznych, metabolicznych oraz odpornościowych. Gdyby pragnęliby Państwo dowiedzieć się więcej w tej kwestii, zachęcamy do zaznajomienia się z treścią naszego portalu. Można tu odszukać mrowie informacji medycznych związanych z komórkami macierzystymi, bankami krwi pępowinowej oraz transplantacjami. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ulga w chemioterapii »

  Jeżeli chemioterapia to dla ciebie codzienność, jeśli walczysz z nowotworem i w skupieniu się na pracy nad sobą przeszkadzają ci nudności czy wymioty to koniecznie powinieneś zapoznać się z treściami zamieszczonymi w naszym serwisie internetowym. Przedstawiamy tam rozwiązania tego bardzo niekomfortowego problemu. Pamiętaj! To, że jesteś chory, nie oznacza że musisz cierpieć i obawiać się wyjścia z domu, ze względu na stałe nudności. Sam możesz temu zapobiec! Wystarczy tylko poznać skuteczne metody. Wszystko co związane jest z tym tematem, zostało opisane na naszej stronie www. To strona dla ludzi z problemami podobnymi do Twoich!

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDIKARD LIDIA CIEMNIEWSKA KATOWICE angiolog »

  Medikard to nowoczesna i kompletnie wyposażona prywatna placówka, która specjalizuje się w ocenie oraz leczeniu m.in. chorób serca. Nasze Centrum Diagnostyki i Leczenia Miażdżycy mieści się w Katowicach. Na rynku usług medycznych stale działamy od 1989 roku, lecząc pacjentów z całej Polski. Posiadamy poradnie specjalistyczne i pracownie diagnostyczne. Z usług placówki mogą skorzystać osoby mające kłopoty neurologiczne i laryngologiczne, a także problemy ze stymulatorami serca. Placówka zapewnia kompleksową diagnostykę i pomoc w wyborze właściwiej metody leczenia. Szczegółowy wykaz usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masazrzeszow.pl »

  Gabinet masażu w Rzeszowie Masazrzeszow.pl jest cenionym przez klientów salonem masażu z doświadczonym masażystą. Masaże w Rzeszowie oferują masaż leczniczy, masaż sportowy. Drenaż limfatyczny w Rzeszowie to pomoc w odnowie organizmu. Cennik masażu w Rzeszowie wskaże wybór masażu. Sprawdź opinie na temat dobrego rzeszowskiego masażysty.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Len »

  Najpopularniejszy len zwyczajny pochodzi z Bliskiego Wschodu.Z roślin tych produkuje się len, który okazuje się być najpopularniejszą tkaniną wśród ludzi na całym świecie. Również współcześnie ludzie z przyjemnością zainwestują, aby nabyć lniane koszule czy spodnie, gdyż przyjemna materia jest nieporównywalna w stosunku do sztucznych materiałów dostępnych na rynku. Nasiona natomiast czyli siemię lniane wykorzystywane jest w lecznictwie.Z lnu zyskujemy tkaniny, olej wykorzystywany w medycynie, surowiec do produkcji płyt paździerzowych, surowiec do produkcji papieru, a w nie ostatnim rzędzie również paszę dla bydła.Olej lniany jest również wykorzystywany do smarowania stanów zapalnych skóry, owrzodzenia oraz wyprysków.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej usg jamy brzusznej białystok »

  Osoby, które poszukują ośrodka, w którym wykonuje się gastroskopię, czyli specjalistyczne badanie endoskopowe górnego odcinka przewodu pokarmowego, rozważyć mogą skorzystanie z usług Specjalistycznego Ośrodka Diagnostyki Gastrologicznej dr n. med. Orest Hnidec, prywatnej placówki w Białymstoku, która trudni się badaniami endoskopowymi pełnego odcinka pokarmowego oraz badaniami USG jamy brzusznej. Prezentowany ośrodek to miejsce, w którym do dyspozycji pacjentów pozostaje odpowiednio wykwalifikowany personel medyczny, pracujący na innowacyjnym sprzęcie, posiadającym wszelkie wymagane atesty. Ośrodek ten zapewnia pacjentom najlepsze warunki badania, w osobnych salach oraz w pełni klimatyzowane gabinety i poczekalnię. Szczegóły na www.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. MUZOLF echo serca olsztyn »

  Gabinet kardiologiczny, który mieści się w Olsztynie prowadzi Małgorzata Żach-Muzolf. Kardiolog pełni funkcję Ordynatora Oddziału Kardiologii Szpitala w Biskupcu także Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej w Biskupcu. W gabinecie obowiązuje rejestracja telefoniczna wizyt także konsultacji lekarza. W skład usług medycznych wchodzą badania i diagnostyka chorób kardiologicznych, takich jak na przykład choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca i zaburzenia gospodarki lipidowej. Do tego kardiolog kwalifikuje pacjentów do zabiegów kardiologii interwencyjnej i zabiegów kardiochirurgicznych. Informacje o badaniach podano na witrynie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychiatryczne Choroszucha esperal wszczepianie białystok »

  Kontakt z jednostką - Centrum Psychiczne „CHOROSZUCHA” (z siedzibą w Białymstoku) -dostarcza Państwu ocenę i optymalną terapię a także metody leczenia farmakologicznego, dobranego do poszczególnego przypadku - w terapii przeróżnych uzależnień (od alkoholu, hazardu albo nikotyny i innych), w nerwicach somatycznych tudzież psychiatrycznych, w dowolnych odmianach depresji a także w terapii zaburzeń seksualnych - do których należą m.in. zachodzenie impotencji (zaburzenie erekcji bądź wczesny wytrysk), nadpobudliwość seksualna i także dotykająca głównie kobiety oziębłość płciowa. Pozostałe informacje zawierają się na stronie www jednostki.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witagen Kroplówki »

  Wita-Gen to pierwsza klinika witaminowa, która powstała we Wrocławiu, tworzy ją grono doświadczonych specjalistów. oferujemy kroplówki witaminowe dzięki którym odzyskasz witalność i wzmocnisz Swój organizm. Kroplówki witaminowe cieszą się dużym zainteresowaniem, wielu naszych pacjentów poleca naszą klinikę. Pracujemy za pomoca nowoczesnej technologii, a odpowiednie terapie dobieramy na podstawie przeprowadzonych badań laboratoryjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Wita-gen
  Ul. Szybowcowa 31/02A
  54-130 Wrocław
  Tel: 884 734 734
  E-mail: witagenkroplowki@gmail.com
  Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku od 07:00 do 18:00 i soboty od 07:00 do 15:00

  Data dodania: 20 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Toruń »

  Chirurgia szczękowa to dziedzina medycyny, która łączy ze sobą elementy medycyny ogólnej, chirurgii plastycznej i stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem chorób jamy ustnej także zębów, tkanek miękkich, szczęki oraz twarzoczaszki.Na oddział chirurgii szczękowej trafiają najtrudniejsze przypadki, takie jak uszkodzenia lub deformacja jamy ustnej. Dotyczy to również leczenia chronicznych stanów zapalnych oraz wyrywania zębów mądrości, redukcji wad zgryzu, czy wstawiania implantów.Chirurg szczękowo-twarzowy, nie zajmuje się tym samym, co lekarz dentysta. Mają podobny zakres działania, ale to zupełnie odrębne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny trudni się leczeniem jedynie w zakresie jamy ustnej.

  Data dodania: 24 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • FizjoCare Lublin »

  Zachęcamy już teraz do umawiania wizyt w naszym gabinecie fizjoterapii, gdzie powrót do zdrowia opiera się o indywidualne potrzeby pacjentów. Z bólem i urazami podopiecznych walczą Łukasz Piszcz oraz Michał Sieczkarek, czyli specjaliści o bogatym doświadczeniu i nowoczesnym spojrzeniu na fizjoterapię.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum okulistyczne Warszawa »

  Centrum oka w Warszawie zaprasza wszystkich Państwa na badania przesiewowe w celu wykrycia wczesnych zmian w narządzie wzroku. Nasze doświadczenie pokazuje, że poważne choroby oczu dotykają już bardzo młodych ludzi, a najlepszym lekarstwem na nie jest wczesne wykrycie. Prowadzona przez nas klinika oka w Warszawie jest miejscem, gdzie można bardzo wcześnie podjąć wymagane działania, ale nawet jeśli trafiają do nas pacjenci nawet z bardzo zaawansowanymi schorzeniami, centrum okulistyczne będzie w stanie zrobić dla nich o wiele więcej, niż typowe publiczne placówki ochrony zdrowia.

  Data dodania: 23 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia ziół i zdrowej żywności- sklep z ziołami na wagę »

  Pracownia ziół i zdrowej żywności oferuje sprzedaż ziół najwyższej jakości. Zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą mieszanek ziołowych na zamówienie klienta. Nasze produkty mogą być pomocne we wspomaganiu organizmu w chorobach. Prowadzimy również blog o ziołach i ziołolecznictwie. Gwarantujemy fachowe doradztwo! Mamy takie zioła jak traganek, hibiskus, ashwaganda, czy także wiele innych polskich ziół. Prowadzimy również sprzedaż herbat, yerba mate czy rooibos online.

  Data dodania: 02 08 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowie

Zdrowie - nowa strona:

Adres: